Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17195

Guest
a ja lubię złotników bo mają wspaniałą cechę- grają dopóki mają kasę i dopóki wszystko idzie po ich myśli, jak coś nie tak to obrażają się na grę, na serwer, na kolegów i znikają jeszcze szybciej niż wydawali złote monety:)))
 

DeletedUser17195

Guest
jak np danger i podobne typki, zero lojalności tylko pompowanie ego przez rzekome sukcesy za kasę tatusia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29762

Guest
hmm... nie dam listy nie będę wam ułatwia to raz, a dwa taki sposób zarządzania, a co do listy dopisalbym tych którzy za dużo polityki wprowadzają. ...
 

DeletedUser17195

Guest
weź wrachu sobie wszystkich, którym moja polityka, mój sposób zarządzania i moja morda się nie podoba....
 

DeletedUser29762

Guest
A na co mi oni ? co ja nie mam co robić tylko nianczyc nieudolnie grajace dzieciaki ? Nie dzieki nalapales sobie domowe przedszkole to sobie nianczyc tych bobow....

Ps
przekaz zolltanowi ze jak leci atakami 5 h to musi dać ognie jakieś nie same transy bo aż gupio mi takie darmowe pkt brać od niego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17195

Guest
no ok , nie bierz wszystkich, zabierz sobie nasze słomiane zapały
 

DeletedUser15806

Guest
Słyszałem , ze Alternatywy szkółkę chcą zakładać to tam ich poslijcie. Oni ich naucza :)
 

DeletedUser28117

Guest
No tak więcej wolnego to piją zamiast grać ;):D.
Jak tam Zrzędy? Coś ostatnio ucichło o nich:p.
 

DeletedUser23480

Guest
Patrzac po rankingach to topnieja w oczach : ))
normalny przedwakacyjny odpływ graczy, póki co to zbierane (nie podbijane) są wiochy nieaktywnych graczy, te ktore są bronione nie sa tracone :)
tak wiec ranking trochę mylący jest :p
 

DeletedUser15806

Guest
normalny przedwakacyjny odpływ graczy, póki co to zbierane (nie podbijane) są wiochy nieaktywnych graczy, te ktore są bronione nie sa tracone :)
tak wiec ranking trochę mylący jest :p
Hmm. Proponuje sie obudzic, z tego co widzialem to czy bronione, czy nie i tak sa tracone :)
 

DeletedUser23480

Guest
serio? nie zauwazyłem żebym ostatnio starcił jakies miasto.
 
Do góry