Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
hmm i tak będzie takie gadanie i tak ale nie z mojej klawiatury ;) Co do zwycięstwa hmm ta wojna umrze w martwym miejscu i zdaje się, że oboje mamy tego świadomość, ale za to PW jak widzę będzie cudne, już nie mogę się doczekać rozbijanie tych bunkierkow :D aż mi się cieplutko robi ;)
I jak, bo jakos tego rozbijania nie widać ?
 

DeletedUser29762

Guest
spytaj kolegi shafixa; ) pozatyn co tu rozbijać jak tu bardziej rolki niż deffy
 

DeletedUser29762

Guest
noo takie małe widuje ;) ale po co bunkier i def jak można rollowac co nie ??:D
 

DeletedUser15806

Guest
No. Tak sie konczy taka zabawa. Zamiast bronic to sie bawi, a potem placz bo sie bunt ma o 8 a pisze o wsparcie o 13. Ja bym obronil ale to trzeba umiec. A nie udawac , ze sie umie. Zawsze powtarzam, ze jak sie chce brac miasta z daleka od sojuszu na czerwonych wyspach to trzeba spelniac przynajmniej jeden z trzech ponizszych warunkow:
1. Solidne zaplecze deff
2. 24 aktywnosc
3. Gruby portfel
Nasi rolkowcy, pomimo , ze ich lubie tych warunkow nie spelniaja. Niestety moi koledzy chyba uwierzyli Zrzedom , ze to amatorski swiat i sami tak zaczeli grac. Troche jest to wkurzajace. Nie prowadze tego sojuszu wiec nie mam za duzego wplywu na poczynania naszych pseudo gwiazdeczek. Niestety
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23718

Guest
Grzegorz masz rację.. że tak się wtrące.
Pchanie się bez własnego zaplecza na wyspy czerwone jest jak strzał w kolano sojuszu. Dla mnie jest to działanie na szkodę soja w którym dany osobnik się znajduję.
Wiadomo też że sojusz jest po to aby pomagać ale nie dajmy się zwariować :)
Niestety jest masa takich "grajków" którzy się pchają na takie wyspy a później jest płacz i kłopot bo sobie nie radzą.
Nie wspomnę o tych co piszą : ja gram tylko Off

Właściwie to chciałem zapytać czy coś ciekawego się dzieje na świecie ? Kto z kim walczy, jakie morze w tym momencie jest głównym polem potyczek ? Pochwalcie się
 

DeletedUser24960

Guest
Alternatywy rozwaliły 3 z 4 sojuszy zrzęd. Ostatni schował się do Romy która zawiesiła wojne z mruczkami żeby pozbyć się Alternatyw. Niestety nic więcej nie wiem, więc ktoś inny musi się wypowiedzieć ;P
 

DeletedUser29762

Guest
z tym rozwaleniem to cóż. .. chyba zbyt gładko szlo co ? Ale teraz chyba już tak łatwo nie idzie ? PS. serdecznie chcemy podziękować za wczorajsze PW i wywindowanie naszego gracza na top 1 obrońców ;) no cóż punkciki z całą pewnością zostaną dobrze wykorzystane ;) Bawmy się dalej ;)
 

DeletedUser18163

Guest
Ależ cisza...... Wszyscy na urlopach czy jakieś imprezki w plenerach?
 

DeletedUser23827

Guest
Cześć
popchnę do przodu tę ożywioną dyskusję. Jak tam dzisiejsze ataki i obrony ? Bonus 20 % napędził jakieś akcję ? Piszcie coś
prosi.gif
 

DeletedUser29762

Guest
No biorąc pod uwagę bonus 20% to wszyscy się pięknie potopili z każdej strony konfliktu :D teraz jak mniemam odbudowa woja i w sobotę znowu potopy; )
 
Do góry