Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

:)
od razu napiszę że sorki że nie dla wtajemniczonych nie będzie ta wypowiedź zrozumiana
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


hahahhahaahaha ..a to Ci heca , widzę, że zaczyna być ciekawie na tej sparcie
smiley_emoticons_freu-dance.gif


miłego wieczorku wszystkim
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

:)
od razu napiszę że sorki że nie dla wtajemniczonych nie będzie ta wypowiedź zrozumiana
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


hahahhahaahaha ..a to Ci heca , widzę, że zaczyna być ciekawie na tej sparcie
smiley_emoticons_freu-dance.gif


miłego wieczorku wszystkim
smiley_emoticons_winken4.gif

Sylwia, ty grasz tu ? Mówiłaś, że może jesienią, nie szkoda Ci lata?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Sylwia gra i ma się dobrze:) Tylko tak trochę incognito
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

oj tam oj tam, ja sie tylko bawie :) sa wakacje
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ktoś tutaj nie wytrzymał nawet wakacji bez gry :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Nudno nie jest sporo się pozmieniało i kilka fuzji się utworzyło
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Sytuacja naprawdę ciekawa, muszę w imieniu własnym, kolegi Bimbał'a i całego sojuszu Korsarze podziękować sojuszowi La Muerte :) wypuściliście około dwustu ataków, podburzyliście kilka miast i utopiliście kilka kolonów, było bardzo miło. Zero utraconych miast, a naszemu koledze daliście tyle pw obrony, że poprzedni top 1 obrońców od początku serwera tylu nie nabił :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Bywa i tak - każda akcja pozwala na sprawdzenie przeciwnika oraz z czyjej pomocy korzysta - taka gra.
I chyba tak nie do końca z tym "zero straconych miast" :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ja na Twoim miejscu dodatkowo jeszcze podziękowałbym DNSowi :rolleyes:
Wsparcia jeszcze spływają.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

O czym mówicie? Nie współpracujemy z DNS, ani żadnym innym sojuszem. Jeśli ktoś z nas dostał wsparcie od innej ekipy, jest to zasługą/winą (zależy jak na to patrzeć) znajomości z poprzednich światów, paktów osobistych i innych tego typu rzeczy.
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A co do paktów osobistych to mnie rozwalają teksty na profilach typu "ruszysz jego to ja zniszczę ciebie"
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A co do paktów osobistych to mnie rozwalają teksty na profilach typu "ruszysz jego to ja zniszczę ciebie"
smiley_emoticons_irre.gif
hehe ja tam bym sie pogniewal jakbys sobie mnie w tym kontekscie wpisal w profilu. : )
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Np taki tekst: "gmkgmk jest pod moją ochroną. Zaatakujesz go to Cię zniszczę!!!" I później jak tu wojować z połową Sparty?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ale przynajmniej nikt by mnie nie atakowal nie musialbym nawet do WC z telefonem lazic. A jak wiesz tam stress jest raczej przeszkoda : )
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Np taki tekst: "gmkgmk jest pod moją ochroną. Zaatakujesz go to Cię zniszczę!!!" I później jak tu wojować z połową Sparty?
smiley_emoticons_confusednew.gif

wyobraź sobię że na retimno ktoś zaszedł za skórę mojemu znajomemu stracił wszystkie miasta zanim mu się urlop włączył, teksty tego typu dają do myślenia ale mało kto naprawdę się tego trzyma
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

wyobraź sobię że na retimno ktoś zaszedł za skórę mojemu znajomemu stracił wszystkie miasta zanim mu się urlop włączył, teksty tego typu dają do myślenia ale mało kto naprawdę się tego trzyma

Czyli twój znajomy sam se poradzić nie mógł ?? bo ja np jak walczę to sam jeśli ktoś mi za skórę zaszedł a nie oglądam się na kumpli
 
Do góry