Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30093

Guest
w poprzedni weekend miał a 2 tygodnie temu nie, więc nie wiem skąd to Twoje stwierdzenie że co weekend urlop bierze :) do dyskusji to zapraszam jak będziesz miał lepsze info :) pozdro
 

DeletedUser23827

Guest
Ah no tak łoś w ten weekend nie ma urlopu to odrazu trzeba pisać że ktoś "sieje ferment" buhahahaha dobra zajmij sie lepiej wojną bo się już nudna robi ta dyskusja

Łosia wywołali to jestem. Z kilkoma z Was pisałem o urlopach to wiedzą, jak mogę grać to gram. Jak mam życie rodzimnne to mam. Co do koali to najlepiej , żeby On sam się wypowiedział. Powiem tylko, że jest między innymi sędzią sportowym a mecze, cóż są na ogół w weekendy. Tak sobie myślę, że lubicie jak jesteśmy i się bronimy a wy atakujecie., co ?
 

DeletedUser30073

Guest
DiverS skoncz skoncz juz bo sie robisz nudny . No cóż nie podbilismy trudno :) jedno straciles , idź dalej upadać honorowo ze swoim sojuszem . Ja nie wiem ty nie masz nic ciekawego do roboty tylko wypisywanie wszystkiego na forum co się stało na świecie ?
 

DeletedUser

Guest
Ale Wy nerwowi jesteście
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser30093

Guest
DiverS skoncz skoncz juz bo sie robisz nudny . No cóż nie podbilismy trudno :) jedno straciles , idź dalej upadać honorowo ze swoim sojuszem . Ja nie wiem ty nie masz nic ciekawego do roboty tylko wypisywanie wszystkiego na forum co się stało na świecie ?

Nie zamierzamy upadać :)
Czemu miałbym skończyć skoro tak fajnie się Ciebie prowokuje :D trzeba przyznać że uparci jesteście ;)
 

DeletedUser10968

Guest
Łosiu....wolimy jak Cię nie ma hehe,wtedy kolega DiverS jakby jakoś odczuwalnie mniej deffa miał..a tak wioseczki oddaje ale jakoś wolniej niż by się chciało
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser30093

Guest
Zabraliście mi w życiu 2 miasta i od razu że oddaje wioski? :D po drugie to nie ładnie tak atakować w niedziele o 7 rano jak człowiek śpi do 10 :D
 

DeletedUser10968

Guest
W sumie...zawsze jesteś spontanicznym celem...a sam chyba więcej niż 2 wiochy Ci wziąłem..choć głowy nie dam..nie liczę zbytnio...za to jak widać niedzielne poranki służą temu celowi wyśmienicie
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser30093

Guest
Mogę Ci wymienić wszystkie miasteczka które straciłem :D Zakwas - Zdrajcy - Witam kolegów. Doskonale pamiętam co tracę :)
 

DeletedUser10968

Guest
z tego 2 na moją korzyść..ładny procent...chyba będę musiał większą uwagę na Ciebie zwrócić..to procentuje
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser30093

Guest
Aaaa Devil :D
Gratuluję :D w sumie i tak na wbite 37 buntów w bodajże 12 miastach, jedno stracone to nie najgorszy wynik :D za to pw miałem na 2 kolejne sloty prawie :D
 

DeletedUser10968

Guest
Uhm..do usług
smiley_emoticons_biggrin.gif
ja na Tobie samym ze dwa sloty zrobiłem...więc w sumie też nie narzekam..ale za to pewnie Łosiek pięknie się obłowił na Tobie..zbyt dobrze się Wam współpracuje chyba
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser30093

Guest
A nie narzekam na współpracę :D ale muszę Cie zaskoczyć, to nie od niego dostałem najwięcej wsparcia :D on miał swoje miasteczka do obrony :D
 

DeletedUser10968

Guest
Wiem....ubolewam ,iż Łosiek tak nieszczęśliwie stronę wybrał na tym świecie hehe
smiley_emoticons_wallbash.gif
 
Do góry