Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29762

Guest
up miło że wkoncu ktoś z Romy przejrzał na oczy.
Hmm, a teraz śmieszny bill pewnie powie ze gracz z top 10 globalwar również był w rozbiorach i był nieaktywny co nie? Dlatego nasi ludzie tyle PW na nim nabili, dlatego też stały biremy w portach, dlatego walił sztormy ? No tak to przecież oczywiste jest... ze tez się nie domyslil em. ... może inaczej prowadź ta wojnę i wyrzuć z soja każdego gracza którego atakujemy nie będzie jak statystyki zrobić.... Czy może jest jakieś inne wytłumaczenie na to? Tylko nie wal mi ze był w rozbiorach bo to dziwne ze my mamy więcej z tych waszych "rozbiorow" niż wy sami.... Zresztą jaki sens ma moje pisanie tutaj i tak wszystko jest okej i prowadzicie we fragach ? No może tylko jednym przegrywacie ale i tak jest okej, a wszystko to tylko prowokacja tych złych? Tyyy, a może teraz support nam pomagał ? Bo nie wiem na kogo jeszcze padnie oskarżenie o pomaganie nam.... Myślę że to wszystko przez support.... hah teraz sobie napisz wierszyk.... jak to najlepszy wasz gracz oddaje miasto za miastem...
 

DeletedUser18163

Guest
Nie w końcu ale zawsze staram się patrzeć obiektywnie. Problem jest taki że zaczyna się okres wakacyjny, ludzie mają mniej czasu i wielu kończy ale to w każdym sojuszu. W każdym bądź razie jest to bardzo interesujący moment gdyż wiele może się pozmieniać.
 

DeletedUser17195

Guest
global nas wszystkich zaskoczył, był nieaktywny 16 godz tak przynajmniej pokazywał potusek, zalogował się , do nikogo się nie odezwał i kicha totalna...
ale na 20 miastach globala świat się nie kończy, może nie jest całkiem ok ale to jeszcze nie koniec i to nie ostatnie nasze miasta...
 

DeletedUser29762

Guest
hmm fretko tez był nieaktywny i evoRio a nie plakalismy ;) i nie było tłumaczenia... zresztą to cześć tej gry zaatakować tak żeby nie był w stanie się bronić :D
 

DeletedUser17195

Guest
a kto płacze? zabierzecie te wiochy to trudno, ciężko bronić gdy właściciel nie współpracuje
 

DeletedUser29762

Guest
hmm no tak biedny bill znowu ma wytłumaczenie. ... zawsze coś wam przeszkadza może poprostu nie macie na tyle deffa ?
 

DeletedUser18163

Guest
Akurat tutaj bym polemizował, deff jest ale prawda jest tak że ciężko jest się bronić gdy właściciel nic nie pisze. Ale cóż będziemy walczyć dalej
 

DeletedUser29662

Guest
Heh. ludzie tutaj jest dopiero 2 miesiace serwera do cudakow +/- teraz widnieje 15mc ale jak wiemy gdy gra idzie dobrze i leca punkty do tych cudaków moze zostac czasu +/- 9mc a w tym czasie wiecie ile sie zmienic ???? a wy tluczecie temat jaka to roma słaba i jakie to ani mru mru wspaniale czy cos w tym stylu dzis sobota a wy siedzice na FO i marnujecie czas zamiast sobie rozlac drineczki i zapalic grilla hehe

wrach ty napiety to cały czas widze jak gumka od majtek jestes i mowisz ze to bill was prowokuje a prowokacje to zaczela szmieszna ribuna czy jak ona sie tam ma a ty jako ze jestes wspanialy to broniasz tej jakze piekniej niewiasty.Tak wiec polecam zrobic sobie drineczka zapalic sobie cos normalnego a wczesniej odpalic grilla aby jakas szamka byla na gastro a wiec PIONA !!!
 

DeletedUser29521

Guest
hehe widzę obiektywizmu nie ma na tym świecie ;D
Jak ja mogłam zacząć prowokacje jak ja do niej dołączyłam już w połowie rozgrywki :D Ale ok :D w sumie podoba mi się, że ja coś zaczynam a wy to kontynuujecie :D
 

DeletedUser29762

Guest
ja to proponuje żebyście się za grę wzięli bo po dzisiejszych skanach to serio brakuje defka do obstawiania buntow i tylko ilość slotow nas ogranicza ^^
 

DeletedUser29662

Guest
jak bym chcial to bym mial deffa czlowieku 1 moj skin w csgo tylko 1 i mial bym zlota wiecej niz caly twoj sojusz razem wziety pozdrawiam hehe ale po co dostarczac pw tak jak twoi gracz np sanitariusz88 i misiol w 3h odrabiaja calego offa i tak rozbijaja i dostarczaja pw xd wiec sie zastanów co ty piszesz xDD
 

DeletedUser29762

Guest
w 3 h ? słabo mi to zajmuje tylko godzinkę :D ty to wogole nie wiem po co zabierasz głos skoro nic nie umiesz wnieść do tematu ani do gry ;) Widzisz żeby to było forum dotyczące cs go ? Chwalisz się nam tu czymś ? Jak tak to pokaz w grze co potrafisz bo na razie to krzyczycie na forum ogólnym natomiast na wewn. sojuszowym wpadacie w panikę. Zresztą przez 1 tylko weekend miałem ok 20 zgłoszeń z Romy czy nie mogli by przejść do nas.... wiec chyba nie jest tak dobrze jak śmieszny bill tu opisuje zresztą i u niego bunt się kręci w kolko ;)
PS. Bill serio nikt Ci nie pomoże, każdy się śmieje jak mu proponujesz żeby pomogli Ci w walce z nami wiec sobie odpuść to i zacznijcie grać sami, a nie zasłaniać się innymi jak to Roma ma w zwyczaju :D
 

DeletedUser29662

Guest
nom lubie sie chawilc a co masz z tym jakis problem ? jak chcesz mozemy na ts pogadac tam nie ma ograniczen zadnych ;) a tutaj musze sie ograniczac na forum
 

DeletedUser29762

Guest
ale o czym ja mam z tobą rozmawiać ? Nie widze, żadnego wspólnego tematu.... co mi tam powiesz, że zlotnicy? Tobie też nikt nie broni zlocic.... chociaż myślę, że w większości akuratnie to wcale nie złoto, a poprostu dobrze odpalone bonusy.... Global tez zlocil i coś nie wyzlocil sobie złotego deffa tylko rzucił grę po jednej nocy.... Tez był kozak co to nie on bo na tyle miast.... i co ? i nie widzę tylu jego miast wkrótce to żadnego pewnie nie zobaczę.... Tak nam chciał zabierać miasta i się chelbi, że fretce zabrał miasto jak go nie było ;) to tez znaleźliśmy moment ze go nie było i gdzie teraz twardziel ze złotem ? Na emeryturze...
 

DeletedUser29662

Guest
NIEE dalczego mam takie tematy wyciagac na ts dla zabawy ale chyba nie znasz tego slowa xD zeby sie posmiac xD
 

DeletedUser17195

Guest
może zabierz sobie tych 20 graczy co chcą grać z wami i niech nam nie zawracają głowy...będzie można w końcu grać normalnie a nie bronić mało lojalnych osobników i podobnych typków....
nie bardzo potrzebujemy kolesi, którzy tylko swoje zadki chronią u wroga
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29762

Guest
billu śmieszny to ty złapałes tych ludzi nie ja... to wy tworzycie masowe nie ja.... to teraz broń swojej masowki
 

DeletedUser17195

Guest
tak, złapałem, przyszliśmy na ten serwer w 10 ciu dlatego tak burzliwie przebiega weryfikacja....zostaną ci najbardziej lojalni i najlepiej wiedzący czego chcą od tej gry
 

DeletedUser29858

Guest
dobra lektura.. warto czasem tu wpaść :) pozdrawiam wszystkich ;)
 

DeletedUser18163

Guest
Warto warto. Hmmmmmm widzę wrachu, że nie przyjąłeś tych 20 co chcieli uciec. Szanuję Cię za tą decyzję, bo muszę powiedzieć że nie lubię w tej grze 3 typów osób: złotników (ale w sumie nikt nie zabrania złocić), kretów (to jest zakała ludzkości) i właśnie tych co gdy są złe wiatry uciekają jak szczury ze statku. Jak byłbyś tak miły to podeślesz mi listę? Chciałbym zabrać z ich miast moje wsparcia
 
Do góry