Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23480

Guest
Sezon urolopy ruszył na M44 widzę :) Jakieś wspólne wakacje?
dwie osoby... a Ty od razu że sezon urlopowy.
Poza tym znasz mechanikę gry i wiesz, że nie da się uciec na urlop przed przejęciem, chyba że ze skutecznością kiepsko ;) Wtedy się da, ale tak czy inaczej musi być załączony przed atakami.
 

DeletedUser22396

Guest
wiesz wendy ja tu sobie tu też humor poprawiam, tak łatwo jest sprowokować oczekiwaną odpowiedź ....

Humor- humorem a tutaj to raczej humoreska z prowokacyjną tragikomedią z lekką dawką melancholicznego dramatu ;) aczkolwiek jakiś emocjonalny "konował" by się tu przydał-magisterka murowana.:D
 
Nie wiem jak było na matmie z liczeniem ale za cholere mi 2 nie wychodzi na 2 wyspach 5ciu a jak bym poszukał pewnie więcej :)

No cóź czekamy na powrót w takim razie
 

DeletedUser23480

Guest
A ja z matmy na maturze miałem 5, a wtedy wyższych ocen nie było ;)
ja pisałem o tych, którym urlopy załączyły się dziś.
Kilka innych osób ma już urlopy dłuższy czas, bo nie mieliśmy PW na przejęcia sojuszowe bo nasi przeciwnicy rzucili szmaty albo pojechali na bezterminowe wakacje.... z tymi mamy ustalone kiedy te urlopy się skończą żeby przejąć wiochy.
Teraz PW zapewne się posypią, więc będą sloty na przejęcia :)
 

DeletedUser29521

Guest
Facet który głośno krzyczy zamiast działać to nie facet ;D
 

DeletedUser26574

Guest
i co tam na świecie słychać - jakieś akcyjki się szykują na weekend czy marazm i wojenka słowna na FO tylko?
 

DeletedUser17195

Guest
kobieta , z której wydobywają się tylko złośliwości i głupie gadanie to nie kobieta...
gdzieś kiedyś słyszałem, że są kobiety i taborety...
 
wiesz wendy ja tu sobie tu też humor poprawiam, tak łatwo jest sprowokować oczekiwaną odpowiedź ....

kobieta , z której wydobywają się tylko złośliwości i głupie gadanie to nie kobieta...
gdzieś kiedyś słyszałem, że są kobiety i taborety...

Widzisz bill już się złościsz już wyzywasz a miałeś taki dobry humor bardziej ona ciebie prowokuje do oczekiwanej odpowiedzi niż ty ją
 

DeletedUser29521

Guest
Bill od Ciebie wydobywa się więcej złośliwości niż ode mnie więc ;P to ze ty masz klapki na oczach nie oznacza, że kazdy je ma ;)
 

DeletedUser17195

Guest
a wiesz, zmęczony dziś jestem, miałem ciężki dzień i nie bawi mnie ....
a moje klapki to moja sprawa, nie wiem czemu się tym przejmujesz
 

DeletedUser26574

Guest
i co tam na świecie słychać - jakieś akcyjki się szykują na weekend czy marazm i wojenka słowna na FO tylko?

ponawiam pytanie... sprecyzuję - co słychać po prawej stronie świata - coś tam się dzieje w ogóle, czy tak jak u Nas wszyscy na zielono i grillujemy sobie :)
 

DeletedUser29762

Guest
marten jak zwykle... miasta tracą alr nic się nie dzieje bo są niepotrzebne, nieaktywne, niewygodne. No i gdy biedna roma lata bezsensownie to pół świata nas defuja. ... ale to pewnie wiesz bo pewnie i ty nas deffujesz.... co do słów do riluny ty kur..... śmieszny billu to nawet mi się ich nie chce komentować, bo większego idiody zrobic z siebie nie możesz. Ja rozumiem, że tam u was na wygwizdowie dolnym macie zwyczaj nazywania kobiet taboretami, ale uwierz nie wszędzie jest tak samo i w cywilizowanym świecie tak poporstu nie wypada ;) juz nie chodzi o to, że to kobieta bo żadnego człowieka nie wypada chyba jednak obrażać nie sądzisz ? Teraz się wytłumaczysz, że ty tego nie powiedziałeś jak to zwykle z toba bywa, cały problem polega na tym, że to właśnie wynika z kontekstu twojej wypowiedzi. Nie zawsze trzeba mówić wprost żeby obrazić... i to juz koniec pisania bo jaki to ma sens ? Żaden- wejde i napisze jak rozbijemy połowę romy czyli już wkrótce, bo w sumie ten "twor" rozlecial by się i bez naszej pomocy. Teraz juz mozesz szerzyć propagandę, że wszystko jest okej albo walczymy z rozbiórkami waszymi.... Ja to w sumię czekam kiedy ty ogłosisz "sukces" bo zabralaliści dwie wioski w czasie kiedy my zabraliśmy ponad 10 wg. Ciebie to pewnie remiś jest no nie ? Jedno trzeba Ci/Wam w tej rome przyznać jesteście mistrzami propagandy i znajdowania wytłumaczenia dosłownie na wszystko. Żegnam
 

DeletedUser17195

Guest
nie rozumiem....
ta gra polega na wzajemnym zabieraniu sobie miast....nam zabierają, my zabieramy....wszystko jest ok...gra się toczy...
a ilości? sprawa drugorzędna...w ostatecznym rozrachunku okaże się kto był lepszy....a do tego daleko jeszcze...
a tak na temat szacunku...szanuję ludzi i to bardzo....ale tylko takich, którzy na szacunek zasługują i coś sobą reprezentują
a jak ktoś sobie przypisuje to co gdzieś kiedyś słyszałem to faktycznie ma problem i to nie mały
 

DeletedUser22396

Guest
..."Te straszliwe decyzje, które trzeba pchnąć,
W sprawach błahych, nudnych i zwykłych
Wszyscy bliscy są obcy, wrogowie to zło,
Jak tu uciec, odpłynąć lub zniknąć?
Nie odejdę w nieznane, nie wtopię się w tło,
Bynajmniej tutaj "jadem" popluje"...

Jednym słowem te "literkowe wojny" są jak walka w piaskownicy miedzy dziecmi o grabki i łopatke- zawsze wygrywa ten co do wiadra
swymi małymi rączkami naładuje piasku :D
 

DeletedUser18163

Guest
Nie wiem o co tu się kłócić, każdy widzi jak sytuacja wygląda. A jak nie to trzeba powiedzieć otwarcie, że dostajemy w ciry ( nie ważne że gracze odchodzą i nic nie mówią, czy gracz był nieaktywny, liczy się że miasto stracone). Jednak nie można już mówić że Roma przegrała, bo są zagrania dzięki którym sytuacja odwraca się w jeden dzień, dlatego zamiast plucia jadem czy zakłamywania rzeczywistości zapraszam do gry.
 
Do góry