1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Sestos

Dyskusja w 'Sestos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 29. Mar 2017.

1. EMKA0

EMKA0

dwie osoby... a Ty od razu że sezon urlopowy.
    Poza tym znasz mechanikę gry i wiesz, że nie da się uciec na urlop przed przejęciem, chyba że ze skutecznością kiepsko ;) Wtedy się da, ale tak czy inaczej musi być załączony przed atakami.

2. wendy51

wendy51

Humor- humorem a tutaj to raczej humoreska z prowokacyjną tragikomedią z lekką dawką melancholicznego dramatu ;) aczkolwiek jakiś emocjonalny "konował" by się tu przydał-magisterka murowana.:D

3. wraithsc2

wraithsc2

Nie wiem jak było na matmie z liczeniem ale za cholere mi 2 nie wychodzi na 2 wyspach 5ciu a jak bym poszukał pewnie więcej :)

No cóź czekamy na powrót w takim razie

4. EMKA0

EMKA0

A ja z matmy na maturze miałem 5, a wtedy wyższych ocen nie było ;)
    ja pisałem o tych, którym urlopy załączyły się dziś.
    Kilka innych osób ma już urlopy dłuższy czas, bo nie mieliśmy PW na przejęcia sojuszowe bo nasi przeciwnicy rzucili szmaty albo pojechali na bezterminowe wakacje.... z tymi mamy ustalone kiedy te urlopy się skończą żeby przejąć wiochy.
    Teraz PW zapewne się posypią, więc będą sloty na przejęcia :)

5. cekm

cekm

Taaa i mógłbyś nam opowiedzieć jaki to mega kozak bil jesteś xD

6. Riluna

Riluna

Facet który głośno krzyczy zamiast działać to nie facet ;D

7. maarten

maarten

i co tam na świecie słychać - jakieś akcyjki się szykują na weekend czy marazm i wojenka słowna na FO tylko?

8. wesolybill

wesolybill

kobieta , z której wydobywają się tylko złośliwości i głupie gadanie to nie kobieta...
    gdzieś kiedyś słyszałem, że są kobiety i taborety...

9. cekm

cekm

Widzisz bill już się złościsz już wyzywasz a miałeś taki dobry humor bardziej ona ciebie prowokuje do oczekiwanej odpowiedzi niż ty ją

10. Riluna

Riluna

Bill od Ciebie wydobywa się więcej złośliwości niż ode mnie więc ;P to ze ty masz klapki na oczach nie oznacza, że kazdy je ma ;)

11. wesolybill

wesolybill

a wiesz, zmęczony dziś jestem, miałem ciężki dzień i nie bawi mnie ....
    a moje klapki to moja sprawa, nie wiem czemu się tym przejmujesz

12. Riluna

Riluna

zawsze można jakaś wymówkę znaleźć ;)

13. cekm

cekm

bill przynajmniej za ten taboret to bym przeprosił miej trochę honoru

14. wesolybill

wesolybill

kto wyzywa? nie zauważyłem...

15. maarten

maarten

ponawiam pytanie... sprecyzuję - co słychać po prawej stronie świata - coś tam się dzieje w ogóle, czy tak jak u Nas wszyscy na zielono i grillujemy sobie :)

16. wesolybill

wesolybill

troche się dzieje, leniwie i grilowo

17. Wrach

Wrach

marten jak zwykle... miasta tracą alr nic się nie dzieje bo są niepotrzebne, nieaktywne, niewygodne. No i gdy biedna roma lata bezsensownie to pół świata nas defuja. ... ale to pewnie wiesz bo pewnie i ty nas deffujesz.... co do słów do riluny ty kur..... śmieszny billu to nawet mi się ich nie chce komentować, bo większego idiody zrobic z siebie nie możesz. Ja rozumiem, że tam u was na wygwizdowie dolnym macie zwyczaj nazywania kobiet taboretami, ale uwierz nie wszędzie jest tak samo i w cywilizowanym świecie tak poporstu nie wypada ;) juz nie chodzi o to, że to kobieta bo żadnego człowieka nie wypada chyba jednak obrażać nie sądzisz ? Teraz się wytłumaczysz, że ty tego nie powiedziałeś jak to zwykle z toba bywa, cały problem polega na tym, że to właśnie wynika z kontekstu twojej wypowiedzi. Nie zawsze trzeba mówić wprost żeby obrazić... i to juz koniec pisania bo jaki to ma sens ? Żaden- wejde i napisze jak rozbijemy połowę romy czyli już wkrótce, bo w sumie ten "twor" rozlecial by się i bez naszej pomocy. Teraz juz mozesz szerzyć propagandę, że wszystko jest okej albo walczymy z rozbiórkami waszymi.... Ja to w sumię czekam kiedy ty ogłosisz "sukces" bo zabralaliści dwie wioski w czasie kiedy my zabraliśmy ponad 10 wg. Ciebie to pewnie remiś jest no nie ? Jedno trzeba Ci/Wam w tej rome przyznać jesteście mistrzami propagandy i znajdowania wytłumaczenia dosłownie na wszystko. Żegnam

18. wesolybill

wesolybill

nie rozumiem....
    ta gra polega na wzajemnym zabieraniu sobie miast....nam zabierają, my zabieramy....wszystko jest ok...gra się toczy...
    a ilości? sprawa drugorzędna...w ostatecznym rozrachunku okaże się kto był lepszy....a do tego daleko jeszcze...
    a tak na temat szacunku...szanuję ludzi i to bardzo....ale tylko takich, którzy na szacunek zasługują i coś sobą reprezentują
    a jak ktoś sobie przypisuje to co gdzieś kiedyś słyszałem to faktycznie ma problem i to nie mały

19. wendy51

wendy51

..."Te straszliwe decyzje, które trzeba pchnąć,
    W sprawach błahych, nudnych i zwykłych
    Wszyscy bliscy są obcy, wrogowie to zło,
    Jak tu uciec, odpłynąć lub zniknąć?
    Nie odejdę w nieznane, nie wtopię się w tło,
    Bynajmniej tutaj "jadem" popluje"...

Jednym słowem te "literkowe wojny" są jak walka w piaskownicy miedzy dziecmi o grabki i łopatke- zawsze wygrywa ten co do wiadra
    swymi małymi rączkami naładuje piasku :D

20. bartekmxd

bartekmxd

Nie wiem o co tu się kłócić, każdy widzi jak sytuacja wygląda. A jak nie to trzeba powiedzieć otwarcie, że dostajemy w ciry ( nie ważne że gracze odchodzą i nic nie mówią, czy gracz był nieaktywny, liczy się że miasto stracone). Jednak nie można już mówić że Roma przegrała, bo są zagrania dzięki którym sytuacja odwraca się w jeden dzień, dlatego zamiast plucia jadem czy zakłamywania rzeczywistości zapraszam do gry.

Do góry