Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22926

Guest
Percepcja mojej mentalności nie obliguje w dalszy aspekt tej sprawy. Nie będę z Tobą polemizował ponieważ wegetujesz na niskim poziomie intelektualnym kolidującym z moją wyrafinowaną osobowością .
 

DeletedUser24190

Guest
chyba kamil zaorał cała dyskusję. Poszło w pięty adwersarzom. Dyskusja się zakończyła.
PS. Kto by pomyślał, że na Rizini taki spokój.
 

DeletedUser29661

Guest
Tak sobie czytam wasze wypowiedzi i powiem tak choć przypuszczam że mój pogląd nikogo nie zainteresuje bo nie gram w czołowym sojuszu więc sądząc po kolegi wypowiedzi stanowię dno no trudno każdy ma prawo do swojej opinii i zgoda ponieważ szanuję wolność wypowiedzi-ale wkładanie wszystkich do jednego wora głąbów jest nie ok szanuje wasze osiągnięcia i doświadczenie w tej grze ale warto pamiętać że każdy był nowy każdy zaczynał i nie startował z pozycji "bosa" i nie był członkiem czołowego sojuszu więc może czasami popatrzeć na ludzi przez pryzmat kim jesteś bo to też się w tej grze przydaje a doświadczenie przyjdzie z czasem to przynajmniej moje skromne zdanie pozdrawiam gorąco wszystkich
 

DeletedUser29661

Guest
Nastąpiła przerwa w nadawaniu wszyscy się chyba byczą na wczasach hahahah:)
 
Ja obiecalem,ze nic nie napisze:)
Ale dostalem.screen z fejkami azirka, cos pieknego :D
Musimy sie jeszcze wiele nauczyc, a podobno to nasza specjalnosc
 

DeletedUser23053

Guest
Proponuję, aby w rankingu sojuszy, niektórym drużynom zmienić nazwę rubryki z liczba graczy na liczba kont
 

DeletedUser23685

Guest
Ależ ja przepraszam bardzo, jeżeli ktoś rozpisuje akcje fejkową powinien dostać po łapach ;) Na rizini tych co mnie najbardziej fejkowali odpłaciłem sie tym samym przez bite 3 dni zanim walnąłem szaraki fejkowałem tych co mnie najbardziej fejkowali /ciach/

A to za co fejkowałem tą /ciach/ tak zwaną żelazną damę :V fejków nikomu nie daje za free tak jak wy, a ten wycinek z forum niczym się nie różnił od waszych massów i tematów "Akcyjnych", wasz poziom się niczym od nich nie różni ci co je organizują nie powinni mieć nic przeciwko, jak chcesz zabłysnąć pokaż mi John screena gdzie fejkuje i wysyłam multum fejków tylko po to by władować kolona tak jak wy to notorycznie robiliście

Melle The Iron Lady 03.08.2017 00:27
Akcja Fejkowa.
Akcja ma duże znaczenie strategiczne i będzie prowadzona aż do skutku.

Każdy wysyła co najmniej 4 fejki dziennie - można oczywiście wysyłać o wiele więcej. Fejk to najmniejsza ilość wojska którą wysyłamy do ataku. Atak musi stanowić około 1/30 wojsk zrekrutowanych w mieście. Jeżeli macie poniżej 30 ogni to na pewno możecie wysłać jednego. Jeżeli macie powyżej 300 to atak minimum 10 sztuk. Pomiędzy fejki wysyłamy też pełne paczki ogni. Po to, aby nigdy nie byli pewni czy idzie fejk czy faktyczny atak. Możecie też puszczać z ogniami katapulty z gradem. Jak kto uważa. Można też robić fejki z ogni i wolnego transa - te będą szły dłużej. Atak ogniowy zawsze daje punkty. Każdy powinien nabyć bohatera Arystoteles i podnieść go na wysoki poziom. Ognie są wówczas znacznie tańsze i szybko się robią. Staramy sie rozbijać wrogowi statki w portach.

Im dłuższy fejk tym lepszy, więc zadanie to kierowane jest w szczególności do graczy morza 56 i 65.
Nie ma wymówek, że "mam daleko". Jeśli atak idzie dłużej niż kilka godzin to puszczacie go wieczorem lub przed północą tak, aby wszedł zaraz po 6 rano.

cytujZmień
Melle The Iron Lady 03.08.2017 00:28
Każdy patrzy na swoją pozycję w sojuszu i zapamiętuje ostatnią cyfrę ze swojej pozycji. Jeśli jesteś na 7 pozycji to twoja cyferka to 7. Jeśli jesteś na 58 pozycji twoją cyferką będzie 8. Jeżeli 10 to 0. Ogólnie twoją cyferką będzie reszta z dzielenia twojej pozycji przez 10. Skoro wiesz jaka masz cyferkę to wybierasz miasta z grupy oznaczonej tą samą cyferką i fejkujesz/atakujesz. Podział ma na celu zróżnicowanie abyśmy wszyscy nie atakowali tylko kilku miast z góry listy. Grupy będą zmieniane każdego dnia. Każdy na koniec dnia jest zobowiązany umieścić w jednym wpisie przynajmniej 4 raporty z fejków/ataków.

Grupa 0:
d.01
d.02
d.03
d.04
GRACZE Z NUMERAMI 10,20,30,40,50,60

Grupa 1:
b.04
b.04
b.04
b.03
015 Tygrysek
GRACZE Z NUMERAMI 1,11,21,31,41,51,

Grupa 2:
ADA FF bosman2005
b.02
b.01
017 Fioletowa krowa
016 Nerwusek
GRACZE Z NUMERAMI 2,12,22,32,42,52

Grupa 3:
012 Foka bez oka
014 Osa bez nosa
021 Wściekła lama
a.01
a.02
GR4ACZE Z NUMERAMI 3,13,23,33,43,53
Grupa 4:
a.03
ACA ScreamM
ACC FF artur06
ACD FF artur06
ACE FF wydma73
GRACZE Z NUMERAMI 4,14,24,34,44,54

Grupa 5:
ACF FF Tenecious
001*
002*
003*
004*
GRACZE Z NUMERAMI 5,15,25,35,45,55
Grupa 6:
005*
006*
006 Nooby na wyspie
007*
007 Shamrockowe city
GRACZE Z NUMERAMI 6,16,26,36,46,56
Grupa 7:
008*
009 Fighterek Artur
009.LejeSłupówZawodo
010 Mała Iskiereczka
011 Arturkowe City
GRACZE Z NUMERAMI 7,17,27,37,47,57

Grupa 8:
013 Landryneczki
AAA START
AAB luciusz33
AAC Arkadia21
AAD FF artur06
GRACZE Z NUMERAMI 8,18,28,38,48,58

Grupa 9:
AAE *Iskra*
d.01
d.02
d.03
d.04
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23053

Guest
jak mi tę instrukcję pokazano na privie na Tebach to byłem rozczarowany, że Melle nie wprowadziła do schematu numeru obuwia (standard europejski).
 

DeletedUser29661

Guest
Powiem tak jeśli sojusz ma wspólną strategię to dobrze na tym to polega żeby dobrze się zgrać ale na boga to zakrawa na lekki obłęd szkoda że za przeproszeniem wizyt w kibelku nie ma rozpisanych kto kiedy może skorzystać,a tak na marginesie wypadałoby aby gracze mieli też w głowach własną wizję rozwoju w tej grze takie podążanie za wytycznymi na oślep kojarzy mi się z takim biegiem" jak koza w kierunku marchewki "którą ktoś tam na patyczku trzyma i krzyczy macie tam biec,wspólna strategia sojuszu jak najbardziej ale jednak z użyciem własnej główki odrobinę własnego zdania jest jak najbardziej wskazane-jakoś nie pociąga mnie bieg w szarym tłumie lub narzucanie ścisłych wytycznych które spełniają czyjeś wizje ale mamy demokrację wolny wybór i na szczęście możemy sobie siedzieć w takim soju jaki nam pasuje albo w żadnym i też jest ok takie małe przemyślenia pozdrowienia dla wszystkich;)
 

DeletedUser23053

Guest
Wszystkie sojusze prowadzone "twardą ręką" mają wcześniej czy później problemy. Przecież to ma być zabawa!
Tylko megaloman może sądzić, że jest w stanie kontrolować działania sojuszu na szczeblu strategicznym, operacyjnym i taktycznym.
 

DeletedUser29661

Guest
Dokładnie odrobinę dystansu-faktem jest iż człowiek instynktownie dąży w stronę aby być lepszym od innych to naturalne zachowanie i każdy ma w sobie choć odrobinę żyłki rywalizacji każdego z nas to chyba kręci hahaha ,ale obserwując niektórych ludzi dochodzę do wniosku że chyba realizują to czego nie mają okazji dokonać w życiu codziennym no cóż grunt to wysoka samoocena-a tak marginesie kontroli czegokolwiek czasami samemu trudno się kontrolować w niektórych sytuacjach a co dopiero grupę obcych ludzi zebranych w sojusz jeśli ktoś tak myśli to żyje w świecie iluzji i to w gorszym niż ta gra hahah jest jakiś tam rodzaj solidarności w sojuszach ty pomożesz mi ja tobie i tyle:)
 

DeletedUser23685

Guest
SiH nie lubi Waszych postow :)

Ciebie miało tu nie być do końca świata
smiley_emoticons_scream-if-you-can.gif
 
Do góry