1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Rizinia

Dyskusja w 'Rizinia' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 20. Lut 2017.

1. lech poznan3

lech poznan3

Czytanie ze zrozumieniem jest nieco trudne gdy ma się do czynienia z kimś kto niezdarnie składa zdania, ale dobrze Cię zrozumiałem. Jeśli więc jak sam przyznajesz przekazanie konta jest LEGALNE to nie powinieneś widzieć w tym problemu. LEGALNE jest też np. posiadanie kreta w innym sojuszu, co właśnie wykorzystujecie.
    Co do argumentów ad personam, do których jako przedstawiciel meduz przeszedłeś.
    KŁAMIESZ, że: na urlop poszedłem będąc w miśkach
    KŁAMIESZ,że wyzywam innych graczy, robiliście to tylko Wy wobec mnie
    KŁAMIESZ,że nie mam do innych szacunku
    A jak lisek chytrusek z miśków zwiałesTy, drogi kłamco, jak tylko okręt zaczął tonąć. Ja zostałem i próbowałem ogarnąć syf po Tobie, przyznaję, nie udało się.
    A koronkę już mam gwiazdeczko, nie wiem co sobie uroiłeś w tym móz... Ten, znaczy co Ty tam masz.

2. Vraca

Vraca

Widzę u was to jakoś tak parami jeden czyta drugi pisze ... rozumiem rozumiem ze klikanie kopiuj wklej jest prostsze ..czemu sie tak zacietrzewiliście .. no macie koronke nawet dwie . możecie w nich chodzić jako cudaki po deptaku ,zrobić selfie ... wskoczyć na ściankę .. Gdybym chciał mieć koronkę to musiałbym tyko zrobic jedno donosić na kolegów szpiegować i sprzedać się za odpustowe dzieło tysiąclecia . jakos tak zebraliście o miasta potem kazaliście oddawać ..i coz z tego ...dwa pajace na linach tańczą.. Ja sie bawię waszą nerwowością, a Wy musicie udowadniać przed światem ze nie jesteście wielbłądami. ech .... :)

3. lech poznan3

lech poznan3

Ale ci ta korona staje w gardle, z porażką też trzeba umieć się pogodzić. Ja raz zdobyłem koronę a raz nie i nie obrażam i nie kłamię z tego powodu na FO.
    O miasta nigdy nie żebrałem, sam je sobie zabieram jak mam sloty.
    A jedyną osobą która tu się sprzedala jesteś Ty
    Masz czelność zdradzić i jeszcze się odzywać na FO, mi by było wstyd...

4. Johnaldinio

Johnaldinio

Kaki typ xd
    Nie wierze. Ty myslisz, ze nas irytujesz? Aktualnie polowa imper ma z Ciebie beke. Ja osobiscie zaluje, ze nie jestem w stanie Ci pomoc, aczkolwiek wyloze kase na dobrego psychologa. Daj tylko info kiedy

Big Kamil lubi to.
  5. Vari Kruger

Vari Kruger

Miejscowość:
    Warszawa
    Na wygranie świata są równe szanse na początku gry, potem decydują różne czynniki :) mieliście tyle samo czasu na przygotowanie się do EC co my (6 miechów) narazie sojusz ImperCaffe radzi sobie lepiej :). Mówisz że nie umiemy podbijać :p co nas obchodzi jakaś zwykła wioska jak można wam wbić na cudaka :). Jeżeli jesteście tacy najwspanialsi to co za problem było zbić tą okupacje :)

6. Vraca

Vraca

No coz ..koronka mnie uwiera jak siedzę na niej .. Tak sie zastanawiam jak szybko robicie psychoanalize ..wyciagacie wnioski i macie gotowe recepty I odpowiedzi na wszystko.. Przecież ludzie to czytaja i kazdy normalny popatrzy na waszą koronkowa obsesje z politowaniem .. Juz sami do siebie musicie pisac zeby zakarzyczec rzeczywistość .. Tylko sobie nie wyrywajcie tej koronki bo trofeum z tej pazerności zniszczycie No właśnie ze was irytuje Zabolalo ze ktos wam wreszcie powiedział prawde. bo nie jesteście w stanie przedstawić żadnych argumentów tylko fobie i ściemnianie ..A apropo lekarza z chęcią wezmę porade jak unikac towarzystwa z wybujałym ego może lekarz mi wyjaśni skad sie takie cudaki jak wy biorą .. nie omieszkam skorzystać ..ale wy musicie zmienic lekarza bo ten was oszukuje .

7. Vari Kruger

Vari Kruger

Miejscowość:
    Warszawa
    Powiedz nam co Cię skusiło do napisania tej prawdy ? Ja podejrzewam jak to Lech ujął "zazdrość". My Ci tylko odpisujemy co my sądzimy na ten temat :). Parcie na koronkę ? My ją mamy i wy ją macie bo jeśli WY jej nie macie to po co budujecie cuda?

8. lech poznan3

lech poznan3

Wspominaj w każdym poscie o koronce i oskarżaj innych o koronkową obsesję. Gratuluję logiki :)

9. Vari Kruger

Vari Kruger

Miejscowość:
    Warszawa
    Wzywam na świadka Azir99'a

10. Johnaldinio

Johnaldinio

Ja iglaa
    Oni przynajmniej trzymają poziom i pisza fakty

11. Vari Kruger

Vari Kruger

Miejscowość:
    Warszawa
    Tak teraz patrze rzuciliśmy się we 3 na jednego :p, to nie sprawiedliwa walka Panowie

12. Johnaldinio

Johnaldinio

Czekamy na azira i igle

13. Johnaldinio

Johnaldinio

Moja mala amebo, rozpisz mi w punktach Twoje zarzuty, a ja daje Ci slowo, ze do kazdego sie ustosunkuje zadnego nie omine, mozesz zaczynac
    W czasach radykalnej Sparty lub nawet podczas wojen perskich nie byloby dla Ciebie nigdzie miejsca, no moze u Persow, brali wszelki odpad zeby wystawic na pierwsza linie. Nigdzie nie widzialem logicznych argumentow popierających Twoje slowa, ale bier przedstawiaj ich bo z logika jestes na bakier. Tak wiec czekam, jestem ciekaw co nawypisujesz. Pamietaj: fakty, nirr Twoje wymysly.
    P.s jak juz tak bardzo interesujesz sie antykiem to ppczytaj o wojnach peloponeskich i zdecyduj ktora strone bys wybral, to wiele mowi o czlowieku.

14. lech poznan3

lech poznan3

CZegoś ty się spodziewał, że ktoś kto przylazł tu wylewać pomyje i żale o swojej wymarzonej koronce nagle wda się w dyskusję na argumenty albo chociaż zarzuty? No to się przeliczyłeś :)

15. Johnaldinio

Johnaldinio

Nigdy nie pytałem jakich komend uczyli Cie na podwórku. Ty nawet sam nie wiesz o co Ci chodzi. Poprosilem zebys wypunktował swoje pretensje, a Ty dalej cos tam zrzedzisz. Po mesku. Pokaz, ze masz jaja, chociaz raz w zyciu.
    P.s szpanersko agresywny? To Ty mi caly czas jedziesz pomimo, ze ja w sumie nawet nie zdawalem sobie sprawy, ze istniejesz dopoki nie zaczales na FO pisac.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 9. Wrz 2017
  16. Vraca

Vraca

Do Lecha .... Jutro wkleje twoja obsessje z wiadomosci jakie wysylales ..to Ty ciagle nawijales o koronce ..wiec spij spokojnie i sie nie szarp bo furum przeczyta twoje wpisy jak beczales o koronke .. To bedzie chyba argument milego

17. Johnaldinio

Johnaldinio

Widzisz? Nie ma parcia juz na koronke, Imper leczy,Imper radzi, Imper nigdy Cie nie zdradzi!

18. BrunoTheLizard

BrunoTheLizard

Te rapsy to od brata Pudziana wziąłeś czy co?
    A tak poza tym, to:

19. lech poznan3

lech poznan3

Fantastycznie, przypominam tylko że zgodnie z regulaminem forum najpierw jesteś zobowiązany wysłać taką wiadomość mi i poprosić o pozwolenie na umieszczenie :) sam jestem ciekaw jak beczałem o koronkę hahaha :) którą mam :)

Johnaldinio lubi to.
  20. Johnaldinio

Johnaldinio

Rps-ludzie z mej rzeczywistosci
    Polecam, tam sa jakies argumenty.
    Zaopatrz sie w popcorn i cole, przewiduje tutaj ciekawy rozwoj sytuacji, bedzie komedio-dramat. Chwilowo mamy kabaret z glowna rola Vraca. Ja z calymi swoimi pokladami arogancji, butnosci, narcyzmu itd jestem jedynie biednym statystom. Chcialem go przebic, ale nie mam juz sily kopac "dolku intelektualnego" , zeby wyrownac poziom

Wez mu pozwol, screeny podrabiaja tak na 80%, zobaczymy jak idzie z wiadomosciami
    P.s kopiuj-wklej dla kolegi to moze byc zbyt wiele, wiec screenu raczej sie nie spodziewam
    P.s2 ide sypac surke, jakby ameba skleila jakies zdanie daj znac

Ostatnio edytowane przez moderatora: 9. Wrz 2017

Do góry