Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29689

Guest
Boby mogą każdego nazywać od słupów więc wiesz :p :p Spytaj Azira :D
 
Nie lubię uczestniczyć w takich dyskusjach, ale chyba pora zabrać głos...
Powiedz mi Johnaldinio za kogo Ty się masz...te Twoje słowa "moj sojusz moi sojusznicy, moje podpiersie..."
Boga z siebie tu robisz??? Tak naprawdę potrafisz dużo gadać...podam Ci prosty przykład
Grałam z Tobą w sojuszu..wtedy TIL rządziło na m45..prosiłam Cię niejednokrotnie o pomoc, a Ty co pusto tylko gadałeś ze sie przeniesiesz że pomożesz, a tak naprawdę swoją dupke trzymałes na bezpiecznym morzu. Przez Ciebie musiałam zakończyć grę bo to nie była juz w sumie gra...ale wiesz co dziękuję Ci za to bo kończąc tam znalazłam się tu gdzie jestem i poznałam ludzi na których mogę polegać nie tylko w grze...dam Ci dobrą radę: naucz się POKORY...dobrym nauczycielem jest tu Zeus, wiele mogłbyś od niego się nauczyc
Nawiązując jeszcze do massa Vari Krugera dotyczącego Artura i FF...po co robicie z siebie takich dobrych i nieskazitelnych?? Jak wszem i wobec wiadomo że mieliście utworzona zakładkę z Miśkami podpisana "Bez Artura"...
Pozdrawiam goraco i życzę dalszych sukcesów...osiagniętych w uczciwy sposób, a moim sojusznikom zycze aby nadal byli takimi normalnymi ludźmi jak do tej pory :):)
Nom, bozka z siebie robie. Wy ze mnie najgorszego wiec sie krystalizuje. Mam w sobie wiecej pokory niz Twoj caly sojusz razem wziety. Zeus ma mnie uczucy pokory? Dawal nam 40% szans na zwyciestwo, a widzisz co teraz sie dzieje, noze Jemu by sie przydala pokora. Stawiam,ze sytuacja o ktorej mowisz nie miala miejsca, bo jak.powiedizalem, ze sie gdzies przenoszę to robilem to. I tak oto mam.miasta na 44/45/35. Jestem takim slupel, ze potrafi liście mi zabrac jedno miasto i to nocnym kolonem. I chyba masz male.zaleglosci jesli mi piszesz takie rzeczy. Zalecam.Ci lekture FO bo ja.ZAWSZE odnosiłem sie.do Was z szacunkiem, jako zwykly gracz, a poczytaj co zrobiliscie z moja osoba.
Zycze Ci mniej zaklamanek rady w przyszlosci. Imper ma swoje za uszami, ale nadal.nam daleko do niektorych.
P.s "moja rada", "moj sojusz", "moi sojusznicy", o co Ty sie przyczepilas? Napisze gram e sojuszu zeusa, z sojusznikami zeusa i rada zeusa? Dla mnie kazdy w inper jest na takim samym poziomie i moze mowic MOJ. Ci do popiersia to zart, polecam.jednak nabrac troszeczke dystansu. Wczesniej byla.mowa o.wielkim gibonie johnna, jakos tamtego tematu nie poruszylas. Zastanow sie jednak nad tym co piszesz, a reszte dyskusji mozmey zalatwic na priw bo zamierzam chelpic sie cufami za dwa dni i FO rizini musi byc na to gotowe.
P.s 2 zabraliscie mi dwa miasta, przepraszam za niedopowiedzenie. Gratulowalem Wam na priw i FO, popatrz co odpisali Twoi gracze i zajmij sie nauczeniem ich pokory
 
Ostatnia edycja:
Nie musisz komentowac moja droga. Tak jak Wy ja tez mam prawo do wlasnego zdania, niekoniecznie musi byc zbiezne z Waszym tokiem rozumowania.
Punkt widzenia zalezy od punktu patrzenia, czy jakos tak.
 

DeletedUser23685

Guest
John gratulacje plastikowy order cebulaka jest twój :p Jestem ciekaw czy te pare (Nie wiem ile zostało jeszcze dokładnie więc strzelam) dni na roztrzygnięcie cudaków i rozpocznie sie niedługo odliczanie na rizini?
mysli.gif
 
Dla Ciebie zelazny. Modl sie, zeby zaczeli przeszczepiac mozg, będzie nadzieja dla Ciebie :p
Nie wiem Azirku, mozliwe, ze sie przeciagnie. Jesli nie obstawiam, ze max do wtorku bedziemy mieli 7 postawione,albo 4 chociaz. Tak czy inaczej mamy spora przewage i teraz jedyna szansa na zwyciestwo dla czerwonych to wbicie na cudaka lub wyciagniecie ode mnie z sojuszu ludzi bedacych na cudach. Tak czy inaczej dmuchamy na zimne i nadal spina na 100%.
mimo wszystko pragne podziekowac za chec walki.
 

DeletedUser30225

Guest
Dla Ciebie zelazny. Modl sie, zeby zaczeli przeszczepiac mozg, będzie nadzieja dla Ciebie :p
Nie wiem Azirku, mozliwe, ze sie przeciagnie. Jesli nie obstawiam, ze max do wtorku bedziemy mieli 7 postawione,albo 4 chociaz. Tak czy inaczej mamy spora przewage i teraz jedyna szansa na zwyciestwo dla czerwonych to wbicie na cudaka lub wyciagniecie ode mnie z sojuszu ludzi bedacych na cudach. Tak czy inaczej dmuchamy na zimne i nadal spina na 100%.
mimo wszystko pragne podziękować za chec walki.
Witam największego przegranego urlopowicza na Rizinii .. Sukcesem Imper caffe jest dotrwanie na urlopach do końca swiata... chociaz nie mieliscie odwagi stanac do walki tylk jak robaczki swietojanskie uciekaliscie na urlopy... To byl wasz model przetrwania swiata .. Zdarzaly sie okresy kiedy nawet nie bylo kogo zlac czy zlupic ..bo 80 % grazy na urlopach bylo.. jasne tez sposob..;)
..Po drugie nawet nie mieliscie odwagi stanac SN i innym do walki lalismy Was jak chcielismy i wszyscy to wiedza i czuja jak nawet nie odbijaliście swoich okupacji, a nieudolne próby ..z Waszej strony kończyły sie ucieczka z kolonem i podkulonym ogonem ....ale to tez wszyscy wiedzą.. po trzecie kumulacja kupczenia kontami graczy nieaktywnych mających 100 miast w zamian za palika ....oczywiscie za zgoda supportu:) oddawanie miast aby miec sztuke .. sa u was ludzie ktorzy nawet jednej bitwy nie stoczyli na Rizinii ale przetrwaliście w kokonie .. W Imper caffe sa tez rozsądni ludzie dla których pozostawienie graczy z innych sojuszy ktorzy urzymywali ten swiat i waczyli dla kolesiostwa niemożebnej i niepohamowanej chęci wrecz żadzy posiadania koronki jest niesmakiem .( delikatne okreslenie epistolarne) Malo tego nawet jak wygracie koronke ...czy tam cuda to jest to ewenement w skali grepo... i raczej na waszym miejscu bym sie nie przyznawał ze jestes KING of RIzinia bo nie przynosi to raczej chwaly i slawy ....w przeciwieństwie do innych swiatów.. To niekoniecznie wygrana z której powinniście być dumni...ale to trzeba spojrzeć w lustro..i samemu sobie odpowiedziec .. gracze grali widzieli i oceniali i szanuj przeciwników nie uwłaczając swojej osobie bo koronka kiedy ego opadnie moze sie osunąć poniżej godnosci.. staram sie nie odpisywac na twoje kig-downy ..ale to obserwatorzy uczestnicy i przeciwnicy ocenia ..Ludzie widza i sami potrafia oceniac ..ale jezeli koronka opadła juz komuś na oczy i przesłania rzeczywistość...to trzeba uważać aby jednak nie usiąsc na tak drogocennym trofeum.. .. Milego koronkowania ...niekoniecznie w chwale..zasłużonej . ale to nie mnie oceniać..pozostawiam wszystkim zdroworozsądkowym . P.s masz racje nie wiadomo czy lepiej mieć Alzheimera czy Parkinsona .....Rozlać czy zapomnieć wypić... Ot dylemat Nos z duma koronę króla królów ..O Najjaśniejsza Gwiazdo Julianowa..miod cud orzeszki.
 

DeletedUser22713

Guest
Miałem się już nie wypowiadać na poważne tematy na FO Grepolis, ale bezmiar nonsensu płynący z postu Najjaśniejszej Gwiazdeczki Vracy jest na tyle irytujący, że palce same składają się do pisania.
Zacznijmy od wyrazów współczucia. Jeśli Ty, Twoi sojusznicy nie jesteście w stanie w okresie letnim odpocząć od gry, życia codziennego i wyjechać na urlop to naprawdę nie chciałbym być na Waszym miejscu. Ale powinniście brać pod uwagę, że niektórzy mają taką możliwość i z niej korzystają, po to właśnie na grze jest opcja 42-dniowego urlopu.
Płynnie przechodząc do rzekomego lania. I tak dochodzimy do faktu, że np. mieliście MIESIĄC przed moim wyjazdem i 2 TYGODNIE po nim aby podbić miasto z którego wbiłem Wam na cudaka i pozostałe znajdujące się na Waszym terenie. I co zrobiliście? No właśnie, byliście w stanie zabrać 1, dzięki temu że powiedziałem Wam o załączonym urlopie :)
Kolejną bzdurą przedstawioną przez Ciebie jest sugestia, jakoby przekazanie konta było czymś nieuczciwym. Zalecam zapoznanie się z regulaminem gry, jest dozwolone przekazanie konta innemu graczowi za pośrednictwem supportu. Nic nie stało na przeszkodzie, żebyście również Wy to zrobili, skoro uważacie to za element wspomagający.
Podsumowując ostatnią część, normalne jest (dzieje się tak na każdym świecie), że przeciwnik deprecjonuje dokonania zwycięzcy (z zaznaczeniem, że my nie jesteśmy jeszcze zwycięzcami!). Według mnie korona nie jest wielkim osiągnięciem w grepolis, lecz jeśli zostanie zdobyta przez ImperCaffe to zasłuzenie i jeśli ktoś nie potrafi tego przyznać to z zazdrości.
Pozdrawiam i bez odbioru :)
 
Dzien dobry.
Na piczatek pragne zauwazyc, ze jestes nadzieja dla milionow kudzi-jak meduza potrafisz zyc bez mozgu, a to juz czyni Cie wyjątkowym.
Spojrz w moje podboje i policz ike Wam miast zabralem (ostatbie masterlinka sobie odejmij), a ile Wy podbiliscie mi. Chyba wychodzi na zero, dla mbie zenada biorac pod uwage, ze mam tylko i wylacznie deffa od 4 mieisecy w moich miastach.
Zarzucasz mi, ze gracze DOBROWOLNIE ODDALI KONTA, przeciez to jest co najmniej smieszne. Nikogo nie zmusilem do tego, moher Ci pokazac prywatne wymiany wiadomosci i poprosic te dwie osiby zeby dojonaly tutaj wpisu potwierdzajacego to co pisze. Jestes tak bardzo zazdrosny o koronke, ze tylko o niej piszesz. Ja wielokrotnie zaznaczalem, ze bez moich graczy nic bym nie osiągnął, to oni sa moimi motywatorami, nauczycielami, oparciem i azylem. Ale Ty meduzo tkwisz w jakims wymyslonym swiecie. Twoje kredki, bie bede wchodzil Ci z mazakami. Ale nie pozwole sobie, zeby taki laps jak Ty wycieral sobie mna gebe, sa granice. Nie uzywaj zwrotow ktorych nie znasz, albo parafrazujesz je w taki sposob, ze sa pozbawione sensu.
"Jak.mezczyzna powinien, veni vidi i vici". Maksyma ktora sie zawsze sprawdza. Najwiekszy urlopowicz? Lapsie, mialem 24h urlopu przez pol roku, nawet podczas trwania bylem noj toper na telefonie, wymienialem wiadomosci z graczami na fb, FO, sms-y. Nie zasluguje na korobke? Pewnie, ze nie, ale moi gracze juz tak i zarwe kolejna nocke, zeby ja otrzymali.
Nie odpisuj, nie chce mi sie tej zenady juz czytac.
 
I kwestia miskow:
Gdzie byles wielki wojowniku kiedy sham potrzebował pomocy i wiekszosc sojuszu narzekala? Gdzie byles obronco uciesnionych, kiedy strange chcial reformowac sojusz? Lech i reszta zdradzili? Zostali przy swoich sojusznikach zamiast odejsc do czerwonych, trwali przy nas do konca. Jak juz lubisz maksymy "semper fidelis", wygoogluj sobie i przemysl.
 
Do góry