Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23763

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ktoś tu chyba zapomniał jak się chwaliliście że przejęliście mi miasto,wydawało by się jak by to była wygrana całego świata tak się cieszyliście z dwóch miast :)
 

DeletedUser11978

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie bedzie piał na temat swojej porażki - rozumiemy to
uporu jednak możemy wam pozazdrościć i pewności siebie
wiem jednak , że ta mała porażka nauczy was czegoś i następnym razem nie poleci 150 ataków a 300
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

przy 300 atakach też by się nie przebili- nie ma błędu gry nie ma miasta :D.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ktoś tu chyba zapomniał jak się chwaliliście że przejęliście mi miasto,wydawało by się jak by to była wygrana całego świata tak się cieszyliście z dwóch miast :)


ja się tam chyba nie cieszyłem
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser11978

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

ale podoba mi się Twoja animacja

masz racje ataki na TE to jak bicie głową w mur
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

ale po co te przepychanki,wielkie gratulacje za obrone miasta,ladnie defa sciagneliscie
po co te spiny i zaczepki,powodzenia w dalszej grze
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

ale podoba mi się Twoja animacja

masz racje ataki na TE to jak bicie głową w mur

proszę Cię a ktoś Was w ogóle atakuje ? nie bądz smieszny bo osłabiasz mnie totalnie. Nigdy prawdziwej wojny nie mieliście i zasłaniasz sie paktami.. i twierdzisz że super hiper wielki jesteś. Bo daleko do siebie mamy.
Takich cwaniaków jak ty to nie raz się punktowało.. bo nie trzeba być na szczycie żeby to robić.
Mam nadzieje że jeszcze zdążymy na prawdziwą wojnę i Ci którzy mają trochę rozumu to poatakują.
Przekonamy się wtedy co jesteście warci..bo na razie to dla mnie nic..
sorry..
róbcie sobie więcej zieleni. Tylko obawiam że się już do paktów kolejnych sojusze się pokończyły :)
i miłego. :)


ps: sorry harnasm za tą wypowiedź ale po prostu takie szczekanie to przypomina mi to dzieci neostrady z dużym kompleksem.

bo się bawić nie potrafią :).

EOT
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Sin-
1.Nie wiem o co Ci chodzi. Mamy wojnę z AA, nie nasza wina, że nam wioski oddają tak łatwo. Do was jest nam za daleko, jak i wam do nas. Ale może się kiedyś zmieni....
2. Pakty- Jak wy mieliście pakty ze wszystkimi to było super - ale polityka paktów u was wygląda tak, że rozwiązujecie jeden pakt jak wam jest wygodnie i ze wszystkim z paktu lejecie byłych sojuszników patrz sojusz LM. To że wy teraz macie wszystkich na czerwono wynika z waszej polityki paktów i traktowania sojuszników.
3. Sin i kto tu się zachowuje jak dziecko....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Sin-
1.Nie wiem o co Ci chodzi. Mamy wojnę z AA, nie nasza wina, że nam wioski oddają tak łatwo. Do was jest nam za daleko, jak i wam do nas. Ale może się kiedyś zmieni....
2. Pakty- Jak wy mieliście pakty ze wszystkimi to było super - ale polityka paktów u was wygląda tak, że rozwiązujecie jeden pakt jak wam jest wygodnie i ze wszystkim z paktu lejecie byłych sojuszników patrz sojusz LM. To że wy teraz macie wszystkich na czerwono wynika z waszej polityki paktów i traktowania sojuszników.
3. Sin i kto tu się zachowuje jak dziecko....


hahahha lemeli mam ubaw z ciebie :D ze masakra :D kto ci wioski łatwo oddaje sprbuj ,i zabrać :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

gra mi się wiesza to nie mogę spróbować- :mad: znowu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Eh, 2 godziny siedziałem i klikałem ataki, a jak przyszło kolona puszczać to się zalogować nie można... pies by to chędożył...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

na tym koncie grał Rafał na efezie czy li mepfinx z omikrona a później clothilde:p to kto sie tu podpisuje ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

na tym koncie grał Rafał na efezie czy li mepfinx z omikrona a później clothilde:p to kto sie tu podpisuje ;P

Też Rafał, który doglądał niekiedy konta Mephinxa z omikrona, później Clothilde, a obecnie gra pod nickiem Taywin.
Nie jestem pewien czy Twój mózg to ogarnie :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

co się dzieje z grepo???
długo wszystko się wczytuje lub w ogóle....

też tak macie??'

502 Bad Gateway
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11944

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

tez tak mam
i nie tylko ja
grac sie nie da odkad sie event zaczal
jak zwykle zreszta, zamula jak nie wiem co
wole gre plynna bez eventow niz eventy i irytowanie sie
a na to G w koleczku zamiast klepsydry to juz nie moge patrzec, bo pojawia sie przy kazdym kliknieciu...
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Problem został zgłoszony do techników i pracują oni nad naprawą błędu.
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

witam,czy moziecie wejsc na grepo,ja nie moge sie zalogowac,wyskakuje
Kod błędu: ERR_EMPTY_RESPONSE
 
Do góry