1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy administratorów gry oraz moderatorów forum. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Rizinia

Dyskusja w 'Rizinia' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 20. Lut 2017.

Poleć tę stronę

1. Skinsky80

Skinsky80

Docenione treści:
    2
    Bruno trochę poniosła cie fantazja z miśkami, miśki rozpadły się na własne życzenie, poprzez wewnętrzne problemy, a nie że nas dojechaliście, nawet nie byliście blisko, ale to moja opinia gracza, który tam był i widział rozpad, co do IC gratuluje wygrania cudów, biorąc pod uwagę sajgon jaki tam był to podziwiam że udało się wam to ogarnąć.

2. BrunoTheLizard

BrunoTheLizard

Docenione treści:
    9
    Cześć, Skinsky. Masz rację, przez wewnętrzne problemy. Ale te problemy skądś się wzięły, i śmiem twierdzić, że koalicja Anty-Misie (albo "Anty-Imper" jak nas Johnaldinio zwykł określać :D) miała w tym spory udział.

3. Skinsky80

Skinsky80

Docenione treści:
    2
    Z mojej obserwacji wynikało to że spora róźnica zdań była między graczami, a radnymi lub radnymi już nie pamiętam, albo wszystkimi :) potem Lato zawinęła się z iluś graczami i tak poszło w dół

4. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    114
    W końcu mamy jesień, lato się skończyło.

5. Skinsky80

Skinsky80

Docenione treści:
    2
    hehe El mi chodziło o Latoma :D, że zwinęła blok rysunkowy z kilkoma kredkami :D

6. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    114
    tak jak na geli

7. Johnaldinio

Johnaldinio

Docenione treści:
    31
    Mi wojna miedzy unnamed a miskami wisiala. Latalismy rozbijać okupki od czasu do czasu czy tez wysylalismy deffa ale w kregu zainteresowan mielismy inne morza. Z racji odleglosci nie moglismy zbyt wiele zdzialac. "Dojechaliscie" miskow tylko i wylacznie dlatego,ze zaczeli sie spinac miedzy siba. Czy przewidzialem rozpad miskow? W momencie kiedy sham powiedzial, ze konczy wiedzialem, ze to nastapi. Tylko zauwaz jedno: ja spedzalem czas na grze piszac z wieloma osobami, zbierajac skrawki informacji i skladajac je sobie do kupy, dlatego w wiekszosci przypadkow wiedzialem co sie stanie. Oczywiscie nie zawsze, ale mialem zawsze kilka nakreslonych opcji.

Jestes strasznie ograniczona jednak.
    Obrazasz mnie-to powoduje moja odpowiedz. Napisalem Ci, ze nie znasz mbie prywatnie, a Twoja opinia mi wisi. Polecilem tez zakonczyc ma.tym dyskusje.
    W feworze wypowiedzi juz ustalilismy, ze jestem noobem, festyniarzem i aroganckim bucem. W pelni zgadzam sie, ze mozecie miec o mnie swoje wlasne zdanie, ba! Nawet w wiekszosci negatywnych opini o mnie Was wespre, na tym to polega. Zebraliscie baty, czas na pomyje na mnie. Ale liczylem sie z tym od poczatku rizini.
    Reansumujac: nie zakazuje Ci oceniania mnie, ale ostrzegam,zenic mnie nie ochodzi co o mnie myslisz. Jakbys poznala mnie prywatnie to bys zdanie zmienila. Nawet nie wiesz ile osob w imper sie zdziwilo.
    Zdejmij klapki, otworz umysl i zyj dalej.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 27. Wrz 2017
  8. nocna furia 1977

nocna furia 1977

Docenione treści:
    6
    Nie muszę zdejmować kapek bo mam swoje zdanie w pewnych sprawach i tego się trzymam podobnie jak ty-kwestiom dla mnie nie jest kto wygrał kto przegrał bo w tym temacie jasno się określiłam jeśli chodzi o wygranych to nie podlega dyskusji,razi mnie tylko ton twoich wypowiedzi i tyle.Jest prosta kwestia uważam że na zwycięstwo w takiej grze składa się wiele rzeczy i nie będę wyliczać bo lista będzie długa-więc wypowiedzi w tonie my tacy genialni a wy matoły za przeproszeniem mnie irytują i tyle mam do ciebie,czy jesteś bobem festyniarzem czy jak tam piszesz z kolei mi wisi bo jak ktoś się ze swoimi wioskami ogarnia to nie moja sprawa każdy ma swój pomysł jak tu będzie funkcjonował po prostu tyle a może aż tyle nie rozsądzisz tego ponieważ i tak nie interesuje cię moje zdanie pomimo wszystko pozdrawiam jak zawsze:)

9. Zielona nimfa

Zielona nimfa

Docenione treści:
    5
    Johny, Ty jednak żyjesz paskudo...a już się zastanawiałam gdzie dałeś nogę [​IMG]

10. ZeusaBonk

ZeusaBonk

Docenione treści:
    26
    'Dlaczego nie przewidzialem ataku na nieaktywnego? Bo nie gram jak juz pewnie zauwazyles. Kilka osob wie dlaczego, natomiast szersze grono moze myslec, ze olalem sojusz. Gdzie sie chelpiliscie? W tuzinie wiadomosci do mnie.'

Nie wiem kto się chełpił, ja do Ciebie wysłałem 2 privy przez całą grę i raczej nie chełpiłem się niczym.
    Z całej Twojej wypowiedzi wybija na wierzch olbrzymi egocentryzm. "Ja, ja, i jeszcze raz ja!"
    Ty jesteś usprawiedliwiony bo zapowiedziałeś, że kończysz. Okej. Piszesz też że Wasza Rada wciąga nas nosem. Okej. Zatem dlaczego wspaniała Rada nie dopilnowała cudaków sztuk 2?
    Wytłumaczcie to IC2, nie mnie.
    IC wygrało, IC2 zostało na lodzie. W przeciwieństwie do graczy z "czerwonych" sojuszy, których skaperował R4mzes i dał im wejściówki do IC. Oczywiście IC2 miało duży wkład w zwycięstwo, bo zawsze tak jest, że pomoc zaplecza pozwala błyszczeć "gwiazdorom".
    I jeszcze raz powtarzam. Nie są to zarzuty pod adresem sztabu IC. IC osiągnęło swój cel i wygrało świat. To nie podlega dyskusji. To o czym pisze jest kontynuacją trwającej od początku świata dyskusji o Wielkich Koalicjach. Z pięciu lub sześciu nawet pełnowymiarowych sojuszy w koalicji do końca dotrwały dwa. Wygrał jeden.
    Bruno przypomniał wojnę z Misiami. Otóż gdy sypało się 4f shamrock zaproponował Unnamed przejście do Misiów. Gdy zapytałem: "po co?", odpowiedział, "że sojusze nie są wieczne". Gdybym się zgodził być może nie mielibyście komfortu przygotowywania się pod cudaki. Nie mam w zwyczaju przechodzić do czerwonych więc temat upadł.

I mam pytanie do graczy IC2 (bez żadnej złośliwości) - czy w planach sojuszu IC + IC2 była korona dla wszystkich?

11. Vari Kruger

Vari Kruger

Docenione treści:
    26
    Nie jestem z dwójki ale Ci odpowiem, była taka koncepcja ktoś tam o niej mówił i zachęcał, cała dwójka by dostała koronki lecz niespodzianka z cudakiem zniszczyła ten plan. I to nie prawda ze IC2 zostało na lodzie przez całą EC gracze bylo wymieniani z tych co nie sypali na tych co aktywnie wysyłali surki do jedynki. Niestetynie udało sie jej dac każdemu

12. ZeusaBonk

ZeusaBonk

Docenione treści:
    26
    na pewno Hunter aktywnie sypał :)