Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28117

Guest
Tu juz nie wazne ile bedzie Rom. :D
Szykuje sie fajna walka na swiecie, Zrzedy kontra masowka Romy ;):p.
To jak obstawiamy tutaj?
Ostatnio cos ciagnie mnie do hazardu:D:oops::D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28117

Guest
No wiec juz nakreslil sie jakis wynik zyskow i strat????;)
 
Że to niby my nie potrafimy dotrzymywać zasad paktu? Znowu odwracacie kota ogonem?
To wy stosujecie agresję wobec nas, ZABIERACIE MIASTA PAKTOWICZOM, atakujecie - my czekaliśmy cierpliwie nie odpowiadając na te zaczepki. Po co komu taki paktowicz?
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

DeletedUser28117

Guest
Ufff to goraca sytuacja:D:D:D
Moze ktos cos wiecej napisze na ten temat?
To forum jakies za ciche jest;):p.
 

DeletedUser26609

Guest
"siema wariacik szybka pilka chcemy z wami pakt pozdro mordo"
Kreatywny dyplomata to podstawa
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

wariacik
smiley_emoticons_lol.gif
Poziom dyplomacji zbliżony do tego reprezentowanego przez wannabie Grepolis czyli przez Azira :D, no i jeszcze przez... a no nieistotne...
Zobacz... ile ja się nawojowałem o Nas swego czasu... wraz z Bartusiem :p i uwierz mi, pewne rzeczy by nie przeszły - na przykład takie jak są tu ukazane, ale no cóż ja do dziś dnia mam tak, że jeden telefon i czyjeś dyplomatyczne zabiegi idą w kocioł...
nie dlaczego człowieku jak mam beke z tej gierki i nie, nie z korzystałem z tłumacza ani niestety nie jestem w gimbazie jak by ci to ująć skonczylem ja juz dawno to ze mózgu nie uzywasz i nie wiesz w jaki sposob mozna sie nauczyc jezyka obcego to juz nie moj problem xDDD co ty myslisz ze, jak nie mamy z wami paktu to mozecie na zaszkodzić xDD. Mowisz o inteligencji jesli po wiadomosci stwierdzasz inteligencje 2 osoby to jestes lepszy niz nie jeden noblista xD pjona łebku nie takie pety gasilem w internetach a nawet poza netem
Skomentowałem Twoje zachowanie... Zwłaszcza słowa o gaszeniu petów... nie masz nawet zielonego pojęcia skąd się to hasło wzięło i o co w nim chodzi... Więc wstrzymaj konie... Bo Twoje zachowanie to kozactwo, a la wskazane już przeze mnie [ale ocenzurowane przez moderatorów] zachowanie niejakiego Stracha w filmie Pitbull Nowe Porządki - przy reklamacji butów...
Ech... znów mi moderatorzy kaganiec założyli, a taki grzeczny jestem ostatnio :D nawet mleko zacząłem pić :D
 

DeletedUser29150

Guest
Że to niby my nie potrafimy dotrzymywać zasad paktu? Znowu odwracacie kota ogonem?
To wy stosujecie agresję wobec nas, ZABIERACIE MIASTA PAKTOWICZOM, atakujecie - my czekaliśmy cierpliwie nie odpowiadając na te zaczepki. Po co komu taki paktowicz?
smiley_emoticons_oh-no2.gif
Sami mieliście tego dzieciaczka w sojuszu,wiec dobrze powinieneś wiedzieć jaki kłopotliwy jest.
Gdybym od razu wiedział,ze to Booguś,to bym z nim nawet dialogu nie prowadził,a co dopiero zapraszał do sojuszu. No cóż,błędy sie zdarzają
 

DeletedUser17195

Guest
pakt istnieje
tylko zdziwiłem się trochę, że podobno na papierze
 

DeletedUser17195

Guest
Zgadzam się Agatko, mam ciekawe podejście....
ale lepiej pilnuję swoich 150 graczy niż Ty swoich miasteczek
 

DeletedUser28117

Guest
Bill jak zwykle zle interpretujesz moja wypowiedz.
Coz do pewnych spraw trzeba sie przyzwyczaic;)
Sa w kazdym sojuszu asy i asiatka:D:p.
 

DeletedUser29150

Guest
Jest zawsze i wszędzie, tylko w opisie sojuszu nie było.. do czasu, aż zacząłeś wkręcać ludzi, że to Ty nim jesteś..
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser29238

Guest
Nikt niczego nie usuwał, a ostatni post został usunięty przez Ciebie.
 
Do góry