Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18163

Guest
Był jeśli się nie mylę top 4 bądź 5. Zleciał na 14 miejsce. Nie wiem ile dokładnie miast stracili jednak musi być to imponująca liczba skoro spowodowała taki regres
 

DeletedUser15806

Guest
A myslelem, ze jakas akcje zrobili 2-3 dniowa. I padla jakas imponujaca liczba miast.
 

DeletedUser26574

Guest
To chyba niezle, ale wlasnie kolega mi napisal , ze w 3 dni zabrali Zrzedom 19 miast. Ciekawe czy oni tacy mocni, czy Zrzedy przereklamowane ?
jeszcze za wcześnie na takie określenie kto mocny a kto przereklamowany - po prostu wykorzystaliśmy moment ;)

Maarten to taka prowokacja była ;D chciałam mieć bunty we wszystkich miastach ale Romy nie było na to stać :D A i jeszcze jedno u nas w sojuszu wszyscy gracze są ważni ;) CO nie Wrach?
No popatrz jak ta Roma ma fajnie z Wami - Nam nikt takich niespodzianek nie chce robić :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17195

Guest
nie narzekamy, mamy fajnie
i w sumie nic nie mamy do AMM , jest tam po prostu kilku osobników, o których nikt nigdy nie słyszał, nic jeszcze nie pokazali a do powiedzenia mają nie wiadomo jak dużo i na dodatek głupio i obok tematu...
ale fajnie jest się zmierzyć z zawodnikami znanymi i reprezentującymi pewien poziom, którzy nie wiadomo czemu ciągle są po przeciwnej stronie...
 

DeletedUser29762

Guest
Nowe nicki nie koniecznie oznaczaja nowych zawodników śmieszny billu :D
 

DeletedUser17195

Guest
zabolało?...hihi
jakie masz powody chować się pod innym nickiem? ...i jaką śmierdzącą historię w ten sposób chcesz zataić?
 

DeletedUser29762

Guest
może zwyczajnie zapomniałem haseł zmieniłem pocztę i nie mogę odzyskać konta? :D zresztą z nas dwóch to ty więcej piszesz niż dzialasz :x poza jednym fejk iem na rilune to co zrobiłeś ??:D
 

DeletedUser17195

Guest
hehe...ale ściema...
fejki były dwa jak już liczysz:))
i przecież napisałem, że nic nie robię tylko domki buduję...
 

DeletedUser27491

Guest
A myslelem, ze jakas akcje zrobili 2-3 dniowa. I padla jakas imponujaca liczba miast.

W przeciągu tygodnia tj. 22.05-29.05 stracili 23 miasta

W przedziale 20-22.05 była 3 dniowa akcja. Padło 41 (?) kaczych miast + dosłownie parę porolowali - czy to imponująca liczba miast, nie mnie to oceniać... jak na akcję organizowaną z dnia na dzień, na taki stopień rozwoju i na tylu nieobecnych przy akcji powiedzmy, że wyszło - ok?

23-29.05 samowolka i padły 24 kacze mieściny ale ciężko wojować z urlopami, które nie dostarczają pw... :/

Czyli zrzędy vs kaczki wygląda mniej więcej na 65:2 (tak pi x drzwi) + oczywiście jakieś ekspansje poboczne oraz w tych 65 są odbite dwa miasta, które nam zabrali czyli 63:0 by wychodziło.

W drugą stronę od 20.05 straciliśmy 28 miast z czego 18 na rzecz Alternatyw - nie ma znaczenia jakich graczy miasta traciliśmy, nie zamierzam tłumaczyć strat - przybliżam jedynie statystyki dla ciekawskich i leniwych. Oczywiście liczone pobieżnie ( :źródło grcrt) także mogą być minimalne odchyły.

Dodam tylko, że co do Alternatyw to ambitnie wjeżdżali, nie można odmówić :) moment dobry, moneta dobra, miło widzieć taki sojusz na tym śmiesznym świecie jakim jest sestos.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Ho,ho,ho. Jednym slowem sezon strzelecki na kaczki byl ze wszech miar udany : )) . A te Alternatywy to zle skoro bija emerytow i rencistow. :). A tak zaczales i sie piekne dyplomatycznie wycofales. Ja sie nudze to bym poczytal. Liczba przejec tez nie mala , to miasta nieaktywnych byly, czy jakis leszczy ? Kolega dla odmiany ze Zrzed pisal , ze ich zlekcewazyliscie. Prawda to ? Sorry , ze tak podpytuje, ale mam znajomych tu i tu. A do tego ciekawski jestem:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26574

Guest
nie narzekamy, mamy fajnie
i w sumie nic nie mamy do AMM , jest tam po prostu kilku osobników, o których nikt nigdy nie słyszał, nic jeszcze nie pokazali a do powiedzenia mają nie wiadomo jak dużo i na dodatek głupio i obok tematu...
ale fajnie jest się zmierzyć z zawodnikami znanymi i reprezentującymi pewien poziom, którzy nie wiadomo czemu ciągle są po przeciwnej stronie...
Jeśli to do nas było, to dziękuję za słowa uznania za inne światy w imieniu graczy alternatyw :)
A co do przeciwnych stron, to hmm - narazie jesteśmy na brązowo - przynajmniej Wy u Nas :cool:

Ho,ho,ho. Jednym slowem sezon strzelecki na kaczki byl ze wszech miar udany : )) . A te Alternatywy to zle skoro bija emerytow i rencistow. :). A tak zaczales i sie piekne dyplomatycznie wycofales. Ja sie nudze to bym poczytal. Liczba przejec tez nie mala , to miasta nieaktywnych byly, czy jakis leszczy ? Kolega dla odmiany ze Zrzed pisal , ze ich zlekcewazyliscie. Prawda to ? Sorry , ze tak podpytuje, ale mam znajomych tu i tu. A do tego ciekawski jestem:)
To wskakuj Grzesiu, załóż sojusz i nie będziesz musiał podpytywać na FO - a z twojej wypowiedzi wyczuwam, że korci powalczenie z nami ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27491

Guest
A te Alternatywy to zle skoro bija emerytow i rencistow. :).

Ktoś musi :)

A tak zaczales i sie piekne dyplomatycznie wycofales.

Nie rozumiem co zacząłem ani z czego się wycofałem.

Ja sie nudze to bym poczytal. Liczba przejec tez nie mala , to miasta nieaktywnych byly, czy jakis leszczy ?

Nie mnie komentować graczy na FO. Wystarczająco tu już krzykaczy.

Kolega dla odmiany ze Zrzed pisal , ze ich zlekcewazyliscie. Prawda to ? Sorry , ze tak podpytuje, ale mam znajomych tu i tu. A do tego ciekawski jestem:)

Że Zrzędy zlekceważyły Alternatywy? Nie wydaje mi się. Trzeba mieć bardzo duże zaplecze albo bardzo dużą niewiedzę żeby lekceważyć tego typu przeciwnika. Poza tym chyba za wcześnie żeby pisać o tym kto kogo lekceważył ;)
 

DeletedUser17195

Guest
takie małe wyjaśnienie, Marten
mój wpis o zawodnikach dotyczył graczy AMM
a z Wami...no cóż, bywało, że walczyliśmy razem, bywało, że przeciw sobie....zawsze było ciekawie...bo zawodników też macie dobrej klasy
 

DeletedUser26574

Guest
takie małe wyjaśnienie, Marten
mój wpis o zawodnikach dotyczył graczy AMM
a z Wami...no cóż, bywało, że walczyliśmy razem, bywało, że przeciw sobie....zawsze było ciekawie...bo zawodników też macie dobrej klasy
To podziekowałem w takim razie wczesniej za ten wpis :)
 
Do góry