Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Okej, pamięć masz dobrą :D
Życie nie jest sprawiedliwe, koronka nie jest wyznacznikiem jakości gracza tak było jest i będzie. Może usunięciu cudów coś się zmieni czas pokaże.

Zmysły używałem oczywiście zaznaczam tylko że jest to nie fair w stosunku do graczy którzy byli bez tych zmysłów. Gracz się stara atakuje sumiennie co tydzień przez cały miesiąc a tu naglę ktoś odpala złote i w jednym tygodniu robi tyle pw co tamten przez cały miesiąc. Jak tu się nie wkurzać potem się dziwić że graczom się ta gra nudzi bo gdzie tu sens gdzie logika. W grepo należy atakować szukać taktycznych zagrywek a nie szukać okazji do zgarnięcia jak najwięcej pw na 4x. Kompletnie to demotywuje i zatraca wszystkie walory tej gry
 

DeletedUser10968

Guest
to teraz nawet taki pierwszy lepszy gracz ma koronkę - za co?
Wypraszam sobie...gracze zaangażowani w cuda dostają korony...wszystko jest dość dokładnie udokumentowane u nas..czasem przysłowiowy..pierwszy lepszy gracz okazuje się lepszym..niż tzw. tuzy z topki ..nie mieliście strategii,zaangażowania graczy...czego dowodzą Wasze postępy w budowie...niby taka marka..Roma...a odpadła z wyścigu w przedbiegach tak naprawdę..a teraz jakieś...gorzkie żale...by nie nazwać tego dosadniej...
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27321

Guest
a dajcie wszystkim swoim asom z odłamów, jesteście najlepsi z najlepszych, bo postawiliście Cuda, mam się pokłonić?
 

DeletedUser10968

Guest
a dajcie wszystkim swoim asom z odłamów, jesteście najlepsi z najlepszych, bo postawiliście Cuda, mam się pokłonić?
Damy wszystkim zasłużonym graczom z odłamów...bo stanęli na wysokości zadania - słali surowce na synchro itp..w pełni zasłużyli...Cuda to praca zespołowa...co widać doskonale w naszym wypadku..nie oczekujemy pokłonów..ale szyderstwo w odniesieniu do naszych graczy ze strony "wielkiej Romy" to jakby ..poniżej spodziewanego poziomu.
 

DeletedUser27321

Guest
tak, bo Wasi gracze są najlepsi - to po co nam składacie propozycję wspólnej gry na nowym świecie?
 

DeletedUser10968

Guest
tak, bo Wasi gracze są najlepsi - to po co nam składacie propozycję wspólnej gry na nowym świecie?

Jest spora część bardzo dobrych..jak i u Was..jest wielu graczy których cenimy i szanujemy..być może stąd takowe propozycje?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser28485

Guest
To , że nie wygramy było wiadome już dawno. wygrała wasza dyplomacja , czyli założenie koalicji przeciw nam. na przeciw ilości ludzi po waszej stronie nie można było wygrać. a z drugiej strony to nas tutaj już nie powinno być. Nikt z nas nie czuje się przegranym. jesteśmy i mamy się dobrze
 

DeletedUser26556

Guest
Koronka nic nie daje i nic nie wyznacza. EC została stworzona jedynie do wyznaczenia wygranych danego serwera w celu jego zakończenia. Aby każdy miał szanse zaistnieć w tej grze tworzone są nowe serwery, taka mechanika gry, albo je akceptujemy albo nie. EC była jedyną możliwością przypieczętowania końca zmagań na danym serwerze a to czy jest to racjonalne aby wyznaczać słaniem surowców i skracaniem łaskami wiodącego sojuszu to już zapewne na ten temat każdy może mieć inne zdanie ;) Aczkolwiek słyszałem, że EC ma być zniesiona jako zakończenia serwerów co było by na prawdę zacne i uczciwe :) ile w tym prawdy? Nie wiem, jako że nie lubię na FO wchodzić ponieważ zazwyczaj dochodzi tu do irracjonalnych sprzeczek. Co do istoty PW to z całym szacunkiem dla garczka ale zmysły każdy może mieć i nie wiem czy mowa tu o konkretnych przykładach czy też uogólniłeś, acz zauważ że złote zmysły dostępne były dla każdego więc każdy mógłby je zdobyć przecież. Natomiast wszystkim się wydaje, że są lepsi od Romy ... no cóż EC tego nie była w stanie zweryfikować gdyż nie zależy Ona od umiejętności walki lecz słusznie w/w od zaangażowania. Fakt, że Romie zabrakło zaangażowania, ale postawcie sobie pytanie czy w takiej sytuacji gdyby ALTY lub SAGA była gdy niemalże cały świat postawił na jeden sojusz krzyżyk to czy Wasi gracze by nie byli zrezygnowani? To psychologia gdy jest dobrze to i motywacja rośnie a gdy nagle gra staje się udręko ponieważ wszyscy walą w Ciebie jak w bębenek to wówczas przy bessie jest demobilizacja totalna więc nie można się dziwić, że tak niewielu z tak wielu pozostała w wierze w powodzenie sojuszu. Ja Romowiczem rodowitym nie jestem a na tym świecie byłem w sumie zaglądnąć :p a to, że zostałem wynikało z tego iż poznałem w ów sojuszu mnóstwo wspaniałych ludzi i dlatego nadal gram na Sestos, w każdym razie co do PW... oczywiście, że to dzięki WAM te PW mamy ale w obronie a zwłaszcza dzięki Sagom gdy niektórzy gracze atakowali szermierzami co w raportach kilka razy widziałem, no cóż każdemu może się zdarzyć więc już nie będę generalizować ;) tudzież nie zapominajcie się że w rankingu agresorów niemalże cały czas depczemy po piętach Altom więc ta granica zdawać by się mogła zacieralna skoro przytaczacie fakty przytoczcie wszystkie :cool: no i tak koniec końców wyszło iż finalnie Alty wygrały serwer na wieść czego Pogratulowałem w imieniu własnym i sojuszy Roma Przywódcy alternatyw i to były szczerze gratulacje bo rzeczywiście sojusz był zorganizowany i dążył jednolicie do celu trzymając się jednego wcześniej obranego kierunku. To jest gra militarna więc wygrywa lepszy albo sprytniejszy albo bardziej zdeterminowany jeśli mamy brać na warsztat EC ale nie można umiejszać roli Romy w tym świecie, bo może i kiedyś Roma była nie wiem, pyszna czy też zachowawcza jak tu w jej kierunku padały zarzuty ale koniec końców nieważne jak się zaczyna ale jak się kończy a efekt jest taki, że sami byliście zdziwieni iż przy tak przytłaczającej przewadze liczebnej Roma przetrwała i gra dalej :D tak bardzo wytykacie Romie, że na poczatku paktowała ze wszystkimi (nie pamiętam tych czasów bo jeszcze w Romie nie byłem i kompletnie nie interesowałem się Sestos bo miałem ochotę zakończyć grę na tymże serwerze) i w ogóle była taka nie faire a Wy walczyliscie ze wszystkimi dookoła, no cóż wytykacie COŚ CO OD MIESIĘCY BYŁO WASZYM WŁAŚNIE UDZIAŁEM bo czyż nie tak włąsnie jest? toteż racjonalizmu trochę przecież to tylko GRA i niech GRĄ pozostanie. :rolleyes:
 
Nie wymyśliłem EC. Można wygrać tylko jednym sposobem poprzez zbudowanie cudów.
Rozumiem że to właśnie było waszym celem przetrwać i pograć w fajnym towarzystwie. Ciesze się że udało wam się to osiągnąć. Uważam że jest u was dużo bardzo dobrych graczy, możne nawet lepszych nich u nas jak widać po pw ;) Macie przewagę cały czas tylko nie umiecie jej wykorzystać o to wam chodzi ? :p
 

DeletedUser26556

Guest
No i dlatego unikam FO dziwnym trafem ludzie są nagle strasznie zaczepni :eek:
Jaki byl cel pierwotny Romy nie wiem moge odpowiadac jedynie za swoje czyny i graczy pod moją jurysdykcją za moich czasów i zapewniam, że spisali się na medal. EC to jedno a gra to drugie i nawet 100 miast lepszych graczy nie da rady podbic jednego miasta gorszych graczy z 1000 miast jesli tylko sa aktywni ergo przy Nowym Systemie Podboju ilosc jednak się liczy jako, że obstawienie wiochy robi swoje i dobrze o tym wiesz o_O dla Nas priorytetem stało się przetrwać i utrzeć nosa tym którzy myśleli że zniszczą sojusz...nie ostotne dla mnie są proporce, kolor sztandaru czy wzór herbu ale ludzie z którymi gram i to się liczy... jak by kto na to nie patrzył to jednak Roma nie ma przewagi dopoki Wasza koalicja dysponuje 4/5 świata a co za tym idzie 80% wojsk ....ależ Ty o tym wiesz, tylko nie wypada przyznać że przewaga liczebna jest przyczynkiem do wygranej na tym świecie :D tudzież nie można generalizować, bo najczesciej real graczy potrafi czasem skomplikowac plany jak np zakańczanie gry przez co niektorych no i wychodzi jak wychodzi - nie wiem po co ta dywagacja skoro "kości zostały rzucone" już dawno jest jak jest, ale zobaczymy jak będzie "jutro" ;)
 

DeletedUser26556

Guest
No i zależy co rozumiesz poprzez wygraną? Standardowe zwyciestwo czy grepolisowe? :)

Bo w standardowej wygranej nadal nikt nie wygral nikt nie przegral :cool:

Przy grepolisowej wygranej zaiste Alty są wygranymi :)
 

DeletedUser10968

Guest
Standardowe zwycięstwo grepolisowe...bowiem innego nie ma..póki co....to Zdobywca i Przywódca Świata....to tak ..informacyjnie tylko..
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Do góry