Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Marek - jak chcesz zadać takie pytanie to sobie daruj... wyżej masz wszystkie możliwe odpowiedzi już podane...
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

no też nie mogę się zalogować wstałem po 2 dogrywałem ataki i zostały dwa offy do wysłania i przed 6 mnie wyrzuciło :(zły jestem jak diabli:(wyszarze i mam gdzieś to grepolis
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

witam,czy moziecie wejsc na grepo,ja nie moge sie zalogowac,wyskakuje
Kod błędu: ERR_EMPTY_RESPONSE

Niestety, ja też nie mogłam. A uściślając byłam zalogowana, ale grepo się podwieszało i po odświeżeniu nie mogłam się zaglowować powtórnie przez jakieś 2 - 3 minuty. Sytuacja się powatrzała parokrotnie - niestety w tamtym momencie odpierałam ataki...

Ostatnio podoba sytuacja miała miejsce, kiedy robiliśmy akcję. To już naprawdę zaczyna być irytujące.
Choćbym na rzęsach stanęła, klina będąc niezalogowana nie zrobię...
Mogłaby się chociaż pojawić informacja na FO, że coś się dzieje.
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

spartakers mimo to miasto przejąłem bo koleżanka offa na wagę złota wysłała więc tak się nie podniecaj :cool:ale naprawdę idzie się poddenerwować tu nie chodzi o rezultat akcji tylko sam fakt
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

spartakers mimo to miasto przejąłem bo koleżanka offa na wagę złota wysłała więc tak się nie podniecaj :cool:ale naprawdę idzie się poddenerwować tu nie chodzi o rezultat akcji tylko sam fakt


ja się nie podniecam bo tu nie ma czym

ale nie wiem po co pleciesz bez sensu
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

ty za to z sensem pleciesz ,napisz koledze z SB że tez bez sensu plecie w takim razie :)z resztą nie ważne nie ma tematu bo nie zamierzam z tobą rozmawiać ..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

ty za to z sensem pleciesz ,napisz koledze z SB że tez bez sensu plecie w takim razie :)z resztą nie ważne nie ma tematu bo nie zamierzam z tobą rozmawiać ..


no ale nie widzę aby pisał coś co ma zrobić a za 2 minuty zmieni zdanie
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

no ale nie widzę aby pisał coś co ma zrobić a za 2 minuty zmieni zdanie
smiley_emoticons_irre.gif
a wy jak zwykle liczycie na fart... i gratki co podbijecie nam jedno miasto to jego nazwa zmienia się na po the end - .... Gdybyśmy tak się bawili to wszędzie mielibyście motywujące stwierdzenie po AA- to ile już 80 do 4 od początku wojny....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

a wy jak zwykle liczycie na fart... i gratki co podbijecie nam jedno miasto to jego nazwa zmienia się na po the end - .... Gdybyśmy tak się bawili to wszędzie mielibyście motywujące stwierdzenie po AA- to ile już 80 do 4 od początku wojny....

no ja jakoś nie zmieniam nazw
smiley_emoticons_motz.gif

a jaki wynik ?
mie śledzę go bo mnie mało to interesuje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

z tego co widzę to straciliście 133 miasta od początku wojny z TE zdobywając tylko 18 niezły wynik oby tak dalej ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

krotko mowiac dostajecie po dupie tak czy inaczej :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

krotko mowiac dostajecie po dupie tak czy inaczej :)

Zluzuj majty

To tylko gra a ty jarasz się tym jak dziecko samochodzikiem

Miasta się traci i się zyskuje na tym to polega więc
A to że walczycie zawsze w kilka sojuszy na równego sobie to nie świadczy że umiecie grać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

czyli chcesz powiedziec ze to zle the end ktore wbilo wam noz w plecy ma wiecej kolegow niz wy dobrzy i mili koalicjanci :)
jak to moliwe ze ci bezwzgledni oprawcy sa tak lubiani
a moze i inni wbijaja wam noz w plecy i was olewaja ,
czyzby prawda o waszym sojuszu wyplywala na powieszchnie hmmm , ciekawe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

No najczęściej na dobre sojusze leci kilka sojuszy

A te cienkie trzymają ze wszystkimi i same nigdy nie poleca na sojusz mający tyle samo pkt np. w budowie
 
Do góry