Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29762

Guest
7 straconych i 6 zabranych billu ale dziękuję ze wkoncu jest walka a nie egzekucja :D
 

DeletedUser17195

Guest
masz problemy z liczeniem do drugiej dziesiątki? bo pierwszą już przekroczyliśmy....jednego dnia...
 

DeletedUser29762

Guest
no siedzę w podobojach i za cholerkę wy godzi mi 7 :x chyba że doliczacie inne sojusze
 

DeletedUser27536

Guest
Wrachu co się stało tak wielki obrońca jak ty stracił miasto?
Moje kolony miale być topione a jak na razie wszystkie ładnie lądują u celu
haha.gif


Poproś swoich graczy aby bronili miast bo jak na razie nie mam gdzie pw zdobywać a potrzebne mi kolejne sloty na wasze miasta
 

DeletedUser17195

Guest
Potrzebujemy domków, więcej domków bo nie ma co budować , broń więc trochę...
 

DeletedUser26574

Guest
patrząc po statach Ani mru mru - to 7 straconych widzę miast na rzecz Romy
 

DeletedUser29762

Guest
7 tylko śmieszny bill nie umi liczyć ^^ Fajnie Łukaszu a ile wy zatopiliscie ? bo ani jeden wasz bunt nie został obroniony wiec nie wiem z czego się tak cieszysz :D miasto stracone a teraz wędruj na forum i patrz ile się dzisiaj zapaliło odemnie i kombinuj skąd defa na jutro naszykowac :)) Jak wspominałem gra u was tylko globawar reszta jest nic nie warta paczek ogni na cały sojusz macie może 4 i i tak nie pełne .... (nie licząc globala) wiec kto jak kto ale ty nie powinieneś się odzywac. Licząc kto ile miast stracił to chyba jednak wy nadal więcej nie licząc tego co nadejdzie na weekend :D szczycie się 7 miastami a my wam ile ok. 20 ?
 

DeletedUser17195

Guest
Coś kiepsko się sprawdziliście jako nowi przyjaciele Riluny bo opuściła was....hihihi
 

DeletedUser29762

Guest
Po pierwsze nie twoja sprawa po drugie jak tam offy? Potopiły się ? To jest właśnie różnica między nami my sobie wchodzimy na 3 k birem wy nie umiecie na 1500 :x wstyd znowu kompromitacja znowu, zabrakło globala w akcji akcja nie udana, strach pomyśleć co bd jak wyjedzie na urlop czy coś ;)
 

DeletedUser17195

Guest
n asze offy czują się dobrze, nie wiem czemu cię to interesuje, pilnuj lepiej swoich marnych miasteczek
 

DeletedUser29762

Guest
hmm no dzisiaj od kiedy tylko wróciłem z pracy (bo niektórzy ja maja) żadne miasteczko nie było zagrożone wiec czym mam się przejmować ? pozatym twoi ludzie latają resztkami offu, póki global nie ruszy jesteśmy w pełni bezpieczni bo możecie nam pobić pkt. co najwyzej
 

DeletedUser26574

Guest
ciekawy wątek z Riluną. Czytając Fo odniosłem wrażenie, że to ważna osoba dla AMM.
Poproszę o komentarz ;)
 

DeletedUser29762

Guest
Ja to widzę śmieszny billu
ps. dzięki lukasz za te biremki miło że chcesz mnie defic :D

jest w sojuszu marten :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29521

Guest
Maarten to taka prowokacja była ;D chciałam mieć bunty we wszystkich miastach ale Romy nie było na to stać :D A i jeszcze jedno u nas w sojuszu wszyscy gracze są ważni ;) CO nie Wrach?
 

DeletedUser15806

Guest
O , a tu widzę troche znajomych gra. Dzieje sie cos poza ta miłością miedzy Roma , a Ani mru mru ? Te Zrzędy to cos prezentują ?
 

DeletedUser18163

Guest
Właśnie na FO toczy się zażarta "debata" między Romą, a Ani mru mru i chyba przez to pomijane są sukcesy Zrzęd którzy jeśli dobrze rozumiem trochę zapolowali na kaczki
 

DeletedUser15806

Guest
Kaczki ? Nie widze takiego sojuszu w topce ? Dobry sojusz, czy jakies leszcze ? Ile miast Zrzedy im zabraly ?
 
Do góry