Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
jako koalicja 7 straty, 25 zysku.... ;) Co do ogni no znaleźliśmy owszem ale cóż z tego skoro rolki wczoraj non stop :D nue ma jak się rozwalić :( a tyle bonusow w plecaku lezy :D
Sprecyzuje. AMM stracilo 7, bo na nich A-4 lecialo, na reszte tylko fejki szly. Malo bo styku nie ma. A koalicja zabrala te 25 ( jesli to prawda, bo liczyc mi sie nie chce ) . Wiekszosc miast bylych graczy Zrzed, do ktorych birema 12 h plynela : )))). Wiem , bo kilka birem mam. I cos tam staram sie pomagac, w ramach skromnych mozliwosci.;)
 

DeletedUser23827

Guest
Z tych 25 miast 11 to Wasze czyli blisko połowa. Jeszcze 2 miasta zabrali Nietykalni ale nie wiem z kim są w koalicji ? Pozostałe , masz rację w większości graczy byłych Zrzęd.
 

DeletedUser29521

Guest
pewnie, że sie cykają skoro tyle sojuszy w koalicje idzie ;D Ja myślałam, że tylko roma lubi mieć zielono w kolo a tu okazuje się że nie tylko ;D
 

DeletedUser29762

Guest
my straciliśmy 6 ;) to raz ;) wywiera presję to nie jest raczej gracz z byłych zrzed podobnie jak szelma ;) ale nie będę się kłócić bo otu grać trzeba. Co do wielkich koalicji to po liczmy ile na ile tych sojuszy gra ? hmm ? 3 x alternatywy one upony i 2 x illuminati co daje nam 6 ? versus 2 x amm, nietykalni? i 5 Rom ? to taka wielka przewaga liczebna? No nie sądzę, a nagle pojawienie się deffów u sąsiadów wskazuje na to, że jeszcze ktoś włączył się do gry po drugiej stronie. I nie napedzajcie sztucznych konfliktów bo to gra, jedni drugich szanują mam nadzieje, przynajmiej ja szanuje druga stronę i mam świadomośc, że gramy przeciwko zgranej ekipie która tu walczy o konkretne cele ;) Postaramy im się napsuc troszkę nerwów, a co z tego wyjdzie zobaczymy. Przynajmiej nikt nie powie, że ten świat jest nudny, czy ułożony :)
Co do braku styku...graniczne na wyspach to brak styku ? no nie sądzę.... pozatym brak styku działa we dwie strony kolego ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24960

Guest
albo masz coś ze wzrokiem albo to mi się wydaje, ale pominąłeś dwa sojusze ;P. Powiedzmy, że jest on jeden bo mają razem 34 graczy. Nawet w tym przypadku jest 6 na 9. Co jak co, ale macie 90 graczy więcej a to jest jednak przewaga ;P
 

DeletedUser29762

Guest
liczę tych którzy coś wam robią ;) a nie tych których trzeba defy tylko slac skoro tak to doliczyć imperium i sagittarius do was bo biją rome ;)
 

DeletedUser15806

Guest
my straciliśmy 6 ;) to raz ;) wywiera presję to nie jest raczej gracz z byłych zrzed podobnie jak szelma ;) ale nie będę się kłócić bo otu grać trzeba. Co do wielkich koalicji to po liczmy ile na ile tych sojuszy gra ? hmm ? 3 x alternatywy one upony i 2 x illuminati co daje nam 6 ? versus 2 x amm, nietykalni? i 5 Rom ? to taka wielka przewaga liczebna? No nie sądzę, a nagle pojawienie się deffów u sąsiadów wskazuje na to, że jeszcze ktoś włączył się do gry po drugiej stronie. I nie napedzajcie sztucznych konfliktów bo to gra, jedni drugich szanują mam nadzieje, przynajmiej ja szanuje druga stronę i mam świadomośc, że gramy przeciwko zgranej ekipie która tu walczy o konkretne cele ;) Postaramy im się napsuc troszkę nerwów, a co z tego wyjdzie zobaczymy. Przynajmiej nikt nie powie, że ten świat jest nudny, czy ułożony :)
Co do braku styku...graniczne na wyspach to brak styku ? no nie sądzę.... pozatym brak styku działa we dwie strony kolego ;)
Nie mialem na mysli Szelmy bo on jest akurat w grupie gdzie biremy plynely 12 h
 

DeletedUser29762

Guest
niee wiem :x szelma juz na urlopie :p jak by nie liczyć zastanawia mnie tylko skąd tyle deffów nagle się pojawiło :D
 

DeletedUser28117

Guest
Hmm. Nas tez bija . Gdzie ich zaliczyc?
Jakie bija? Wasz jeden gracz z bylych Zrzed jest poprostu na naszych wyspach ktore zamykamy. Nie wchodzimy wam na teren, wiec to nie zadna offensywa. Mamy swoje cele i je realizujemy. :p
 

DeletedUser10968

Guest
deff...pojawił się u nas...bo go zaczęliśmy w końcu robić troszkę...sam byłem zdziwiony ile mi podesłano dość spontanicznie...a styk..jak styk...szukamy z Wami styku chociaż troszkę..to na tym styku czasem i nam coś odpadnie...taka kolej rzeczy....z czasem odległości zmaleją...mam szczerą nadzieję
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser26574

Guest
niee wiem :x szelma juz na urlopie :p jak by nie liczyć zastanawia mnie tylko skąd tyle deffów nagle się pojawiło :D
pojawiło się bo i przeorganizowanie szybkie było - nie wiem na co liczyłeś, że zostawimy miasta na styku z Wami dalej bez obrony przed głupimi buntami -
sytuacja wcześniej tego nie wymagala to i nie było potrzeby obstawiania miast, pokazaliście że atakować potraficie to i szybka reakcja zarządu naszego sojuszu na to -
ot i cała filozofia, skąd tyle deffa
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser29762

Guest
;) dobrze będzie więcej zabawy na "amatorskim" świecie :D czy juz mniej amatorki bo juz się nie orientuje ?
 

DeletedUser26574

Guest
Nie wiem nie wiem ale marten jest zabawa nie ?
No pewnie, że jest - ale liczę na jeszcze większą, żeby na kolejnych światach nikt zwycięzcy nie zarzucał, że wygrał na amatorskim świecie - kim by ten zwycięzca nie był
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser29762

Guest
hmm i tak będzie takie gadanie i tak ale nie z mojej klawiatury ;) Co do zwycięstwa hmm ta wojna umrze w martwym miejscu i zdaje się, że oboje mamy tego świadomość, ale za to PW jak widzę będzie cudne, już nie mogę się doczekać rozbijanie tych bunkierkow :D aż mi się cieplutko robi ;)
 

DeletedUser23827

Guest
Tydzień urlopu mija. Nad morzem pogoda spacerowo - barowa z naciskiem na to drugie raczej
picko.gif
A tu jak offy i deffy odbudowane ? Bo jak na sobotę to to coś słabiutko z pw jak widzę.
 
Do góry