Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Nowy świat startuje już we wtorek, więc jak zwykle zapraszam do dyskusji o grze oraz integracji pomiędzy graczami :) Zamierzacie zagrać?
 

DeletedUser27365

Guest
Pierwszy :)
Jak tam startuje ktoś interesujący czy tylko boby złocące ?
 

DeletedUser15942

Guest
ja, jako bob zlocacy i poszukujacy od razu sojuszu, zeby mnie bronil :D
 

DeletedUser27365

Guest
ja, jako bob zlocacy i poszukujacy od razu sojuszu, zeby mnie bronil :D

jak eventu nie bedzie na start to sam sie wybronisz jak umiejetnie bedziesz zlocil :)
może uda mi sie tu troche dluzej pograc i patologiczny moj sojusz mnie nie zjedzie :p
 

DeletedUser26408

Guest
Wolny świat na nowym systemie z moralami ... istny masochizm
rotfl.gif
 

DeletedUser27908

Guest
Dogodne ustawienia dla Sihowcow. Zasadniczo to dziwne że akurat takie. Zwłaszcza że Paros ma praktycznie identyczne ustawienia,co nie zmienia faktu że na ładną pogode to dobre ustawienia.
 

DeletedUser15942

Guest
jak eventu nie bedzie na start to sam sie wybronisz jak umiejetnie bedziesz zlocil :)
może uda mi sie tu troche dluzej pograc i patologiczny moj sojusz mnie nie zjedzie :p

wielkanoc, wiec event murowany :p, zlocic potrafie, ale przeciez po to jest sojusz, zeby bronil :p
 

DeletedUser15942

Guest
Dogodne ustawienia dla Sihowcow. Zasadniczo to dziwne że akurat takie. Zwłaszcza że Paros ma praktycznie identyczne ustawienia,co nie zmienia faktu że na ładną pogode to dobre ustawienia.

qrcze, mam spore braki w grze (kilka lat), kto to "Sihowiec"????
 

DeletedUser5

Guest
A ja zapytam, co sądzicie o liczbie członków sojuszu? Tylko 30, do tej pory mieliśmy jeden świat z takim ustawieniem, Delfy.
 

DeletedUser22713

Guest
A ja zapytam, co sądzicie o liczbie członków sojuszu? Tylko 30, do tej pory mieliśmy jeden świat z takim ustawieniem, Delfy.
W teorii bardzo fajnie, ale zamiast większych sojuszów będą po prostu akademie.
Utrudni to też przydział koronek w dalszej perspektywie, paktowicze/gracze z akademii zamiast przechodzić do budującego będą musieli stawiać też w swoich sojuszach cudaki. Czy to wada czy zaleta? nie oceniam :)
 

DeletedUser15942

Guest
mniej "miesa armatniego" i wieksza weryfikacja graczy w sojuszu i bedzie git :D
 

DeletedUser29548

Guest
Ciekawi mnie ilu graczy z Rizini tutaj zawita :D
Nie licząc maga z Shurimy ;p
Co do akademii to będzie tego, a będzie ;p
 

DeletedUser23685

Guest
Ciekawi mnie ilu graczy z Rizini tutaj zawita :D
Nie licząc maga z Shurimy ;p
Co do akademii to będzie tego, a będzie ;p

Shurima na tym świecie zostanie odbudowana, powstanie złota placówka handlowa :V a moimi kompanami będą żule, tak dobrze słyszeliście, albowiem żule to potężna jednostka magiczna profesjonalnie nazwana homopijakusżulmesjemoczymordusbrodatusśmierdzispotpachus to elitarna grupa wszechpotężnych magów szkolonych w shurimie na 100 lvl pod osłoną nocy walczą z mitycznymi istotami i wojownikami zagrażającym mieszkańcom wiosek,a po ciężkim boju za pomocą magicznego napoju alkoholowego uzupełnić punkty many w punktach mocy zwanych potocznie biedrą

Najbardziej należy obawiać się pospolitych pijakusbrodospchełuspospolitusów, gdyż w swoich magicznych brodach tworzą oni hordy pcheł, a niekiedy nawet homików za pomoca których potrafią zdziesiątkować wrogie armie
 

DeletedUser15613

Guest
Azir cienka postać :p
Malzahar Op.

Nie ciekawe ustawienia do tego limit członków za mały.
Będzie 1 sojusz i 4-5 akademii do niego. Mnie zawsze irytowały akademie i te dzielone wszystkie tematy na forum.
Do tego 1 osoba nie ma podglądu do aktywności wszystkich graczy ani do uprawnień.
A weź znajdź sobie 5 osób aktywnych którzy zajmą się wszystkimi sprawami paktami żeby każdy sojusz miał te same pakty żeby nie było nieporozumień itp.
Dla mnie to jakaś masakra :(
 
Do góry