Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Azir cienka postać :p
Malzahar Op.

Nie ciekawe ustawienia do tego limit członków za mały.
Będzie 1 sojusz i 4-5 akademii do niego. Mnie zawsze irytowały akademie i te dzielone wszystkie tematy na forum.
Do tego 1 osoba nie ma podglądu do aktywności wszystkich graczy ani do uprawnień.
A weź znajdź sobie 5 osób aktywnych którzy zajmą się wszystkimi sprawami paktami żeby każdy sojusz miał te same pakty żeby nie było nieporozumień itp.
Dla mnie to jakaś masakra :(

Nie chcesz to nie graj :V nikt ci nie każe, a polacy mają w zwyczaju narzekać na wszystko, chcą robić 5 soji to niech sobie robią i tyle i nic nikomu do tego, każdy robi co mu sie podoba, a do gry wystarczą 22 osoby jeżeli mówimy o grze, a nie stawianiu cudaków, więc jak na mnie w niczym to nie przeszkadza
 

DeletedUser22713

Guest
No założyciele masówek nie poszaleją, sojusze wraz z akademiami posypią się jeszcze szybciej niż zwykle przez brak możliwości pełnej kontroli
 

DeletedUser29548

Guest
,,Będzie 1 sojusz i 4-5 akademii do niego. Mnie zawsze irytowały akademie i te dzielone wszystkie tematy na forum,,
,, A weź znajdź sobie 5 osób aktywnych którzy zajmą się wszystkimi sprawami paktami żeby każdy sojusz miał te same pakty żeby nie było nieporozumień itp.,,

Ewidentnie wyleciało mi to z głowy ;/

Do wtorku jeszcze trochę. Trzeba pomyśleć czy tutaj zawitać :]
 

DeletedUser27580

Guest
coś ciekawego się tu wydarzy czy mogę dalej na myonii wegetować? ;d
 

DeletedUser15613

Guest
Paru przegranych z Parosa tam do was zawita :p
Potwierdzone info.
 

DeletedUser26207

Guest
Ja wbijam z ziomkami
Chce ktoś grać pod naszym sztandarem
Nie garaże też nowymi graczami
Ktoś chętny grać pod moim sztandarem?
 

DeletedUser29569

Guest
Wie ktos mniej wiecej o ktorej godzinie startuje swiat?
 

DeletedUser12136

Guest
Wiem, że to marzenia ściętej głowy, ale mam nadzieję, że nie znajdziesz takich jeleni.

Ludzie ceńcie się i nie upodlajcie dla złota. 2k sury za 50 golda na początek. Pomyślcie, że w realu za Waszą ciężką pracę ktoś płaciłby 100 zł miesięcznie. Nie będziecie windować cen to będą kupować z targu, jak za starych dobrych czasów :)

Inno chciało dobrze, żeby "biedniejsi" mogli zarobić, ale wyszło jak zawsze. W tym przypadku niezła patologia. A kultura niektórych "złotników" pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Odnoście się z szacunkiem do innych graczy, a nie jak do bezmózgich fizoli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Nemezis II - jest tam jeden bardzo ciekawy gracz
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ad Nemezis II - ciekawy mają opis w profilu - cyt.:
"(...)Ważną rzeczą jest fakt, iż nasz sojusz jest w top 5 na tym świecie - i top 1 na morzu 44. Znaczy to że dołączając do nas przyspieszasz czas do osiągnięcia "Ery Cudów" której wszyscy tak wyczekujemy. Tak więc nie tylko zapewnimy Ci bezpieczeństwo w naszym sojuszu - ale pakt z wieloma sąsiednimi sojuszami i gwarantowane place budowy cudów świata. Jest to "event" globalny, to znaczy że nie tylko nasz sojusz wejdzie w erę cudów, ale cały serwer "Sestos". Tak więc pomagasz nie tylko sobie, ale i sojuszowi, i całemu światowi "Sestos""

:confused::cool::p:eek::rolleyes:o_O
 

DeletedUser22713

Guest
Genialne, brzmi jak dobry trolling ale oni chyba na poważnie :D
 
Grepo schodzi na psy, z każdym światem poziom gry się obniża:cool: wchodzą noobki na początku, robią 5 akademii i się szczycą, że są top 1 na morzu i do końca ochronki mają dominację na morzu utrzymali;)
 

DeletedUser29184

Guest
Naszym celem jest spokojna gra, i wzajemnie pomaganie sobie, by nasi nowi członkowie nie zostali pokonani od razu.
czyli jak w jednym zdaniu opisac caly sojusz i jego cele
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser

Guest
Hahah nie wiem czy to troll, a jeśli nie, to smoczy do całkiem ciekawego sojuszu trafiłeś :D :D
 

DeletedUser29548

Guest
Naszym celem jest spokojna gra, i wzajemnie pomaganie sobie, by nasi nowi członkowie nie zostali pokonani od razu.
czyli jak w jednym zdaniu opisac caly sojusz i jego cele
smiley_emoticons_bravo2.gif


I Like This :D

Grepo schodzi na psy, z każdym światem poziom gry się obniża:cool: wchodzą noobki na początku, robią 5 akademii i się szczycą, że są top 1 na morzu i do końca ochronki mają dominację na morzu utrzymali;)

Niestety :( takie fatum -.-

Już mnie ciekawią ustawienia kolejnego świata :D tutaj człowiek posiedzi z 2 - 3 tygodnie
 
Do góry