Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Teraz to już mówisz o teraźniejszych czasach
Wcześniej mieliście pona z sagami i never, pakt z amm potem doszedł jeszcze sojusz ocenzurowani a my walczyliśmy głównie przeciwko wam + amm i nawet nas sagi atakowały na północy m44/54. Wtedy to było okej ?
Nie wykorzystaliście swojej szansy by wygrać z nami w takiej przewadze, mieliśmy wtedy też problem przywódczy ale w tych trudnych chwilach przetrwaliśmy i jak widać idzie nam całkiem nieźle :))

Edit:
Z never i sagami zaczęliśmy współpracę przeciw amm a nie romie. Miasta na połnocy m44 padały szybko a nawet bardzo szybko :p Never straciło kontakt bezpośredni z wrogrami i teraz bardziej przerodziło się w pona. Teraz jedynym sojuszem z którym współpracujemy ofensywnie i defensywnie są sagi. Nie wiem skąd w waszych głowach pojawiło się stwierdzenie że gracie przeciwko całemu światu :D Sagi po przejęciu tych miast na m44 mogło zerwać pakt ale tego nie zrobiło woleli z nami pograć : ) nie moja wina że źle poprowadziliście politykę swojego sojuszu
Można jeszcze tam dodać wyżej sojusz hooligans squad który współpracował z amm
Każdy kto kiedyś miał dodawanie na matematyce w podstawówce może stwierdzić tą dysproporcje ale nie po naszej stronie tylko po waszej
Myślę że w tamtych czasach było jakieś 1vs4 jeśli popatrzyli byśmy na liczbę członków teraz jest wyrównanie. Ciężko było ale od nas tutaj nikt nie płakał :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30093

Guest
A czy stwierdzenie że jak upadniemy to z honorem to według Ciebie jest płacz?:D i tak Cię trochę naprostuję, z Never nigdy nie mieliśmy żadnego pona to po pierwsze, nie świecili u nas nigdy na zielono, byli ewentualnie brązowi ;) z sagami mieliśmy pona ale wtedy cenzura świeciła na czerwono, jak sagitariusze zerwali pona to cenzorki zmieniły kolor na zielono, więc jak widać była tylko zamiana, nigdy nie było tak żeby jednocześnie byli zieloni, no może trwał taki okres jakieś 3 dni ;) Z sagami wtedy nie mieliśmy żadnej współpracy więc toczyliśmy 2 wojny tak jak i Wy z nami i AMM, więc skąd wziąłeś tą liczbę 4vs1? ^_^ i znowu masz nie kompletne info, Hooligansy nie współpracowali z AMM tylko z nami :) i to nie przeciwko Wam :) to policzmy jeszcze raz : my+Amm = 2 ( z saga nie prowadziliśmy działań militarnych a potem cenzorki skupiły się na sagach a nie na Was :) ) Wy+never+sagi = 3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29858

Guest
ty nadal piszesz o tym co jest teraz... Dla garuoo chodzi o początek gdy zaczeliście współprace z AMM. Wtedy byliśmy sami przeciwko wam
 
Coraz lepiej Ci idzie z matematyką ale dalej widzę braki :D
1vs4 czyli roma, amm, sagi, hooligans nawet w pewnym momencie jeszcze ocenzurowani
Mieliście ocenzurowanych i sagi na zielono nie przez 3 dni tylko jak już 3 to tygodnie
Na ten moment wygląda tak
roma, amm, hooligans vs alt, sagi, never
Gdzie never nawet was nie atakuje :) Czyli wojnę prowadzicie tak na prawdę z dwoma sojuszami a sami macie ich 3
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser30093

Guest
ja za to widzę braki w czytaniu ze zrozumieniem :D nadal nie zrozumiałeś że hooligansy nie były koalicją przeciwko Wam i z tego co wiem to z Wami nie walczyli w tamtym czasie więc to możesz odjąć :) Podczas przechodzenia cenzorków na zielono był mały konflikt poglądów więc nie była to w tamtym okresie zbytnia koalicja z sagami jak i cenzorami. Zdarzały się ataki :) i dodatkowo defują Was z tego co wiem a to daje więcej niż ataki :)
 
To przeciwko komu wam pomagali ? Styku z żadnym waszym wrogiem nie mieli czyli jedynie mogli wam pomóc w obronie czyli pomagali również przeciwko nam. Hooligans nas atakuje więc ....
Bronimy się sami nie ma powodu by prosić ich o to :)
 

DeletedUser30073

Guest
DiverS skończ płakać juz na tym forum i zabeirz sie do gry płaczesz jak dziecko w piaskownicy bo zabrano ci łopatkę i wiadereczko ehh ta roma jak jesteście tacy honorowi to walczcie a nie wypisujesz na tym forum głupoty .

PS:
Co do honoru to wasz sojusz najmniej powinien mieć do powiedzenia , Jedyne co potraficie zrobić to odpalić urlop w środę żeby miec spokoj w weekend :) TO wasz honor? hahaha wojownicy wielcy . Sojusz złożony z masówki beka
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30093

Guest
Garudo nie chcę skłamać ale z tego co kojarzę to oni bili się z ocenzurowanymi :) a hooligansy atakują Was od niedawna, to w końcu mówimy o odległych czasach czy teraźniejszych bo się gubię?

Gsse chłopcze, czy ja płaczę? czy ja proszę żebyście przestali nas atakować bo nie damy rady czy coś w tym stylu? jeżeli tak to proszę przytocz mi moje własne słowa bo nie lubię jak ktoś sieje ferment ;) mi jedynie chodzi o te liczby które nie zgadzają się w podliczeniu sojuszu koalicji, więc proszę Cię, wróć do podstawówki i może tam nauczą Cie czytać ze zrozumieniem, okej?

Nasi gracze nie biorą urlopów ze względu na Wasze ataki hahaha ^^^ już sobie tak nie dogadzaj bo tacy straszni to nie jesteście :) jeden ma wesele, paru pojechało do rodziny w odwiedziny, jeszcze inny ma wyjazd firmowy itd nie wiem, może dla Ciebie ta gra to całe życie i jesteś zarośniętym nerdem siedzącym całymi dniami przed komputerem ale uwierz, niektórzy ludzie mają życie realne, znajomych, rodzinę, w weekend chcą gdzieś wyjść i tak jak powiedział Wrath - chcą spędzić ten czas bez wyjących ataków na grepo :)

Z racji tego że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem przedstawię Ci to w łatwiejszy sposób : Rodzina, życie prywatne > grepolis (ps. > to jest znak większości)
 

DeletedUser30093

Guest
U nas urlopy włączają ciągle inni gracze, nie ma sytuacji kiedy któryś gracz powtórzyłby urlop co weekend, w tamtym tygodniu na urlopie było kilku graczy bo mieli spotkania rodzinne, w ten weekend jest kilku innych graczy bo oni z kolei mają wesele, spotkania firmowe i rodzinne, przecież nie połączymy ich spotkań w jedno żeby wszyscy mogli zabrać wolne w jeden weekend :D
 

DeletedUser30093

Guest
Aaaa no i jeszcze inna, myślę że bardzo istotna sprawa, urlopy włączają gracze którzy akurat nie są masowo atakowani :D Ci na których przeprowadzana jest akcja praktycznie co weekend siedzą twardo bez urlopu :)
 
Hmm divers mocno naginasz rzeczywistość. Ja tam nie sprawdzam kto idzie na urlop z waszych pleców bo ich nie atakujemy. Co weekend jest fala urlopów dziwne że akurat wtedy jest akcja. Nawet są bardzo dziwne zagrywki z waszej strony, robione jakieś multikonta potem przejmowanie nim miast frontowych i urlop. Na prawdę muszę was pochwalić umiejętnie posługujecie się urlopami : )
Nie żeby coś nie mam nic przeciwko temu że ktoś chce spędzić z rodziną weekend, wyjechać gdzieś itd. Dużo osób umiejętnie lawiruje urlopami ale czy to coś da ? nie przejmiemy ich miast to padną inne a oni też muszą w końcu z wczasów wrócić :p
 

DeletedUser30093

Guest
Garudo każdy jest tego świadomy co niosą ze sobą urlopy i uwierz że ich powodem nie są Wasze ataki :) Nie rozumiem czemu dla Ciebie jest dziwne że urlopy akurat wypadają w weekend, przecież myślę że jakieś 70% ludzi w tygodniu pracuje / chodzi do szkoły a w weekend ma czas wolny który może zagospodarować, i właśnie z tej racji na weekendy są brane urlopy :)

Z tymi multikontami to grubo poleciałeś bo ja takiego przypadku nie znam, mogę prosić o przykład żebyś potwierdził że nie jesteś gołosłowny?
 

DeletedUser30093

Guest
Na handelek też wpadnę :D

7821 to akurat nie jest żadne multikonto, został do nas zaproszony z tego co pamiętam, na urlop poszedł chyba z powodu wyjazdu, zresztą jeżeli to multi to łatwo możecie to sprawdzić zgłaszając do supportu i się przekonasz :)
 

DeletedUser30073

Guest
DiverS dla twojej wiadomości gra to nie jest moje "życie" :) .
A co do urlopów? proszę cie nie być śmieszny człowieku Koala / Łoś ? mowi ci to coś ? pewnie przypadkowo im się odpalają urlopy? koala to już ma w standardzie że odpala urlop hahahaha. Ale łoś mógłby chociaż widły stawiać w tych swoich miastach :)
 

DeletedUser30093

Guest
śmieszny to jesteś Ty wraz ze swoją wypowiedzią :) sprawdź czy łoś jest na urlopie a potem siej ferment :) Co do koali to nie wiem jak bierze urlopy bo się mu nie przypatrywałem :)

Ps. podstawowa zasada dobrego wychowania mówi o tym że zwroty osobowe pisze się z dużej litery :) widzę braki również w języku polskim :)
 

DeletedUser30073

Guest
Ah no tak łoś w ten weekend nie ma urlopu to odrazu trzeba pisać że ktoś "sieje ferment" buhahahaha dobra zajmij sie lepiej wojną bo się już nudna robi ta dyskusja
 
Do góry