1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Rizinia

Dyskusja w 'Rizinia' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 20. Lut 2017.

1. Iglaa

Iglaa

Co? xd

2. ZeusaBonk

ZeusaBonk

Gratuluję IC zdobycia odznaki Zdobywcy. byliście zdecydowanie lepiej przygotowani organizacyjnie i geograficznie i wygraliście zasłużenie.
    Wszystkie inne czynniki (wywiad, wbicie nam na ogrody, co oczywiście zaszczytu nam nie przynosi) miały znaczenie marginalne.
    Od pierwszego poziomu zdobywaliście przewagę i sukcesywnie ją powiększaliście.
    Gratulacje.

lech poznan3 i Johnaldinio lubią to.
  3. Johnaldinio

Johnaldinio

Dziekuje w imieniu IC.
    Wam pragne podziękować za ambitna walke do samego konca, zaszczytem byla gra przeciwko Wam!

4. lech poznan3

lech poznan3

Tak, trzeba przyznać, że zaszczytem była walka przeciwko PNS, w moim przypadku jeszcze wcześniej Unnamed od początku tego serwera. Szacunek dla Was że się nie poddaliście po wczesnych walkach, mogliście skończyć, jak wielu Waszych kolegów z sojuszu.
    Wiadomo że po obu stronach znajdują się ,,jednostki", ale generalnie rywalizacja sprawiła mi sporo przyjemności :)

5. BrunoTheLizard

BrunoTheLizard

Nie lubię przegrywać, ale nie zawsze dostajemy to, co chcemy.
    Gratulacje dla ImperCaffe za zwycięstwo na Rizinii.

6. mikkka

mikkka

Gratulacje dla sojuszu ImperCaffe, tempo rozbudowy imponujące. Dobrze przygotowywane od początku świata pod ten cel.

stvch0wivk lubi to.
  7. kolumbus10

kolumbus10

kiedy zamykają ten świat ?

8. *gandalf*

*gandalf*

Nareszcie koniec :D Pozdro dla piwoszy z którymi przyszłem na ten świat, szkoda że to wszystko sie tak potoczyło.
    Trzymajcie się :D !!!!

9. stvch0wivk

stvch0wivk

Gratulacje dla IC, szkoda że nie mogłem pograć do końca :)

10. *gandalf*

*gandalf*

szkoda że zniknołeś w nie wyjasnionych okolicznościach :D

stvch0wivk lubi to.
  11. ZeusaBonk

ZeusaBonk

Podbicie wioski na grobowcu IC to kolejny przykład jak zwodnicze są dla graczy akademie i klony głównych sojuszy.
    IC2 cierpliwie czekali w poczekalni na koronki, co teraz wydaje się być nierealne. Tak często jest bowiem gracze sojuszu głównego, po osiągnięciu celu koncentrują się na nowych światach.
    parafrazując znanego paprykarza można zapytać "jak rzyć".
    Pytania proponuję adresować do Ramzesa dawcy koron.

Iglaa lubi to.
  12. lech poznan3

lech poznan3

Widocznie woleli przekazać koronkę Wam, nie dwojce, nic tylko się cieszyć

13. robesz

robesz

Pytanie brzmi: "Boże, dlaczego?"

14. Vari Kruger

Vari Kruger

Miejscowość:
    Warszawa
    Robesz ty jako zdrajca nie powinieneś się wypowiadać na forum, pamiętam jak na początku świata dostawaliście wpierdziel od 4fun i jak paskudnie zostawiłeś paru swoich członków :) by schronić swoje dupsko u wroga :). Pozdrawiam

Przypomnę także że Caffe Lovers też dostawało porządne baty ale za to od nas nikt do nich nie poszedł :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 23. Wrz 2017
    stvch0wivk lubi to.
  15. stvch0wivk

stvch0wivk

ale ich było kilku i to w środku 4f :D

16. Vari Kruger

Vari Kruger

Miejscowość:
    Warszawa
    ponad 20 a taką drużyną idzie ugrać już coś :p

17. swizzy

swizzy

jak tam na świecie pochwalcie się [​IMG]

18. Azir99

Azir99

Spadłem z top1 :( Po chyba 2 miesiącach XD

Brawo Rizinia jednak są tu jacyś "Wojownicy" ^^

gregori5211 i Iglaa lubią to.
  19. Johnaldinio

Johnaldinio

Imponujace Zeusie, ze dopiero nieaktywnym jestescie coś w stabie podbic, czapki z glow.
    Jak zwykle gownoburze zaczynasz. Pijacy taaaaacyyyy wspaniali, podbili wioske nieaktywnego, brawo, brawo i jeszcze raz brawo!
    Wlasnie dlatego przegraliscie, bo jedyne co potrafiliscir robić to sie wywyzszac. Juz jedenej osobie od Was rozpisalem jak to wygladalo z naszego punktu widzenia, niczym nie zaskoczyliscie, a wrecz przeciwnie-nie spotkalem tak przewidywalnego sojuszu od poczatku mijej gry.

20. ZeusaBonk

ZeusaBonk

Johny operujemy innym językiem polskim. Znajdź w moim poście jedno zdanie w którym się wywyższam.
    Czytałem uważnie kilka razy i nic takiego nie znalazłem.
    Po prostu stwierdziłem fakt, że po zdobyciu blachy, zaangażowanie graczy z sojuszu głównego wydaje się jakby mniejsze.
    Dlaczego na cudach został gracz nieaktywny, a nie ktoś kto potrafi upilnować, pozostanie już tajemnicą sztabu IC.
    Szczerze pisząc, nie bardzo mnie to zresztą interesuje, zapewne w przeciwieństwie do graczy IC2, którzy raczej dwa razy się następnym razem zastanowią zanim zdecydują się na grę w charakterze przystawek.
    Cóż piszesz, że jesteśmy do bólu przewidywalni więc dlaczego nie przewidziałeś, że wbijemy do nieaktywnego na cudaka?
    Czyżby Ci to po prostu już zwisało podobnie jak medal za rizzinię dumnie zwisający z Twojej piersi?
    Gdy nam wbiliście na cud nie szukałem dziwacznych usprawiedliwień.
    Piszesz, że przegraliśmy bo jesteśmy przewidywalni i (w domyśle) nieudolni. Zrób proszę równie błyskotliwa analizę i wyjaśnij dlaczego IC2 z rizzini nie wyniesie nic oprócz zachęcających postów ramzesa.

Do góry