1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Sestos

Dyskusja w 'Sestos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 29. Mar 2017.

1. DiverS

DiverS

No sory ale proponowaliśmy im pomoc, odmawiali, mieli pretensję że niby nie wspieramy ich w buntach a tak na prawdę to więcej wsparć wysyłaliśmy do nich niż oni do nas, co można łatwo sprawdzić w temacie podziękowań :)

Wszyscy mają pretensję do nas że oni nie dali sobie rady w prowadzeniu sojuszu, założyciele wyłożyli ch.. na sojusz a pozostałym graczom nie chciało się go prowadzić, nasza wina? :)

Kiedy ktoś nie ma honoru to nic na to nie poradzisz bo jest to cecha wrodzona, nie nabyta, taka jest przykra prawda..

2. bartekmxd

bartekmxd

W każdym bądź razie nie poddajemy się i walczymy do końca

3. garudoo

garudoo

To już nie nasza wina że nie układało się między wami. Od początku ten pakt wydawał się mocno dziwny, jedna jak i druga stronie nie za bardzo za sobą przepadały a jednak
    Każdy z sojuszu mają gorsze chwilę : ) My też w pewnym momencie byliśmy osamotnieni ale jakoś przetrwaliśmy a czy wam się uda ? Przekonamy się [​IMG]

4. DiverS

DiverS

Roma kontra reszta świata :)

Nawet jeśli upadniemy Garczku to z honorem :)

5. kamil3413

kamil3413

ojej jakie to wzruszające. widzisz jak sie wszystko obraca? roma z prawie wszystkimi miala pakt przeciwko nam a teraz roma kontra reszta swiata :cool: haha

6. DiverS

DiverS

Smieszny chłopcze, pakt mieliśmy jedynie z AMM, z Sagitariuszami mieliśmy PON, z never nic nigdy, z Cenzorami mieliśmy wojnę do czasu aż wchłonęło ich AMM, z Żaglem wojna, więc gdzie tutaj ten pakt ze wszystkimi przeciwko wam? bo jakoś tego nie widzę ;)

7. kamil3413

kamil3413

a wtedy gdy wchłoneliście resztę zrzęd i połaczyliście sie z mrukami przeciwko nam to było fair? my byliśmy sami. A teraz już nie jest?

8. cheezy

cheezy

Nie zmienia to postaci rzeczy że w pewnym momencie przejście do wroga jest żałosne i jest oznaką nieudolności i słabości.

9. DiverS

DiverS

A czy ja się żale że zostaliśmy sami? nie ;)

A nawiązując do tego co piszesz, przeciwko Wam byliśmy My i mruczki, przeciwko nam Wy i Cenzura, więc my nadal mieliśmy tyle wrogów co Wy, teraz mamy 4 sojusze, więc raczej Wasza sytuacja nie była adekwatna do naszej teraz więc nie porównuj ;)

10. DiverS

DiverS

Dokładnie o to tutaj chodzi, o brak honoru i tchórzostwo..

11. kamil3413

kamil3413

widocznie mieli powody żeby przejsć do nas a nie do was :)

12. DiverS

DiverS

takie powody że my zostaliśmy sami więc od razu nas skreślili :)

13. garudoo

garudoo

Nie dramatyzujcie tak, dołączyło do nas około 10 osób dalej amm ma 3 sojusze graczy nie wiem skąd te wnioski że gracie sami.

14. DiverS

DiverS

a popatrzyłeś może na to ile graczy jest aktualnie w sojuszach AMM? 2 odłamy są puste :) nie dramatyzuje ja po prostu stwierdzam fakt

15. cekm

cekm

Nie wiecie dlaczego tak się stało a wieszacie psy. Tchórzostwo ? NIE Brak Honoru ? Raczej Nie Zmęczenie brakiem pomocy sojuszu w atakach TAK Złość na sojuszników do których piszesz o pomoc czytają wiadomość i nie odpowiadają TAK Dodałbym więcej ale bana dostanę. Pozdrawiam

16. Brusłava

Brusłava Guest

Przesadzasz trochę. Są części świata Sestos, których sojusze ledwo wiedzą o waszym istnieniu, mają swoje maleńkie wojenki i nic ich nie obchodzą Wasze walki z altami.

17. GssE

GssE

haha oj biedna roma ... jak byla koalicja przeciw nam to bylo dobrze ,nagle sie karta odmienila ;*

18. DiverS

DiverS

Nie zapominaj że Wy wtedy mieliście 2 koalicje przeciwko nam ^^ ;*

19. GssE

GssE

No to mow co to za "dwie " koalicje byly? chetnie sie posmieje
    Bo z tego co ja wiem to nie bylo wtedy zadnej koalicji :)

20. DiverS

DiverS

Pośmiejmy się razem bo chyba sam nie wiesz co piszesz :)

"jak byla koalicja przeciw nam" czyli mówisz o całym czasie trwania naszej koalicji z Mruczkami, nie mieliście przypadkiem w czasie trwania naszej koalicji własnej z Never oraz Sagitariuszami? które zresztą nadal trwają ;) Myślę że nie jest ciężko policzyć ale pomogę Ci, znaj moje dobre serce : 1+1 = 2 ;) więc mieliście 2 koalicje :)

Do góry