Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Gratuluje, w końcu sukces
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser27321

Guest
próbujecie nas prześcignąć? a już się bałam, że offa nie macie :D
 

DeletedUser10968

Guest
aa..to jakaś alternatywna rzeczywistość się kreuje...cóż..zobaczymy jak się rozwinie
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser27321

Guest
tak, widziałam... nie mogliście przeboleć, że Roma ma Top1, prawda?
to skoro już wróciliście na 1 miejsce, to teraz możecie spokojnie zaprzestać ataków - cel został osiągnięty ;)
 

DeletedUser10968

Guest
Niee....zwyczajnie...świat wygraliśmy,wracamy więc powoli do stylu gry który nam tę wygraną zapewnił...to nic osobistego....przykro mi jednak,iż Cię rozczaruję cokolwiek..TOP1 nie jest naszym celem..naszym celem była i jest aktywna gra
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser27321

Guest
aktywna gra... ta, jasne - to dlatego część z Was przestaje grać?
 

DeletedUser10968

Guest
aktywna gra to nie logowanie się tylko..by na żółto nie świecić....tylko też trochę wojo rozruszać...wiem..wiem...słabo u Was z tym...a....jakoś...nie wiem..może nie jestem w temacie....ale że niby u Was....100% graczy sprzed EC nadal jest ,gra..broni i atakuje nieustannie jak rozumiem? Woow...szacunek..żadnych rezygnacji,żadnych nieaktywnych...aż muszę pomyśleć...czy się do Romy nie zapisać...
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser29858

Guest
Dla niektórych serwer już się skończył po wygraniu cudów.. Można coś więcej osiągnąć?A i pytanie czy jest sens... Oczywiście można powalczyć ale to już i tak nic nie zmienia. Wypowiadam się oczywiście jako ja a nie cały sojusz.
 

DeletedUser27321

Guest
nie powiedziałam, że u nas wszyscy grają aktywnie :)
Wasze ataki to nic innego jak powrót do Top1 Atakujących, a nie aktywna gra, bo z tą jest kiepsko i u nas i u Was
i nie zaprzeczaj Devill, że jest inaczej
 

DeletedUser10968

Guest
Tak więc nie rozumiem przytyku w naszą stronę...iż ludzie rezygnują...to zachowanie stare jak grepo...jak kolega powyżej napisał...dla wielu gra kończy się wraz z EC....a pozostali..jak widać...wracają do aktywności po zastoju spowodowanym budowaniem;)
Natomiast..nasze ataki...z dawien dawna nasi gracze wiedzieli ,kiedy będzie powrót do gry ofensywnej...tak więc powrót Alt-ów w TOP 1 ataku jest naturalną tego konsekwencją...a nie - jak sugerujesz...powodem...różnica w sumie drobna....aczkolwiek....znacząca
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Pamiętaj Roma że prowadziliśmy 3 równe sojusz. Dopiero przed EC wbiła najlepsza 30. Jeden z waszych odłamów to sojusz Amm który zebrał 3/4 zdobytych punktów. O co my się tutaj spieramy o głupie punkciki
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser27321

Guest
czyli co, jutro powtórka z rozrywki... ferie macie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10968

Guest
Widzę przebudzenie Romy ...a tak btw....to na kiedy życzycie sobie nocne przebudzania...jakieś propozycje,życzenia ?
smiley_emoticons_cyclops.gif
 
Do góry