Sytuacja na świecie Sestos

Nowy świat startuje już we wtorek, więc jak zwykle zapraszam do dyskusji o grze oraz integracji pomiędzy graczami :) Zamierzacie zagrać?

Dogodne ustawienia dla Sihowcow. Zasadniczo to dziwne że akurat takie. Zwłaszcza że Paros ma praktycznie identyczne ustawienia,co nie zmienia faktu że na ładną pogode to dobre ustawienia.

A ja zapytam, co sądzicie o liczbie członków sojuszu? Tylko 30, do tej pory mieliśmy jeden świat z takim ustawieniem, Delfy.

A ja zapytam, co sądzicie o liczbie członków sojuszu? Tylko 30, do tej pory mieliśmy jeden świat z takim ustawieniem, Delfy.
W teorii bardzo fajnie, ale zamiast większych sojuszów będą po prostu akademie.
Utrudni to też przydział koronek w dalszej perspektywie, paktowicze/gracze z akademii zamiast przechodzić do budującego będą musieli stawiać też w swoich sojuszach cudaki. Czy to wada czy zaleta? nie oceniam :)

Ciekawi mnie ilu graczy z Rizini tutaj zawita :D
Nie licząc maga z Shurimy ;p
Co do akademii to będzie tego, a będzie ;p
Shurima na tym świecie zostanie odbudowana, powstanie złota placówka handlowa :V a moimi kompanami będą żule, tak dobrze słyszeliście, albowiem żule to potężna jednostka magiczna profesjonalnie nazwana homopijakusżulmesjemoczymordusbrodatusśmierdzispotpachus to elitarna grupa wszechpotężnych magów szkolonych w shurimie na 100 lvl pod osłoną nocy walczą z mitycznymi istotami i wojownikami zagrażającym mieszkańcom wiosek,a po ciężkim boju za pomocą magicznego napoju alkoholowego uzupełnić punkty many w punktach mocy zwanych potocznie biedrą

Najbardziej należy obawiać się pospolitych pijakusbrodospchełuspospolitusów, gdyż w swoich magicznych brodach tworzą oni hordy pcheł, a niekiedy nawet homików za pomoca których potrafią zdziesiątkować wrogie armie

Azir cienka postać :p
Malzahar Op.

Nie ciekawe ustawienia do tego limit członków za mały.
Będzie 1 sojusz i 4-5 akademii do niego. Mnie zawsze irytowały akademie i te dzielone wszystkie tematy na forum.
Do tego 1 osoba nie ma podglądu do aktywności wszystkich graczy ani do uprawnień.
A weź znajdź sobie 5 osób aktywnych którzy zajmą się wszystkimi sprawami paktami żeby każdy sojusz miał te same pakty żeby nie było nieporozumień itp.
Dla mnie to jakaś masakra :(