Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

trzeba troche znać grepo aby wiedzieć kiedy wystartuje świat
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -




hahahha

nie wiesz ?

ech
brak słów
myślałem że bardziej jesteś ogarnieta
Moje pytanie dotyczy ery cudow. Swiat ma 6 miesiecy od rana bylo 250 mln punktoww czemu cuda nie ruszyly. Spartker nie popisuj sie swoja wiedzaa bo jest niska, na poziomie gimbazy, kazdy inny zrozumial o co chodzi. Teraz jest 251 mln i nadal nic.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Rozpoczęła sie ERA CUDÓW na Sparcie.

Sigmolki trzymam kciuki i do boju
smiley_emoticons_cuinlove.gif
. Rozgrywka toczy się pomiędzy Sigma Bross a cały świat ;) Pozostałym życzę również powodzenia, aby były to ciekawe wyścigi.

P.S. Jeśli ktoś nie wie czemu era ruszyła albo nie ruszyła, to znaczy, że ma małą wiedzę w tym temacie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

O no patrz
ja kibicuję damianowi
niestety już świętej pamięci ale wciąż trzymam kciuki pamiętam jego hojną pomoc pierw jego deffem a później pomoc nożem dosłownie :D

Stary ta sama lipa co na lamii
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Moje pytanie dotyczy ery cudow. Swiat ma 6 miesiecy od rana bylo 250 mln punktoww czemu cuda nie ruszyly. Spartker nie popisuj sie swoja wiedzaa bo jest niska, na poziomie gimbazy, kazdy inny zrozumial o co chodzi. Teraz jest 251 mln i nadal nic.

no właśnie twoja jest niska i nie rozumiesz tej gry
a ja nie pytałem gdzie chodzisz

po za tym zluzuj bo Ci cos strzeli
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

no właśnie twoja jest niska i nie rozumiesz tej gry
a ja nie pytałem gdzie chodzisz

po za tym zluzuj bo Ci cos strzeli

Jak zwykle na temat i jak zwykle chwalisz się wysoką kulturą- przez takich ludzi jak Ty to forum milczy, bo po co tu pisać jak nie ma z kim pogadać. Nie będę schodzić do twojego poziomu, anegdoty pewnie też nie znasz ale większość wie o co chodzi. Idź buduj swoje domki i pluj jadem na forum swojego sojuszu u was to norma.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

kobieto co ty za głupoty na forum ogólnym wpisujesz ? do lekarza Ci zaproszenie trzeba jakies wyslać ? :). Propagande serwuj swoim
smiley_emoticons_winken4.gif

U nas latamy z taczkami a nie sie zajmujemy pierdołami - a juz szczegolnie komentowaniem przeciwnikow
smiley_emoticons_confusednew.gif


Miłego dnia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

kobieto co ty za głupoty na forum ogólnym wpisujesz ? do lekarza Ci zaproszenie trzeba jakies wyslać ? :). Propagande serwuj swoim
smiley_emoticons_winken4.gif

U nas latamy z taczkami a nie sie zajmujemy pierdołami - a juz szczegolnie komentowaniem przeciwnikow
smiley_emoticons_confusednew.gif


Miłego dnia :)
Sin zmień pigułki, bo nie działają- zamiast dopalaczy proponuje na uspokojenie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jak zwykle na temat i jak zwykle chwalisz się wysoką kulturą- przez takich ludzi jak Ty to forum milczy, bo po co tu pisać jak nie ma z kim pogadać. Nie będę schodzić do twojego poziomu, anegdoty pewnie też nie znasz ale większość wie o co chodzi. Idź buduj swoje domki i pluj jadem na forum swojego sojuszu u was to norma.

jeja :) pierw obgadywać później jeszcze więcej gadać na wrogów a później narzekać że nie rozmawiać
moja rozumieć że nic z tego nie pojmować


Szkoda że ja wtedy wcześniej nie pomyślałem by cię zabrać do siebie wtedy jak pisiałaś gdy byłaś w DNS że was z gaci rozbiorą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

ja tam muszę działać jak tornado ..
smiley_emoticons_bravo2.gif


Co tam przestraszyliście się że możecie przegrać że szpiega wysłaliście ?? jak zwykle sigmowe zagrywki poniżej normy :) ale ja do tego przywyklem szkoda że wkurzacie reszte ludzi.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Heh...ciekawe, czyj szpieg ostatnio opuścił SBF i przeszedł do TT, bo mu blaszki obiecali...no czyj!? Święci się odezwali, co widzą drzazgę w oku przeciwnika, a w swoim belki nie potrafią dostrzec
smiley_emoticons_irre.gif


A jakby to był nasz szpieg, to przecież nie wróciłby chyba z powrotem do sojuszu i pozwolił budować dalej cuda...raczej tutaj kłania się zły dobór graczy na wyspy z cudami.

Koniec tematu z mojej strony!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Heh...ciekawe, czyj szpieg ostatnio opuścił SBF i przeszedł do TT, bo mu blaszki obiecali...no czyj!? Święci się odezwali, co widzą drzazgę w oku przeciwnika, a w swoim belki nie potrafią dostrzec
smiley_emoticons_irre.gif


A jakby to był nasz szpieg, to przecież nie wróciłby chyba z powrotem do sojuszu i pozwolił budować dalej cuda...raczej tutaj kłania się zły dobór graczy na wyspy z cudami.

Koniec tematu z mojej strony!

kominiorz potrafił zwiedzić kilka sojuszy i wrócić do SBF typowa zagryka wasza. nie nudzi wam sie to?? macie ekipe na wygranie uczciwe świata nie wiem po co wam te przekręty. Potem dziwne że wiekszość graczy was nie szanuje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Nikt nie kazał koominiarzowi wychodzić z sojuszu i wchodzić gdzie indziej. Zrobił to z własnej inicjatywy, a że daliście mu zaproszenie i TT i The End no to moje gratulacje.. ! Wszedł pozwiedzał i wyszedł , zart mu się widac udał
smiley_emoticons_irre4.gif


Mnie to nawet rozbawiło
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Logika kloska...kot mi zasikał zeszyt i nie mam pracy domowej. Czyja wina? Sigmy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Oh dzisiaj widzę gacie do góry ale no niestety za mało tego macie :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Brawa :) brawa
dzień "prawie" chwały
aż zapuściłem murzyński rap
takiej kichy nie widziałem jeszcze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Co to za topienie dzisiaj na biremach Sigmy?
smiley_emoticons_flucht2.gif

Koalicja The Tribe, The End, Fenicja utopiła juz 50k ogni i jeszcze płyną. O lądach, lądach wysyłanych bez ogni nie wspomnę.
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif


Proszę o więcej takich akcji
smiley_emoticons_freu-dance.gif
Serwer padł, przy raptem 500 atakach, przez kilka minut raporty nie spływały.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A co tu pisać jak cała wielka koalicja każdy z sojuszników nie może wystawić po 1000 ognii- gdyby tak jak napisałam wystawili po 1000 od gracza byłoby 300 000 zapałek nie byłoby topienia ale jak każdy gra pod siebie to co ja poradzę. A TE to nie to samo jak 50 procent dobrych graczy wymarło a reszta jest bo jest. Co do obrony kretowiska to słabiutko 80 000 birem - ale fakt jeśli koalicja nie jest w stanie wystawić ogni to i tak lepiej wypadacie. No i te wasze zagrywki z podsyłaniem kretów- ale wiadomo kultura gry.
 
Do góry