Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30093

Guest
No sory ale proponowaliśmy im pomoc, odmawiali, mieli pretensję że niby nie wspieramy ich w buntach a tak na prawdę to więcej wsparć wysyłaliśmy do nich niż oni do nas, co można łatwo sprawdzić w temacie podziękowań :)

Wszyscy mają pretensję do nas że oni nie dali sobie rady w prowadzeniu sojuszu, założyciele wyłożyli ch.. na sojusz a pozostałym graczom nie chciało się go prowadzić, nasza wina? :)

Kiedy ktoś nie ma honoru to nic na to nie poradzisz bo jest to cecha wrodzona, nie nabyta, taka jest przykra prawda..
 
To już nie nasza wina że nie układało się między wami. Od początku ten pakt wydawał się mocno dziwny, jedna jak i druga stronie nie za bardzo za sobą przepadały a jednak
Każdy z sojuszu mają gorsze chwilę : ) My też w pewnym momencie byliśmy osamotnieni ale jakoś przetrwaliśmy a czy wam się uda ? Przekonamy się
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser30093

Guest
Roma kontra reszta świata :)

Nawet jeśli upadniemy Garczku to z honorem :)
 

DeletedUser29858

Guest
ojej jakie to wzruszające. widzisz jak sie wszystko obraca? roma z prawie wszystkimi miala pakt przeciwko nam a teraz roma kontra reszta swiata :cool: haha
 

DeletedUser30093

Guest
Smieszny chłopcze, pakt mieliśmy jedynie z AMM, z Sagitariuszami mieliśmy PON, z never nic nigdy, z Cenzorami mieliśmy wojnę do czasu aż wchłonęło ich AMM, z Żaglem wojna, więc gdzie tutaj ten pakt ze wszystkimi przeciwko wam? bo jakoś tego nie widzę ;)
 

DeletedUser29858

Guest
a wtedy gdy wchłoneliście resztę zrzęd i połaczyliście sie z mrukami przeciwko nam to było fair? my byliśmy sami. A teraz już nie jest?
 

DeletedUser30366

Guest
Nie zmienia to postaci rzeczy że w pewnym momencie przejście do wroga jest żałosne i jest oznaką nieudolności i słabości.
 

DeletedUser30093

Guest
a wtedy gdy wchłoneliście resztę zrzęd i połaczyliście sie z mrukami przeciwko nam to było fair? my byliśmy sami. A teraz już nie jest?

A czy ja się żale że zostaliśmy sami? nie ;)

A nawiązując do tego co piszesz, przeciwko Wam byliśmy My i mruczki, przeciwko nam Wy i Cenzura, więc my nadal mieliśmy tyle wrogów co Wy, teraz mamy 4 sojusze, więc raczej Wasza sytuacja nie była adekwatna do naszej teraz więc nie porównuj ;)
 

DeletedUser30093

Guest
takie powody że my zostaliśmy sami więc od razu nas skreślili :)
 
Nie dramatyzujcie tak, dołączyło do nas około 10 osób dalej amm ma 3 sojusze graczy nie wiem skąd te wnioski że gracie sami.
 

DeletedUser30093

Guest
a popatrzyłeś może na to ile graczy jest aktualnie w sojuszach AMM? 2 odłamy są puste :) nie dramatyzuje ja po prostu stwierdzam fakt
 
Dokładnie o to tutaj chodzi, o brak honoru i tchórzostwo..

Nie wiecie dlaczego tak się stało a wieszacie psy. Tchórzostwo ? NIE Brak Honoru ? Raczej Nie Zmęczenie brakiem pomocy sojuszu w atakach TAK Złość na sojuszników do których piszesz o pomoc czytają wiadomość i nie odpowiadają TAK Dodałbym więcej ale bana dostanę. Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Roma kontra reszta świata :)

Nawet jeśli upadniemy Garczku to z honorem :)
Przesadzasz trochę. Są części świata Sestos, których sojusze ledwo wiedzą o waszym istnieniu, mają swoje maleńkie wojenki i nic ich nie obchodzą Wasze walki z altami.
 

DeletedUser30073

Guest
haha oj biedna roma ... jak byla koalicja przeciw nam to bylo dobrze ,nagle sie karta odmienila ;*
 

DeletedUser30073

Guest
No to mow co to za "dwie " koalicje byly? chetnie sie posmieje
Bo z tego co ja wiem to nie bylo wtedy zadnej koalicji :)
 

DeletedUser30093

Guest
Pośmiejmy się razem bo chyba sam nie wiesz co piszesz :)

"jak byla koalicja przeciw nam" czyli mówisz o całym czasie trwania naszej koalicji z Mruczkami, nie mieliście przypadkiem w czasie trwania naszej koalicji własnej z Never oraz Sagitariuszami? które zresztą nadal trwają ;) Myślę że nie jest ciężko policzyć ale pomogę Ci, znaj moje dobre serce : 1+1 = 2 ;) więc mieliście 2 koalicje :)
 
Do góry