Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17153

Guest
Czyli Ty masz na myśli po prostu nooba. Słup to osoba, którą wykorzystuje się do przekrętu finansowego, np. Pan Słup pracuje w danej firmie, która swoim pracownikom oferuje zakup mieszkań po promocyjnych cenach. Pana Słupa nie stać, ma problemy finansowe i życie średnio mu się układa. Dowiaduje się o tym Pan Przekrętas i prosi Pana Słupa, żeby "kupił" mieszkanie. Pan Słup daje 5% wymaganej kwoty, a Pan Przekrętas 95%. Po dokonaniu transakcji mieszkanie trafia do Pana Przekrętasa. Pan Słup z racji "przysługi" otrzymuje od Pana Przekrętasa coś ekstra.

Czy zatem kogoś kto nie umie grać, kto ma mało czasu, komu imponuje kolega, który ma 2 razy więcej miast można nazwać słupem? Nie.

Dariosh mój sarkastyczny przyjacielu - jeśli nie rozróżniasz nooba w grze od słupa, to ja się już nie dziwię niczemu :)

Czy nie łatwiej napisać, że słup to osoba którą się wykorzystuje dla realizacji własnych celów?
 

DeletedUser28771

Guest
No niezbyt, bo słup tyczy się tylko osoby wykorzystanej przez przestępców przy oszustwach gospodarczych.
 

DeletedUser22560

Guest
Jeżu jeżu polonisci sie znalezli xd tak ogolnie to twierdzenie ze ktos nie zna znaczenia slowa "słup" w kontekscie grepo bo mysli ze oznacza nooba jest błedem poniewaz jest wiele wyrazow ktoryn ludzie w roznym srodowisku nadaja nowe znaczenia :p w przypadku grepo chodzi o nooba i osoba co nazywa nooba slupem albo twierdzi ze slup oznacza nooba ma 100% racji
 

DeletedUser26609

Guest
Czyli Ty masz na myśli po prostu nooba. Słup to osoba, którą wykorzystuje się do przekrętu finansowego, np. Pan Słup pracuje w danej firmie, która swoim pracownikom oferuje zakup mieszkań po promocyjnych cenach. Pana Słupa nie stać, ma problemy finansowe i życie średnio mu się układa. Dowiaduje się o tym Pan Przekrętas i prosi Pana Słupa, żeby "kupił" mieszkanie. Pan Słup daje 5% wymaganej kwoty, a Pan Przekrętas 95%. Po dokonaniu transakcji mieszkanie trafia do Pana Przekrętasa. Pan Słup z racji "przysługi" otrzymuje od Pana Przekrętasa coś ekstra.

Czy zatem kogoś kto nie umie grać, kto ma mało czasu, komu imponuje kolega, który ma 2 razy więcej miast można nazwać słupem? Nie.

Dariosh mój sarkastyczny przyjacielu - jeśli nie rozróżniasz nooba w grze od słupa, to ja się już nie dziwię niczemu :)
No widzisz, a jak nazwiesz kogoś, kto samemu - albo z mądrzej myślącymi kolegami - których zresztą ów ktoś przebijał skillem i doświadczeniem, panicznie trzyma się kogoś kto jest słabszy, opryskliwy i egocentrycznie tylko bierze, wymagając cudów od wszystkich wokoło?
I ma mniej miast, floty i zmysłu strategicznego?

Jak dla mnie to słup na własne życzenie. Bo został wykorzystany do "przekrętu" pod tytułem wyrwij sobie z ziomkami dla mnie żyły, a ja Cię osram ;) i w dodatku nic jeszcze za to nie dostaniesz.
 

DeletedUser22713

Guest
Słup na grepo to osoba, która gra przeciwko graczowi nazywającemu innych słupami i ma czelność się przeciwstawiać. Nie nawiązuję do konkretnej sytuacji, tak tylko z doświadczenia :)
Witam po sporej przerwie, jako słup trochę posłupię na tym słupowym świecie dla słupów.
 

DeletedUser12136

Guest
No widzisz, a jak nazwiesz kogoś, kto samemu - albo z mądrzej myślącymi kolegami - których zresztą ów ktoś przebijał skillem i doświadczeniem, panicznie trzyma się kogoś kto jest słabszy, opryskliwy i egocentrycznie tylko bierze, wymagając cudów od wszystkich wokoło?
I ma mniej miast, floty i zmysłu strategicznego?

Jak dla mnie to słup na własne życzenie. Bo został wykorzystany do "przekrętu" pod tytułem wyrwij sobie z ziomkami dla mnie żyły, a ja Cię osram ;) i w dodatku nic jeszcze za to nie dostaniesz.

Konformista
 

DeletedUser26609

Guest
Jeżu jeżu polonisci sie znalezli xd tak ogolnie to twierdzenie ze ktos nie zna znaczenia slowa "słup" w kontekscie grepo bo mysli ze oznacza nooba jest błedem poniewaz jest wiele wyrazow ktoryn ludzie w roznym srodowisku nadaja nowe znaczenia :p w przypadku grepo chodzi o nooba i osoba co nazywa nooba slupem albo twierdzi ze slup oznacza nooba ma 100% racji
Można powiedzieć, że dla nooba nazwanie słupem jest komplementem ;)

nowy świat, stare kłótnie, dariosh w formie. Młode wilki dorastają, rozczuliłem się :)
Powiem tak, jestem w formie, bo mnie rl pochłonął na ponad pół roku :D
Ale wróciłem ...i tak - nadal jestem zły, wredny i brzydki :D
 

DeletedUser26609

Guest
Czyli bez zmian jak zawsze zły, wredny i brzydki
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
pewne rzeczy się nie zmieniają :D nabierają co najwyżej nowego, bardziej szlachetnego z wiekiem :D obrazu ;)
czyli Dariosh wersja 3D wyżej, szerzej, głębiej - moje zło sięga jeszcze wyżej, moja wredność jeszcze szersza jest, a brzydota osiąga bardzo głęboki poziom :D
 

DeletedUser26609

Guest
Uff dobrze, że ja nie muszę zmagać się z twoją wrednością
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
w chłopcach nie gustuję :D
a co do sojuszowej wredności ;) to chyba ją lubiłeś i nie narzekałeś grając ze mną / pode mną ;) no ale wiem... ach ta Widow :p (wspomnienie o niej właśnie mi przypomniało, że z Nią dawno nie gadałem :D)
 

DeletedUser26609

Guest
Cieszy mnie to że wolisz kobiety szefunciu z Niezgodnych
smiley_emoticons_smilenew.gif

Twoją wrednośc lubię ją do teraz...
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

Co do Edyty masz namiary nic straconego
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
Niezgodni to było to :D piękna akcja z łamaniem krENgosłupów :oops:;):cool:
A do Edyty się już odezwałem ;)
 

DeletedUser22456

Guest
Jedna rzecz się nie zmienia od lat:D Smoczuś dalej jest ulubieńcem forum:D
 

DeletedUser24113

Guest
a kiedy bredzie nowa hiperboa bo chetnie bym tam pogral sobie , zeby z wami asiorami nie miec nic doczynienia?

mozliwe ze boja sie otworzyc bo zbyt duzo chetnych by bylo,
 

DeletedUser24113

Guest
Top 1 świata Hiperborea gra tutaj
smiley_emoticons_smilenew.gif

Chyba większości już się znudziło podbijanie tylko szaraka
smiley_emoticons_wallbash.gif

mysle ze w frekwencja na nowej hiperobij byla by wieksza niz tu, np 60 osob poszlo z paros na rizna i po tyodzniu moze 5 osob gra dalej a 55 polegasl po tygodniu zaledwie wiec mysle ze nowa hiperboa mialaby konkretne oblozenie
 

DeletedUser24113

Guest
zgadzam sie achiles i hiperoba do dzis te swiata isnieja poniewaz buy and win zawiele by nie zdzialali , dlatego tego typu swiaty juz nie powstaja bo po co ktos mialby wydac 100000000000000000000000000000000000000000000000000 zlotych monet zeby nic nie podbic bezsensu
 
Do góry