Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23053

Guest
Jaki Ty jesteś ograniczony to ja nie wierze gościu.
"Czas rozpoczęcia ery Cudów Świata zależy od sumy punktów 50 najlepszych sojuszy. Wymagana liczba punktów spada z każdym miesiącem, aby światy, na których sojusze są mniejsze, również mogły osiągnąć erę Cudów Świata."
Czytaj ze zrozumieniem. Cudaki powstaną tak, czy inaczej.
187.83 mln. / 250 mln. 2h po Twoim poście.

a co jeśli liczba aktywnych graczy spadnie poniżej 300 zanim zbudowane zostaną cudaki?
wtedy nie powstaną
 
Może dojść i do tego. Jak gdzieś tam powyżej brazylijczyk napisał że głupoty pierniczę co do rozpoczęcia cudaków. Liczba potrzebna będzie spadać, ale po 6 miesiącach dopiero(od startu serwera, koniec lutego), czyli jeszcze do spadków pozostało PONAD 2,5 miesiąca, do tego czasu może tu zostać z 200 aktywnych i będą szabelki ostrzyć o kamienne mury szaraków.
 
Ja proponuje jeszcze spór Gregora i Artura rozwiązać, drugi mówi o pierwszym, że jest bobkiem, tutaj wygląda to tak:
Kurs 2 na gregora, 30 na Artura, 20 że gregor nie weźmie mu miasta xd

a co jeśli liczba aktywnych graczy spadnie poniżej 300 zanim zbudowane zostaną cudaki?
wtedy nie powstaną
Jest taka możliwość i dopiero Ty o tym powiedziałeś.
Nawet jeśli z tego swiata nie bd koronek-wejdziemy i zniszczymy następny ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27743

Guest
Co oni robią to ich sprawa. Ty myślisz, że twoi nie budują? Wciąż budują i dziwię się na co.
 
Co oni robią to ich sprawa. Ty myślisz, że twoi nie budują? Wciąż budują i dziwię się na co.
Ale ja nie mowie, ze nie:) doskonale zdaje.sobie sprawe, ze na 200.osob minimum 50 stawia murki. Pokazuje Ci tylko, ze kij ma dwa konce:) w kazdej ekipie sa takie osooby- im wiekszy sojusz tym wiekszr prawdopodobienstwo:)
 

DeletedUser25760

Guest
Ale ja nie mowie, ze nie:) doskonale zdaje.sobie sprawe, ze na 200.osob minimum 50 stawia murki. Pokazuje Ci tylko, ze kij ma dwa konce:) w kazdej ekipie sa takie osooby- im wiekszy sojusz tym wiekszr prawdopodobienstwo:)
Akurat w naszych przypadku skrupulatnie się ich pozbywamy..
 
Do góry