Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23827

Guest
Romie111 się szykuje blaszka agresora a dla Garudoo obrońcy dnia. Co to się porobiło na tym świecie
haha.gif
haha.gif
 

DeletedUser26556

Guest
Garczek standardowe czyli tak jak w realu by przypadalo zwyciestwo stronie ktora pokonala druga to takie proste myslalem ze ogarniecie w jakim znaczeniu ;) moze napisalem zawile :oops:
W grepolisowym zwyciestwie jest jedynie kwestia cudakow co jest nudne :(

Ale widze po wpisach niektorych ze jaraja sie ta koronka chyba najwyrazniej pierwsze zwyciestwo grepolisowe :p
 
Kolejne słowo do rozszyfrowania co to znaczy na grepo pokonać kogoś ?
Widziałeś żeby gracza np 50 miastowego rozebrano do zera ? Rozumiem jeśli ktoś nie wytrzyma psychicznie i strzeli szaraka lub całkowicie odpuści grę. Biorą pod uwagę jeszcze morale jest to nie do osiągnięcia :p
Jeden jara się top 1 wojowników drugi koronką a trzeci ....
Dobra już się nie czepiam :D
 

DeletedUser26556

Guest
Sęk w tym że widzialem to raz a dwa pokonac w samej walce mozna wroga poprzez zlamanie morali w sojuszu i zmuszenie np do zakonczenia gry i tym samym rozpadu sojuszu lub jak czasami sie zdarza przeniesienie sie graczy na dalekie morza itp itd :D
 

DeletedUser26556

Guest
nikt Wam faktu zwyciestwa garczek odebrac nie chce ale nikt nie bedzie sluchal herezji jakie niektorzy wyglaszaja ;)

Dzien Dobry grepomaniacy i milego dnia :) w koncu poniedzialek jest :confused:
 

DeletedUser27536

Guest
Garudoo - 5850167 pw
Roma111 - 1277325 pw

5850167 ÷ 4 = 1462541

1462541 > 1277325

Porównywanie pw poszczególnych graczy na tym poziomie nie ma sensu. Taki gracz i tego nie wie https://grmh.pl/e/1/wysmiewacz.gif

Po za tym gratulacje dla A4 za cudaki. Niestety nie mogę powiedzieć, że byliście lepsi od nas. Zwyciężyła dyplomacja. Postawiliśmy na złe karty, bywa. Jedni woleli wroga niż sojusznika. Koniec końców walczyliśmy my kontra świat i nie wyszło najgorzej
https://grmh.pl/e/1/lol.gif
Korona fajna rzecz, ładnie wygląda ale nie określa charakteru gracza. Może coś w tej materii zmieni nowy pomysł na zakończenie gry.
 
Ohh proszę bardzo jaka ta Roma biedna sami kontra cały świat jakie to niesprawiedliwe. Do tego te alty wygrały cudaki mająć do dyspozycji 99% świata (no pomijajac fakt że nasz jedyny paktowicz saggitarius budowali je osobno). Ale na szczęscie świat się jeszcze nie skończył niedługo przybędzie slotów to i można będzie powalczyc. Chociaż wtedy i tak będzie wytłumaczenie że Alty to mają 99% swiata w pakcie itp. Mniej gadania więcej działania bo jak na razie to się tylko ośmieszacie
 

DeletedUser30093

Guest
Ohh proszę bardzo jaka ta Roma biedna sami kontra cały świat jakie to niesprawiedliwe. Do tego te alty wygrały cudaki mająć do dyspozycji 99% świata (no pomijajac fakt że nasz jedyny paktowicz saggitarius budowali je osobno). Ale na szczęscie świat się jeszcze nie skończył niedługo przybędzie slotów to i można będzie powalczyc. Chociaż wtedy i tak będzie wytłumaczenie że Alty to mają 99% swiata w pakcie itp. Mniej gadania więcej działania bo jak na razie to się tylko ośmieszacie

A czym to się ośmieszamy ? :D tym że nie zdołaliśmy postawić cudaków mając przeciwko sobie 4 sojusze?no cóż zdarza się i to raczej nie jest nic ośmieszającego, każdy sojusz chyba kiedyś przegrał gonitwę z cudakami :D a może ośmieszyliśmy się tym że bez problemu i bez wielkich strat w miastach daliśmy radę bronić się sami, przez wiele miesięcy, przeciwko atakom Waszym i innych czerwonych? ^_^
 

DeletedUser30093

Guest
Może i nie ma sensu jeśli od tego się zaczyna dyskusja ale to jednak jest ciąg dalszy. Wcześniej było odniesienie do złotych zmysłów a to o wiele bardziej beznadziejne:eek:

Ps. to Garczek wyskoczył ze złotymi zmysłami :D
 
Napisałem to jako apel do innogames. Na tym świecie kolejny event ze złotymi zmysłami każdy mógł zdobyć po 15 złotych zmysłów. Chore
smiley_emoticons_wallbash.gif
 
4 sojusze mianowicie? Wymień mi wszystkie 4 które jednocześnie i wspólnie budowały cudaki. To że przegraliście w cudach świadczy tylko o tym że wam się nie chciało i lepiej teraz na forum płakać jak to winnym jest 90% świata bo współpracowało przeciw biednej romie. Prawda jest taka że saggi budowały cuda osobno i byli 100 razy bliżej celu niż wy. A my budowaliśmy cuda sami jako alternatywy więc nie zakłamuj rzeczywistości bo zaraz napiszecie że budowaliśmy w 50 sojuszy pomijając już fakt pisania wczesniej o krecie. Tym się właśnie ośmieszacie że zakłamujecie rzeczywistość zresztą robicie to na każdym kolejnym świecie więc w sumie co się dziwić
 

DeletedUser30093

Guest
Widzę że kolega ma problem z czytaniem ze zrozumieniem, ale to takie wrodzone czy nie nauczyli w szkole jak powinno się czytać żeby rozumieć tekst?
Napisałem "tym że nie zdołaliśmy postawić cudaków mając przeciwko sobie 4 sojusze?" a Ty mi tutaj wyjeżdżasz z tekstem że 4 sojusze wspólnie budowały cudaki ^_^ na Twoim miejscu usunąłbym konto na forum bo to Ty jedynie się ośmieszasz :)

Co do innych światów - nie wiem jak było bo na innych nie grałem więc się nie wypowiadam :)
 
Do góry