Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19681

Guest
wszyscy milczą, to pozwólcie, że ja napiszę tylko jedno słowo: zdążyliśmy :)
Gratulacje
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser27321

Guest
Dzięki :)
a mogliście dołączyć do nas, gdy pytałam w marcu czy połączymy siły w odbijaniu Cudaków...
nikt w to nie wierzył, ja sama do końca nie wierzyłam, a potem samo wyszło: w maju Bart odbił Piramidę, potem w czerwcu Kolosa, a w lipcu jednego dnia odbiliśmy Ogrody, Świątynię i Grobowca
najgorzej było teraz w sierpniu, bo Alty bronili przy wsparciu Sagittariusów, prawda? obrona nie do przejścia, zwłaszcza u wodza Altów - nieźle, muszę przyznać
ale jak to powiedział Łoś: sojusz jest tak silny jak jego najsłabsze ogniwo :D
i udało się: po 2 miasta na Posągu i Latarni

i tak oto zostaliśmy Przywódcami Świata - wow!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10968

Guest
Gratuluję,zamęczyliście nas;)
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Po naszym zwycięstwie spora część Waszych poszła spać...więc nasi zaczęli hurtem kończyć grę..jak się pobudziliście..u nas już nie było kogo budzić ..więc jesteście przywódcą świata w drugim..a w sumie...czwartym czy piątym rozdaniu..licząc rozdania koron dla wszystkich naszych graczy;)
Szczęśliwie certyfikat zwycięstwa jest tylko jeden - i posiadamy go my;)
 

DeletedUser27321

Guest
dziękuję bardzo :)
hmm.... mówisz tak, jakby nasi nie kończyli gry - tylko Wasi
jesteśmy drugim Przywódcą Świata - w Komnacie Chwały na szczęście nie liczą Waszych rozdań... czterech czy pięciu ;)
certyfikatu nie potrzebujemy - wystarczy nam koronka w profilu :D
 

DeletedUser29190

Guest
Przyłączam się do gratulacji. No, i dzięki Wam ten świat jeszcze na chwilę ożył, fajnie było :)
 

DeletedUser27321

Guest
dziękuję w imieniu całej Romy :)
i świat jeszcze trwa, że tak powiem...
 

DeletedUser10968

Guest
Tak pi razy oko..50 aktywnych Was na ok 20 aktywnych nas...więc jednak nasi jakby...bardziej kończyli...ale w sumie to mało istotne słowne przepychanki..ja osobiście nie kolekcjonuję koron..interesuje mnie wszystko..albo nic...tu wygraliśmy wszystko...pewnym dysonansem poznawczym jest dla mnie fakt,iż Wam także udało się ukoronować...ale cóż zrobić..udowadniacie ,iż wygrana bardziej demobilizuje niż przegrana ;)
Świat niby trwa...ufam jednak,iż już nie za długo..proces erozji powinien teraz znacząco przyśpieszyć
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser29359

Guest
Zostało 336 graczy w sumie więc to kwestia tygodni zanim zacznie się odliczanie. Szkoda, że się kończy bo fajnie się tu grało i w sumie tylko tu zostałem bo gdzie indziej nudy. A tu było kogo bić od początku gry
smiley_emoticons_skullhaufen.gif

PS. z latarnią nas o włos wyprzedziliście :) Graty.
 

DeletedUser27321

Guest
dzięki
o włos czyli o ile, że tak spytam z ciekawości?
u nas była pełna mobilizacja na skracanie Latarni :D

"tu było kogo bić od początku"... hmm, a czy na początku nie mieliście paktu z nami?
wychodzi na to, że każde Wasze posunięcie było złe:
najpierw zerwanie tego paktu i dołączenie do Altów - co właściwie nic Wam nie dało
potem mogliście jeszcze z nami powalczyć o odbicie Cudaków - nie chcieliście
podczas ostatniej akcji zadeffowaliście Altów - nieźle, ale i tak odbiliśmy 2 Cudaki
i nawet przy skracaniu jak mówisz, wyprzedziliśmy Was

a może trzeba było trzymać z nami do końca? może lepiej byście na tym wyszli...
 

DeletedUser29190

Guest
Nie, paktu, takiego prawdziwego nie mieliśmy nigdy. Były zawieszenia broni, przez krótki czas trochę współpracowaliśmy, ale jednocześnie współpracowaliście z Cenzurą (pamięta ktoś jeszcze Cenzurę?) więc ten ;)
Nie powiem, niektórych swędziały paluchy, żeby na EC zerwać ten pakt i powalczyć, ale sojusz zadecydował tak, a nie inaczej. Trochę szkoda. Nawet nie wygranej, któregoś tam rozdania koronek etc, ale prawdzwej walki o cuda, a nie biegania z taczkami ;)
Świat przegraliśmy, ale ten serwer będę naprawdę fajnie wspominać, z niektórymi graczami stąd mam nadzieję jeszcze się kiedyś spotkać
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser29359

Guest
Sojusz zdecydował o tych faktach. Ale nie wszyscy byli za jego utrzymaniem. Ja raczej byłem za zerwaniem paktu i zaatakowanie potem was z osobna. Wtedy to była by większa frajda z tej części rozrywki. A tak to byliśmy bez szans na jakąś wygraną w takim układzie. Wygranymi mogła zostać tylko Roma albo Alty. My od razu stanęliśmy na 2 pozycji. Z sojuszem byłem od jakieś tam części gry, nie byłem w Sagitariusie od początku. Byliśmy w innych sojuszach z triismegistos. W tamtym nawet walczyliśmy z Altami na m54. Więc trochę to wszystko inaczej wyglądało jak się wydaje. Fajnie się potem jednak razem grało i nie chciałem opuszczać sojuszu na ere cudów i odejść do innego.
 

DeletedUser29359

Guest
Ubywa 8 osób co tydzień. Jeśli tak będzie postępować to za 3-4 tyg zacznie się zamknięcie
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser27321

Guest
które potrwa 28 dni :(((
teraz dopiero czuję brak celu :D
czyli to, co Alty czują od lutego

będziemy się męczyć do końca roku coś mi się zdaje
 

DeletedUser29359

Guest
No niestety już się włączył
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
. To za 28 dni nie będzie w co grać :( Ale świat był ekstra i dzięki za walkę do końca! Trzeba teraz poszukać innej gry...
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser29359

Guest
Wbijamy na dominację jako reprezentacja Sestos. Może teraz pod jedną banderą?
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser27321

Guest
możemy, ale nie na starym systemie podboju, poczekamy na nowy :)
 
Do góry