1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Sestos

Dyskusja w 'Sestos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 29. Mar 2017.

1. Dariosh

Dariosh

Przerabialiśmy to Andrzeju... Niestety piramida nie wytrzymała tego :)

2. cekm

cekm

Ale można ją odbudować :)

3. =vic=

=vic=

Ikollini pożycz deffa :p

4. dziadziuś sadysta

dziadziuś sadysta

Zdrajca, oszust.. możesz mnie nawet nazywać baletnicą, jeśli Ci to luzuje spięcie w majtkach
    Na Sestosie różnica jest taka, że nie gram jako zwykły gracz, tylko już jako jeden z Radnych sojuszu, więc automatycznie czuję się odpowiedzialny za graczy, za sojusz i tutaj nie mam zamiaru pajacować,tylko grać jak zawsze. Nikaia to była odskocznia, zapewniam:) Myślisz, że czemu nicku nie zmieniałem? Równie dobrze mógłbym teraz prowadzić Zrzędy pod innym nickiem, ale celowo zostałem przy tym, żeby właśnie tacy osobnicy jak Ty mieli wieczny ból pośladek, bo ten zły łobuz przyszedł i zburzył nam klocki. Takie teksty mnie tylko nakręcają. Zresztą, chyba osiągnąłem sukces, skoro teraz do końca życia będziesz mnie wspominał,zdążyłeś już na mnie rodzicom naskarżyć? Najzabawniej będzie, jak jednak znowu postanowię ruszyć na jakiś świat, znowu na nowym nicku,Ty tam będziesz.. i mnie polubisz.. [​IMG] Różnica między nami jest taka, że ja nadal mógłbym z Tobą grać i nawet wysyłać Ci wsparcie, oczywiście na innym świecie, nie na Nikai, bo tak, to tylko gra i nie rozumiem jak można w niej kogokolwiek szufladkować, bo by nagle przybrać nowy charakter - wystarczy zmienić nick.

Nie rozumiem, o jakim złocie mówisz, bo to już chyba sprawa między Tobą, a Genkim.

Nowy świat - nowe rozdanie, za Nikaie możesz na mnie bluzgać ile Ci się podoba, bo masz ku temu podstawy,ale za Sestos mnie nie ośmielaj się oceniać,bo tak jak mówię,równie dobrze mógłbym się tu nazwać babcią i już nie być złym hultajem z Nikai.

Wzruszające,naprawdę. Żonę też będziesz przez jakąś gierkę szukał? Zejdź na ziemie stary i wyloguj się do życia, bo po Twoich wypowiedziach obawiam się, że następnego takiego szoku, jaki ja Ci zapewniłem, nie wytrzymasz psychicznie.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 25. Kwi 2017
  5. garudoo

garudoo

te słowa tylko potwierdzają że zrobiłeś to perfidnie, zero szacunku

Nie mam zamiaru się bawić w jakieś potyczki słowne

Tak jak mówisz nowy świat, nowe rozdanie :)

Życzę powiedzenie i nie mówię tego z ironią

Haye maker i Dariosh lubią to.
  6. dziadziuś sadysta

dziadziuś sadysta

Nie zrobiłem niczego perfidnie, ale jeśli wolisz myśleć inaczej, to se myśl, bo co mnie zresztą obchodzi, co o mnie jakiś typek z internetu mówi.

Skoro nie masz takiego zamiaru, to nie rozumiem Twojej obecności w tym temacie i pitolenia o Nikai, a raczej o tym, jaki to ja byłem niemiły na Nikai.

Trochę przeczysz sam sobie, bo przed chwilą wywaliłeś poemat wszystkim tu zgromadzonym, o tym, co zrobiłem na Nikai (oczywiście z Twojego punktu widzenia, bo ja nie mam zamiaru się tłumaczyć, dlaczego,po co i jak naprawdę zrobiłem), a teraz potwierdzasz moje słowa,że nowy świat, nowe rozdanie. [​IMG] Tak czy siak :

Dzięki i wzajemnie,wszystkiego dobrego [​IMG]

garudoo lubi to.
  7. =vic=

=vic=

Garudoo nie kop się z koniem ...

Najlepiej tą sytuację opisał Guzitso bardzo dobre porównanie.
    Dlatego takich ludzi ze swojego otoczenia warto eliminować.

Dariosh i garudoo lubią to.
  8. =vic=

=vic=

Dawaj deffa punkty murowane :p

9. =vic=

=vic=

Ikollini te twoje biremy to z papieru były ;)

10. Santryk

Santryk

Jak punkty będą to i ja podeśle :p

11. =vic=

=vic=

Chyba się wypstrykali :p

12. maarten

maarten

Jaki kierunek proponujecie wybrać na start dla nowicjuszy?

13. gmkgmk

gmkgmk

Dla nowicjuszy zaden , nigdy nie jest dobry : ))

14. zone40

zone40

z nudy ;wejszlam; popykac troche
    i juz nie z tak chora glowa jak wczesniej hehe

to chyba zagrzeje miejsce hehe

[ciach]

Ostatnio edytowane przez moderatora: 4. Maj 2017
  15. dziadziuś sadysta

dziadziuś sadysta

Gdyby tak każdy sam siebie pilnował,to by było supcio :D

16. dominikb86

dominikb86

kilka dni człowieka nie było,a tu juz dookoła V rom[​IMG],a w ostatnim komplet,to chyba poszukiwania lidera do VI sie odbywaja[​IMG],moze Agata trafisz z typem[​IMG]

Agattha Valar lubi to.
  17. SJT1

SJT1

[Ciach-Sapcio] , zastanawiam sie po co sie tu wypowiadaja ludzie ktorzy nie graja na tym swiecie xDDD i walkujecie caly czas 1 temat xDDD ty to tam dziadzus zajmij sie sojuszem [Ciach-Sapcio] i sprobujcie wbic jeszcze pare buntow swoim paktowicza xDDD

Ostatnio edytowane przez moderatora: 11. Maj 2017
  18. Santryk

Santryk

Paktowiczom? ;) Mówisz o Romie? niestety gracze Romy nie potrafią czytać postanowień układów i nie wchodzenia na morze :)

19. dziadziuś sadysta

dziadziuś sadysta

[Ciach-Sapcio]
    Jak widzisz wraz z moją niezastąpioną Radą zajmujemy się świetnie sojuszem :)
    Zresztą, to ktoś od Was, nawet nie wiem czy to nie byłeś Ty, napisał mi arcyinteligentną propozycję paktu między noMercy, a Zrzędami
    Cytuję "siema wariacik szybka pilka chcemy z wami pakt pozdro mordo"
    Nie wiedziałem, co odpisać na tak wykwintną propozycję, onieśmieliła mnie swą elegancją. Teraz będziesz na FO ukazywał swą inteligencję? :>

Ostatnio edytowane przez moderatora: 11. Maj 2017
  20. SJT1

SJT1

nie dlaczego człowieku jak mam beke z tej gierki i nie, nie z korzystałem z tłumacza ani niestety nie jestem w gimbazie jak by ci to ująć skonczylem ja juz dawno to ze mózgu nie uzywasz i nie wiesz w jaki sposob mozna sie nauczyc jezyka obcego to juz nie moj problem xDDD co ty myslisz ze, jak nie mamy z wami paktu to mozecie na zaszkodzić xDD. Mowisz o inteligencji jesli po wiadomosci stwierdzasz inteligencje 2 osoby to jestes lepszy niz nie jeden noblista xD pjona łebku nie takie pety gasilem w internetach a nawet poza netem

Do góry