Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29521

Guest
Musisz mieć bardzo złą kobietę Bill, bo z tego co słyszałam masz ogólnie złe podejście do kobiet ;D
Pewnie Cie żona bije albo znęca się nad tobą psychicznie skoro nie potrafisz znieść krytyki od kobiety w grze ;D
Od razu jak ciebie poznalam w tej nieszczęsnej Romie wyczułam, że jakiś zastraszony jesteś :D Już mi się nawet kłócić z tobą nie chce, ani nic złego na Ciebie pisać nie chce, bo jeszcze się załamiesz psychicznie. Skoro tak wszystkim do około się podlizujesz, to serio musi być coś z tobą nie tak :D
 

DeletedUser29762

Guest
Ty śmieszny.... pilnujecie tych miast ? czy jak w maselko? ?:D
 

DeletedUser17195

Guest
kobietę mam taką, że nigdy nie będziesz jej w stanie dorównać
i o moją psychikę się nie musisz troszczyć, zajmij się lepiej swoją bo widzę tam spore zaniedbania twoich rodziców
 

DeletedUser17195

Guest
jak w masełko...a co....nie wolno pozbyć się niewygodnych wioch?
 

DeletedUser29762

Guest
wolno ciekawe czy jak juz dojdę do twoich to tez będą "niewygodne"
 

DeletedUser29521

Guest
Hmm dziwny zbieg okoliczności, tracisz raz miasto to mówisz, że to nieaktywny gracz, tracisz drugi raz miasto mówisz, że to niewygodne miasto, ciekawe co wymyślisz za trzecim i czwartym razem :D CIekawe kiedy CI pomysłów będzie brakowało :D
 

DeletedUser17195

Guest
chodż, chodż, pw się przydadzą
no tak jest Riluna, każda sprawa ma wiele aspektów...w przedszkolu pani nie mówiła?
 

DeletedUser17195

Guest
a widzisz a ja pamiętam co moja mówiła , mimo, że było to 30 lat temu
jak się szanuje ludzi to pamięta się co mówią
 

DeletedUser29762

Guest
Śmieszny billu jak tak chcesz PW to czemu swoich graczy nie bronisz ? Morze to za daleko do płyniecia? Ja pływam po 2 żeby złapać punkty :x
 

DeletedUser17195

Guest
trochę pływam...często nie tam gdzie trzeba....na więcej nie mam siły bo oddech coś krótki i paliwo drogie...hihi
 

DeletedUser17195

Guest
stary to jest pradziadek mojej Oli, 1919 rocznik...i w pełni sił i władz umysłowych
no ale dzieciaki tego nie potrafią ocenić, nie wiedzą czy stary czy młody, czy madry czy głupi....do takich ocen trzeba po prostu dorosnąć
 

DeletedUser29762

Guest
dobra dobra... śmieszny bill podziękuję swoim ludzia ze nam defuja wiochy :D ładne wsparcie leci
 

DeletedUser29762

Guest
hmmm to smutne raczej, że nie stawiacie oporu na weekend źle bo weekend w tygodniu tez nie to kiedy ?!
 

DeletedUser17195

Guest
nie musisz się tak męczyć po prostu poszukaj sobie lepszego wroga
 

DeletedUser17195

Guest
Roma tylko domki buduje, te 10 miasteczek podbitych to tylko trochę więcej domków.
 
Do góry