Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Nie wiem w czym, ale ok... :) Nie liczą się punkty, a potencjał. Na ranking sojuszy wg punktów patrzyć nie warto, wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie... :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

może podpiszesz się nickiem z gry, bo ja bynajmniej nie wiem w jakim sojuszu grasz, a z chęcią bym się dowiedział, który sojusz jest tak mocny ;)
A co ma mój nick do tego, że LM jest cienkie ? DNS było mocne i każdy o tym wiedział, dlatego powstała koalicja. Reszta to chłopki do bicia, więc nikt sobie trudu nie zadaje, żeby jakieś koalicje robić
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

A co ma mój nick do tego, że LM jest cienkie ? DNS było mocne i każdy o tym wiedział, dlatego powstała koalicja. Reszta to chłopki do bicia, więc nikt sobie trudu nie zadaje, żeby jakieś koalicje robić

Oh DNS znów DNS tragedia ludzka nastąpiła gdzie jest to DNS teraz.... Ich wartości były dla wszystkich jak światło w otchłani pozbawione tlenu oraz roślin :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Oh DNS znów DNS tragedia ludzka nastąpiła gdzie jest to DNS teraz.... Ich wartości były dla wszystkich jak światło w otchłani pozbawione tlenu oraz roślin :D

Słyszałeś, że krowa co dużo ryczy mało mleka daje ? A gdyby nie było tak jak napisałem, to nie szukalibyście koalicji tylko sami nas pojechali. Niestety za wąsko w uszach macie
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

nie jest tak do końca jak piszesz Koroibos , byłem w DNS w zasadzie od początku i widziałem jak z całkiem przyzwoitego sojuszu powstała rozbudowana do granic przyzwoitości masówka , wróciłem po banie i nie poznałem sojuszu ponad stu trzydziestu typa porozrzucani po wszystkich morzach świata a jedyne kryteria przyjęcia do sojuszu to -1. posiadanie komputera
2. logowanie się na grepolis chociaz raz w tygodniu
3. prośba o zapke
drugim błędem było to że po wygranej wojnie ze słabą żle dowodzoną i nie skoordynowaną Spartą przyjeliście całą Sparte do soja , to samo było przyjęcie całej topki Banitów i utworzenie z nich rady i lidera , czy naprawde myślałeś że przyjmując uciekinierów oni po paru atakach nie uciekną jak uciekli od siebie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

nie jest tak do końca jak piszesz Koroibos , byłem w DNS w zasadzie od początku i widziałem jak z całkiem przyzwoitego sojuszu powstała rozbudowana do granic przyzwoitości masówka , wróciłem po banie i nie poznałem sojuszu ponad stu trzydziestu typa porozrzucani po wszystkich morzach świata a jedyne kryteria przyjęcia do sojuszu to -1. posiadanie komputera
2. logowanie się na grepolis chociaz raz w tygodniu
3. prośba o zapke
drugim błędem było to że po wygranej wojnie ze słabą żle dowodzoną i nie skoordynowaną Spartą przyjeliście całą Sparte do soja , to samo było przyjęcie całej topki Banitów i utworzenie z nich rady i lidera , czy naprawde myślałeś że przyjmując uciekinierów oni po paru atakach nie uciekną jak uciekli od siebie?

Część racji na pewno masz, ale nikt tutaj z obecnych nie zaprzeczy (a dowodem jest tak często wspominana koalicja), że 2,3 czy nawet 4 sojusze skrzyknięte przeciw DNS'owi nie byłyby w stanie zagrozić jego istnieniu, a to dobitnie świadczy o sile tego sojuszu. Drugą sprawą są PW. Minął już bodaj miesiąc odkąd DNS był ciśnięty, a w punktach ataku jedynie Sigma powoli się zbliża do naszego wyniku. Jeśli chodzi o ogólne PW to drugiemu w rankingu brakuje 1,5mln PW do DNS, a biorąc pod uwagę, że świat ma ledwie 3 miesiące, a limit członków w sojuszu to 70 to jest to wg mnie kolosalna przewaga
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Część racji na pewno masz, ale nikt tutaj z obecnych nie zaprzeczy (a dowodem jest tak często wspominana koalicja), że 2,3 czy nawet 4 sojusze skrzyknięte przeciw DNS'owi nie byłyby w stanie zagrozić jego istnieniu, a to dobitnie świadczy o sile tego sojuszu. Drugą sprawą są PW. Minął już bodaj miesiąc odkąd DNS był ciśnięty, a w punktach ataku jedynie Sigma powoli się zbliża do naszego wyniku. Jeśli chodzi o ogólne PW to drugiemu w rankingu brakuje 1,5mln PW do DNS, a biorąc pod uwagę, że świat ma ledwie 3 miesiące, a limit członków w sojuszu to 70 to jest to wg mnie kolosalna przewaga

weź już się tu nie tłumacz za sojusz :) powodzenia na kolejnym świecie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Małe sprostowanie... nie 1,5 mln tylko 150 tys.... :p
A co do DNS to i owszem, może był silny bo miał dobrych graczy, ale stało się to co się stało...
Grać i bawić się trzeba dalej... ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Małe sprostowanie... nie 1,5 mln tylko 150 tys.... :p
A co do DNS to i owszem, może był silny bo miał dobrych graczy, ale stało się to co się stało...
Grać i bawić się trzeba dalej... ;)

DNS ma 5 371 564
Sigma ma 3 924 871
Wiem, że cyferki mogą się zlewać więc Ci ułatwiłem. Policz jeszcze raz
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Liczby nie grają tak samo jak ilość ludzi co była w DNS choć nie mówię że to był słaby sojusz raczej po prostu w pewnym momencie poprowadzili go nierozważni ludzie .Anastazja skończ już z tym wyśmiewaniem DNS bo przykre że dorosły człowiek takie smuty wali tym bardziej sam ich nie pokonałeś ............
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Jeśli chodzi o ogólne PW to drugiemu w rankingu brakuje 1,5mln PW do DNS, a biorąc pod uwagę, że świat ma ledwie 3 miesiące, a limit członków w sojuszu to 70 to jest to wg mnie kolosalna przewaga
Przewaga bierze się z ilości zdobytych punktów defie...a jak wszyscy atakowali DNS, to ciężko nie było je nałapać:) Także raczej nie ma co się tym za bardzo chwalić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Przewaga bierze się z ilości zdobytych punktów defie...a jak wszyscy atakowali DNS, to ciężko nie było je nałapać:) Także raczej nie ma co się tym za bardzo chwalić.

Jak słusznie zauważyłeś, mimo iż od miesiąca DNS jest w defensywie ma najwięcej punktów ataku, więc również w tym rankingu była spora przewaga
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Jak słusznie zauważyłeś, mimo iż od miesiąca DNS jest w defensywie ma najwięcej punktów ataku, więc również w tym rankingu była spora przewaga

No tak zawodników mieli dobrych teraz są rozsypani po świecie :) lecz to ich zaangażowanie nic nie miało do tego że upadli bo to minimum władzy która ustaliła kogo przyjmujemy i polityka doprowadziła ich do rozpadu i tyle :)
Także możemy podkreśl że walka była gracze nie grali pierwszy raz na świecie a przynajmniej połowa sojuszu (z głównego) reszta traciła miasta jak leci

to chyba pasuje teraz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

No tak zawodników mieli dobrych teraz są rozsypani po świecie :) lecz to ich zaangażowanie nic nie miało do tego że upadli bo to minimum władzy która ustaliła kogo przyjmujemy i polityka doprowadziła ich do rozpadu i tyle :)
Także możemy podkreśl że walka była gracze nie grali pierwszy raz na świecie a przynajmniej połowa sojuszu (z głównego) reszta traciła miasta jak leci

to chyba pasuje teraz
Kurde, coraz wcześniej wracasz ostatnio. Coraz mniej lekcji w tych gimnazjach robią...
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Witam po przerwie, odpowiem mojemu koledze Mankatoo, mylisz sie twierdzac ze do DNS przyjmowalem byle kogo, byli to starannie wyselekcjonowani gracze, z pokonanych sojuszy choc nie tylko. Przyjmowalismy po kilku, max kilkunastu takich ktorzy mieli przede wszystkim dobre staty w ataku. A ze pokonalismy tych sojuszy kilka to powstal DNS 2. O sile swiadcza staty widoczne do teraz. Nawet DNS 2 zaledwie po kilkunastu dniach istnienia byl w TOP3 i w TOP10 ataku. Byly wyjatki ale to byli ludzie ktorych znalem z innych swiatow i wiedzialem ze jesli beda mogli grac to beda wzmocnieniem. A przyczyny upadku proste, jak sie to mowi i herkules dupa kiedy ludzi kupa. nawet tak silny sojusz w starciu z tak wielka koalicja nie mial szans. Czy zawiedli liderzy, moze, ja namascilem na swoje miejsce Kidluka ale rada zdecydowala inaczej. Zostal Pato, Wiedzialem ze pierwszym nastepstwem tego bedzie odejscie Baby i Twoje. A potem juz decydowala sila a nie polityka.
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

gmk co ty gadasz a jak zwinąłeś graczy z m 56 co the end miało ich na widelcu ??co w sumie i tak padli mogę ci nicki podać nawet więc nie mów mi tu o starannej selekcji wtedy nazwałeś to tak ,,mam zamiar dwójką przeskoczyć jedynkę ,, przyjąłeś mam nadzieję że przeskoczyłeś .Głupoty piszesz i bzdury .....Nie określam sojuszu DNS bo nadal twierdzę że był mocny określam tylko wywody gmk ,solidnie prowadzone DNS było by nadal mocne a gmk swym laitowym podejściem skreśliłeś swych graczy być może nie świadomym ale faktycznym .
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Jak słusznie zauważyłeś, mimo iż od miesiąca DNS jest w defensywie ma najwięcej punktów ataku, więc również w tym rankingu była spora przewaga

Coś tej przewagi od jakiegoś czasu nie widać...a raczej strata jest, ale co ja tam wiem:)
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

DNS to niszczyć tyle powiem La Muerte będzie 1! my nie aktywnych podbijamy a nie wyrzucamy , jak większość
 
Do góry