Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29150

Guest
Czy ja się kiedykolwiek użalałem nad sobą? :> Moja wypowiedz,która zacytowałes ani słowem nie odnosiła sie do Was/do Ciebie. To Twoje litry łez i dożywotnie czepianie się mnie udowadnia,że to Ty się użalasz nad sobą,wciąż rozpamiętujesz coś,co dawno minęło,wspominasz o Nikai na Sestosie,nie potrafisz się odciąć od przeszłości i to dowodzi Twojej słabości :>

Zawiało dramaturgią,a to wciąż tylko gra, ja się do swoich grzeszków przyznaje i ba nawet przepraszałem za nie,bo błędy się popełnia, a Ty dalej rozpamiętuj,zaczepiaj,weź się jeszcze mamie pożal,bo przecież zrobiłem Ci krzywdę :> Ludzie,Wy jacyś uzależnieni jesteście? Bo ty vacek czy tam vicek jesteś jakis oderwany od rzeczywistości,po nocach Ci się chyba śnię :> Weź wyginaj z tymi żalami,bo ludzie tutaj mają w tyłku to,co działo sie na Nikai i to jak bardzo Ci smutno z tego powodu :> Zreszta na dyskusji o Nikai walicie te same żale i smutki odnośnie Kasyna,banda płaczków i przegrywów,wieczne "ale" do wszystkich dookoła,bo Wy tacy pokrzywdzeni,żałosne,do prawdy.
 

DeletedUser22087

Guest
Chyba można powiedzieć, że ocenzurowani pobili dzisiaj rekord w braku honoru na tym świecie. Będąc naszym paktowiczem podbili zarezerwowane przez nas miasto. Potem radni naszego sojuszu do nich przechodzą i chyba to jest w tym wszystkim najgorsze. Dzisiaj zerwali pakt bez wcześniejszego uprzedzenia nas i od razu nas zaatakowali, a najlepsze jest to, że pierwsi zaatakowali nas byli radni. Pierwszy raz widzę, żeby liderzy bez słowa odeszli do paktowicza, a potem zaatakowali swój były sojusz. Kiedyś w tej grze były jeszcze jakieś zasady, a teraz nikt się z nikim nie liczy. Po takich akcjach ludziom naprawdę odechciewa się grać, nie dziwię się, że na grepo jest już coraz mniej graczy.
 

DeletedUser26574

Guest
Chyba można powiedzieć, że ocenzurowani pobili dzisiaj rekord w braku honoru na tym świecie. Będąc naszym paktowiczem podbili zarezerwowane przez nas miasto. Potem radni naszego sojuszu do nich przechodzą i chyba to jest w tym wszystkim najgorsze. Dzisiaj zerwali pakt bez wcześniejszego uprzedzenia nas i od razu nas zaatakowali, a najlepsze jest to, że pierwsi zaatakowali nas byli radni. Pierwszy raz widzę, żeby liderzy bez słowa odeszli do paktowicza, a potem zaatakowali swój były sojusz. Kiedyś w tej grze były jeszcze jakieś zasady, a teraz nikt się z nikim nie liczy. Po takich akcjach ludziom naprawdę odechciewa się grać, nie dziwię się, że na grepo jest już coraz mniej graczy.

a to w którym sojuszu takie cuda jeszcze przed EC się dzieją?
 

DeletedUser28117

Guest
A ja slyszalam, ze Alternatywni przyszli narozrabiac na ten swiat;):D.
 
słyszałem, że Zrzędy planują prześcignąć Romę w liczbie sojuszy:p victolek ma marzenie by było 6 sojuszy;) Miał 3, narzekał, że za dużo i zrobi 2, a tu 6 ma być, ojoj;) ale niektórzy gracze solidni - atakują szermierzami:) wiedzieli co brali:)
 

DeletedUser29150

Guest
To idź do laryngologa, bo chyba masz problemy ze słuchem :>
Hehe powiedział ten, co jego gracze mają większość pustych miast.

Proponuję bijcie się w grze, a nie na forum na słowne przepychanki, bo to już naprawdę smutne jak ludzie sobie skaczą do gardeł,zaczepiają na forach internetowych poświęconych gierce, internet taki piękny,co? :>
 
To idź do laryngologa, bo chyba masz problemy ze słuchem :>
Hehe powiedział ten, co jego gracze mają większość pustych miast.

Proponuję bijcie się w grze, a nie na forum na słowne przepychanki, bo to już naprawdę smutne jak ludzie sobie skaczą do gardeł,zaczepiają na forach internetowych poświęconych gierce, internet taki piękny,co? :>

Hehe, powiedział ten, który...hmm? gra jeszcze na tym świecie??? a dlaczego nie gra??:) sam nie jesteś lepszy, więc nie pisz tutaj tekstów pt. nie skaczcie sobie do gardeł...jak coś sugerujesz to sam "świeć przykładem"
 

DeletedUser29150

Guest
Nie muszę ani grać, ani świecić przykładem, by być zniesmaczonym tym Twoim płaczem. Na co Ty liczysz, że ludzie pogłaskają Cię tu po główce, pocałują w czółko na dobranoc, czy jak?

To czy jestem lepszy czy nie, to już każdego indywidualna opinia, ale może warto się skupić kto z naszej dwójki poczuł wewnętrzną potrzebę zaczepiania na FO, skup się na grze chłopie, a nie biadolisz o szóstym odłamie Zrzęd, ta, sześćdziesiątym od razu. Ręce opadają :>
 
Nie muszę ani grać, ani świecić przykładem, by być zniesmaczonym tym Twoim płaczem. Na co Ty liczysz, że ludzie pogłaskają Cię tu po główce, pocałują w czółko na dobranoc, czy jak?

To czy jestem lepszy czy nie, to już każdego indywidualna opinia, ale może warto się skupić kto z naszej dwójki poczuł wewnętrzną potrzebę zaczepiania na FO, skup się na grze chłopie, a nie biadolisz o szóstym odłamie Zrzęd, ta, sześćdziesiątym od razu. Ręce opadają :>

Dziadziuś na kłopoty chyba geriatra ci potrzebny;) ja na nic nie liczę, śmiać mi się tylko chce ze zrzędek:) niczego nikomu udowadniać nie muszę, a teorie dorabiasz już ty..;)fakt jest faktem, zrzędy nie tworzą jednego sojuszu, a tendencje idą w kierunku kolejnego sojuszu, więc nie wiem nad czym tak dyskutujesz? że ktoś śmiał tylko to zauważyć? jak zauważę coś oczywistego to zapytam najpierw ciebie czy mogę to napisać na FO, bo rozumiem że muszę otrzymać twoją autoryzację:)
 
Ktoś może przedstawić sytuacje na świecie ? Jakieś koalicje/pakty, kto wygrywa/przegrywa, jakieś ciekawe wojny ?
 

DeletedUser29150

Guest
Garudo na tym świecie nie ma co zbytnio oczekiwać niesamowitych emocji.

Najciekawsza to jest chyba wojna Zrzęd z Kaczkami.
 
Do góry