Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Chyba Wy kawiarze 3 miesiące,w Imperium od razu palikowalismy wszystko :p
Czyli pol roku ja, a Wy trzy miesiace :p
Nie klamie, ja moge naginac fakty do uzytku wlasnego
 

DeletedUser30250

Guest
Po to zeby wszyscy przeczytali...
a skoro usunąłeś widocznie masz coś do ukrycia...
 
Duzo jeszcze teorii spiskowych bedziecie pisac?
Kamil gral z nami sporo czasu, poszedl do Was bo zwyczajnie po szarakach pakla bym w d... w trudnym polozeniu.
Jednak wczesniej pomimo odleglosci dzielnie walczyl. Komu jak nie Jemu nalezy sie koronka i komnata?
Wzialbym kilka osob z pns jeszcze, ale raczej sie nie zgodza.
Dalej, czekam na dalsze teorie, mowcie jacy to jestesmy zli.
 
nieudacznik się cieszy bo w końcu coś wygra po tylu światach, gdzie baty zbierał
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser28377

Guest
tak się zastanawiam czytając kilka wpisów i zastanawiam sie co nie którzy mają w głowie ..

Raz że to gra .. każdy podchodzi do gry według własnych spostrzeżeń a jednak nadal znajdzie sie osoba która ma trzy słowa do powiedzenia .. najlepsze jest to że ktoś ten świat musiał wygrać jeśli wygrany sojusz ma gracza który ma mało punktów walki ale trzyma danego gracza obserwuje go bacznie po przez jego poczynania po czym one skutkują to jaki sens jest patrzeć w statystyki ? ? ? skoro broni sie sam walczy ile może ale gra jest aktywny pomocny "Ba" ma też swoje zdanie i potrafi skrytykować nawet najlepszego gracza to jest on wartościowy ..

takie "trelemorele" graczy przegranych którzy piszą tam to a sram to i delikatnie krytykują piszą typowe "gówna" byle napisać to już woglę nie mam słów a tak poza tym ..

ImperCaffe zmiażdżyło co miało zrobili co musieli zagrali JAK CHCIELI .. :)

pozdro dla każdego gracza dla każdego życze powodzonka i sukcesów

PRÓCZ jednemu .. Vraca tobie chłopie życze życia prywatnego CHŁOPCZE :) a teraz czekam na Hejty :D pozderki
 
Do góry