Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

krecik mówisz o tym gosciu co sprzedaje wam nasze massy i forum którymi chwali sie patologipsa?

Nie, mówię o tym kolesiu, który dostarczył Wam listę miast, które mieliśmy zaatakować, a Wy tak się obesraliście, że przez 2 morza wsparcia płynęły, a żeby Wam defa nie zabrakło to resztę wysłaliście na urlopy. Jedyną informację jaką widziałem od Was to ten śmieszny tekst co wkleiłem, a jeśli nie wiecie kto go skopiował to niezłe z Was jelenie.

Tak na marginesie, Ty wiesz co to interpunkcja ? Nie mówię, żeby jej rygorystycznie przestrzegać, ale chociaż czasem wypadałoby postawić przecinek, bo przez taki bełkot nieraz zmienia się sens zdania
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

podejrzewac a wiedziec to nie to samo panie Miodek
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Jedyną informację jaką widziałem od Was to ten śmieszny tekst co wkleiłem, a jeśli nie wiecie kto go skopiował to niezłe z Was jelenie.

no no , widzę że zasób słownictwa zaczął się powiększać
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Może skończysz już bo nie mam ochoty tego czytać
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

jako ze mój szacunek do przeciwników , poczucie empatii i taktu jest wrecz legendarny , nawet mnie te twoje upierdliwosci znuzyly przylaczam sie do prosby kolezanki daj juz spokój lub jak wolisz po twojemu - bij w otwór drzwiowy
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

no no , widzę że zasób słownictwa zaczął się powiększać
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Może skończysz już bo nie mam ochoty tego czytać
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
Znam jedno proste wyjście - Nie czytaj...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jako ze mój szacunek do przeciwników , poczucie empatii i taktu jest wrecz legendarny , nawet mnie te twoje upierdliwosci znuzyly przylaczam sie do prosby kolezanki daj juz spokój lub jak wolisz po twojemu - bij w otwór drzwiowy

Zdanie trochę bez sensu, ale czego oczekiwać. Chciałbym tylko przypomnieć, że tym razem to Ty się do mnie przyczepiłeś, więc zniżając się do Twojego poziomu: ciąg się glucie po asfalcie
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

To ja sobie wypunktuje. Jade z pracy do domu wiec mam chwile. Po pierwsze ktos tu napisal o M54 i slabym oporze DNS, tam jest raptem 2 konkretnych graczy trudno sie spodziewac ze dadza rade calym sojuszom a wsparcia plynace dlugo i tak nie wystarcza w starciu z tak przewazajacym przeciwnikiem. Nie wiem co Was dziwi i rozczarowuje. Dziwne i osmieszajace byloby gdybyscie miast DNS na tym morzu nie byli wstanie przejac. Po drugie Babaherod cholernie dobry gracz. aktywny , warty pewnie ze 30 % calego AA , robienie akcji na niego to na tym etapie gry blad DNS , czy bylby kret czy nie do niego wsparcie bedzie szlo bo takich graczy sie broni. Po trzecie jakby ktos chcial skopac mi tylek to zalozylem tu sobie obserwatorium, niepowtarzalna szansa zabrac mi miasto zapraszam cale. 7 sojuszy : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

No jest nas może i 7 ale czy dns jest samo ?
Oto jest pytanie ;)
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

hehehe widze awanturnik bana dostal :) szkoda ze nie przeczytalem za co:)
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Reasumując:
Gmk chciał podpisać ze wszystkimi silniejszymi sojuszami podpisać pony i pakty, nie mając zamiaru ich na dłuższą metę przestrzegać... Po prostu, pilnował swojej pupy, żeby móc w spokoju trzepać igrzyska, festyny i występy teatralne a za pkt kultury przejmować swoich...Dla tych z DNS co chcieli walczyć były słabsze sojusze i niezrzeszeni gracze, którzy dopiero zaczynali przygodę z Grepo... Dodatkowo w swojej wspaniałomyslności chciał dyktować i pouczać innych jak mają grać... Już nie raz widziałem na różnych gierkach takich graczy... pocisną na złocie, premium, klejnotach etc miesiąc czy dwa i kończą bo cośtam, owaśtam... Do tego wylewanie swoich krokodylich łez na innych, że tacy to oni niedobrzy... lepiej już się nie wypowiadaj kolego na tym forum bo nic tu nie zwojowałeś, te kilka pw zdobyte na swoich multi czy 'poddanych" to nic nie znaczy.
Szkoda tych kilku graczy z DNS-u co dobrze grają a przez politykę gmk już nie grają albo właśnie kończą zabawę....
Ktoś coś pisał o Babaherodzie - na innym świecie jak został on czy tam jego sojusz pociśnięty zrobił szaraka - tak jego gra wygląda...
 

DeletedUser14110

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Reasumując:
Gmk chciał podpisać ze wszystkimi silniejszymi sojuszami podpisać pony i pakty, nie mając zamiaru ich na dłuższą metę przestrzegać... Po prostu, pilnował swojej pupy, żeby móc w spokoju trzepać igrzyska, festyny i występy teatralne a za pkt kultury przejmować swoich...Dla tych z DNS co chcieli walczyć były słabsze sojusze i niezrzeszeni gracze, którzy dopiero zaczynali przygodę z Grepo... Dodatkowo w swojej wspaniałomyslności chciał dyktować i pouczać innych jak mają grać... Już nie raz widziałem na różnych gierkach takich graczy... pocisną na złocie, premium, klejnotach etc miesiąc czy dwa i kończą bo cośtam, owaśtam... Do tego wylewanie swoich krokodylich łez na innych, że tacy to oni niedobrzy... lepiej już się nie wypowiadaj kolego na tym forum bo nic tu nie zwojowałeś, te kilka pw zdobyte na swoich multi czy 'poddanych" to nic nie znaczy.
Szkoda tych kilku graczy z DNS-u co dobrze grają a przez politykę gmk już nie grają albo właśnie kończą zabawę....
Ktoś coś pisał o Babaherodzie - na innym świecie jak został on czy tam jego sojusz pociśnięty zrobił szaraka - tak jego gra wygląda...

kolego na zadnym swiecie nikt mnie nigdy tak nie pocisnal jezeli nie chcialem napisac mozna wszystko ;-)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kazanuchi ty pewnie jestes jednym ze szpicli donoszacych na kolegow z sojuszu tak jak pato...Logia w dns i niejaki makaron
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Reasumując:
Gmk chciał podpisać ze wszystkimi silniejszymi sojuszami podpisać pony i pakty, nie mając zamiaru ich na dłuższą metę przestrzegać... Po prostu, pilnował swojej pupy, żeby móc w spokoju trzepać igrzyska, festyny i występy teatralne a za pkt kultury przejmować swoich...Dla tych z DNS co chcieli walczyć były słabsze sojusze i niezrzeszeni gracze, którzy dopiero zaczynali przygodę z Grepo... Dodatkowo w swojej wspaniałomyslności chciał dyktować i pouczać innych jak mają grać... Już nie raz widziałem na różnych gierkach takich graczy... pocisną na złocie, premium, klejnotach etc miesiąc czy dwa i kończą bo cośtam, owaśtam... Do tego wylewanie swoich krokodylich łez na innych, że tacy to oni niedobrzy... lepiej już się nie wypowiadaj kolego na tym forum bo nic tu nie zwojowałeś, te kilka pw zdobyte na swoich multi czy 'poddanych" to nic nie znaczy.
Szkoda tych kilku graczy z DNS-u co dobrze grają a przez politykę gmk już nie grają albo właśnie kończą zabawę....
Ktoś coś pisał o Babaherodzie - na innym świecie jak został on czy tam jego sojusz pociśnięty zrobił szaraka - tak jego gra wygląda...

Widać nie masz kompletnego pojęcia o polityce DNS za czasów gmk ,a baba ma lamy co go bronią więc uważaj jak ci taka na chatę wbije to pozamiatane :p
 

DeletedUser14110

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Widać nie masz kompletnego pojęcia o polityce DNS za czasów gmk ,a baba ma lamy co go bronią więc uważaj jak ci taka na chatę wbije to pozamiatane :p
IbnSina ciebie pojade z pewnoscia jak znowu na urlop nie uciekniesz ;-)
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

babaherod nie chwal dnia przed zachodem słońca;)

po drugie jak wiesz mamy inny cel ;) więc się tego trzymajmy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14110

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

babaherod nie chwal dnia przed zachodem słońca;)
ja tam niczego nie chwale a przyslowie pasuje niektorym ;-) w takiej formie oczywscie
mam na mysli to haha Kto w młodości głupim nie był ten na starość nie zmądrzeje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20805

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

baba - z tego co pamietam to właśnie na Gythium szaraki całą Radą zrobiliście, czy się mylę??, bo może się mylę, jak tak to sorry...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

IbnSina ciebie pojade z pewnoscia jak znowu na urlop nie uciekniesz ;-)

Jeśli w ogóle uciekałem, co jest nieprawdą to na pewno nie przed Tobą.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Zgadza się Baba i cała reszta poszarzeli na Gythium i przestali się logować wiekszość miast przejął wróg.Skaczą z kwiatka na kwiatek.

Kaza to kawał dobrego gracza i nie macie mu co zarzucić jak do tej pory.
 
Do góry