Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Powyższy regulamin dotyczy opisu profilu, nie nazw miast. Jeden z graczy miał nazwę miasta obrażającą innego gracza i jakoś to nikomu nie przeszkadzało
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Powyższy regulamin dotyczy opisu profilu, nie nazw miast. Jeden z graczy miał nazwę miasta obrażającą innego gracza i jakoś to nikomu nie przeszkadzało

Dyskusja jest jałowa, ale w paragrafie 12 pkt 3 OWH są wymienione czynności, których nie wolno podejmować, nie ma tam szczegółowo wymienionego gdzie te niedozwolone wpisy się znajdowac nie powinny... Niestety za chwilę zostanie to pewnie skasowane przez moderatora a i bany mogą się pojawić, więc daruj sobie a zażalenia pisz do właściwych ludzi a nie na forum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Gratulacje dla SB za przyszłe wygranie świata.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wyraziłeś swoje zdanie i ok, ja też mam prawo wyrazić swoje . Pierwszą zasadą powinno być fair play a tu niestety są równi i równiejsi
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wyraziłeś swoje zdanie i ok, ja też mam prawo wyrazić swoje . Pierwszą zasadą powinno być fair play a tu niestety są równi i równiejsi
Podaj konkretny przykład tego obrażania innych graczy za które nie było bana to po pierwsze, a po drugie przecież sam napisałem, że moim zdaniem właściwsze w Twoim przypadku było by ostrzeżenie i prośba o zmianę nazw... Nie wiem czy ktoś Ciebie zgłosił czy nie, ale na pewno support miał prawo zablokować konto. Zresztą jest to kompletnie bez znaczenia bo już i tak "jest po ptakach" - dostaliście taki łomot, że aż przykro patrzeć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

No i właśnie dlatego mówię że są równi i równiejsi- my dostajemy bany a wy ostrzeżenia ;)
994467_1602273609994874_4841077110193967309_n.jpg
10388192_1602273586661543_7487631591366942332_n.jpg
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

No powiedzmy, że obraził, chociaż jest to forma pytająca więc na upartego...
W ZWIĄZKU Z TAK MOCNYM NARUSZENIEM ZASAD POSTULUJĘ O RESET SERWERA !!
Jak widać nasi przeciwnicy nie byli zdolni do prowadzenia uczciwej walki z nami gdyż tak mocno zostali zelżeni takimi nazwami miast jak wyżej czy "Cienkie Bolki", albo "Cienizna wokół", że ich psychika siadła i nie byli w stanie już grać w Grepolis
smiley_emoticons_irre.gif
. Postuluję o rozpisanie ankiety na ten temat i jeśli wyniki będą za to wysłaniem odpowiedniego wniosku do twórców gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jak to czytam to jest to jakaś masakra , żale , żale i jeszcze raz żale..
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_drunk.gif


i ostrzegam TT jeszcze raz ktos wysle zapka do sojuszu to Sigma zacznie wysyłac swoje.. a wtedy bedą jaja. !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wystarczy ze kolega loopy restart zrobil ;) Pewnie przejdzie, w końcu macie wtytki na górze :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No powiedzmy, że obraził, chociaż jest to forma pytająca więc na upartego...
W ZWIĄZKU Z TAK MOCNYM NARUSZENIEM ZASAD POSTULUJĘ O RESET SERWERA !!
Jak widać nasi przeciwnicy nie byli zdolni do prowadzenia uczciwej walki z nami gdyż tak mocno zostali zelżeni takimi nazwami miast jak wyżej czy "Cienkie Bolki", albo "Cienizna wokół", że ich psychika siadła i nie byli w stanie już grać w Grepolis
smiley_emoticons_irre.gif
. Postuluję o rozpisanie ankiety na ten temat i jeśli wyniki będą za to wysłaniem odpowiedniego wniosku do twórców gry.

No do budy raczej nie jest w formie pytającej :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19330

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Oto świetny przykład KULTURY ! graczy z The Tribe :)
Oni tak SB o wszystko obwiniają, bo sami nie przyznają się do klęski . A prawdą jest, że są zerem . ( Alkoholik, wayss jedni dla których mam szacunek mimo, iż są w TT ) .

ciach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12559

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Dokładnie wykonajmy robotę do końca
smiley_emoticons_bravo2.gif

A co do pana Lukaszon to chłopcze nie pograsz na żadnym serwerze gdzie będziemy.Masz to jak w banku.
Życzę nam wygrania tego świata a naszym przeciwnikom dalszej woli walki z nami .Pozdrawiam Robert
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A co do pana Lukaszon to chłopcze nie pograsz na żadnym serwerze gdzie będziemy.Masz to jak w banku.

Buahahahaha....
lol2.gif


Świetne masz żarty
klaszcze.gif


Możesz się wściekać, ile chcesz, ale nic nie poradzisz na to, na co nic nie poradzisz...

Zróbcie sobie pamiątkowe fotki z łańcuchami ze spinaczy...
grupfoto.gif


Bywajcie...
degustant.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Łykamy taczki i nie wstawiajcie PW ban poleci :) do graczy SB

Na koniec świata się napisze co było złe co było dobre
czasami trzeba się pogodzić chodź to uczciwa walka o cuda tego możecie być pewni ze strony SB
a głupie nagadywanie że układy/układziki to wieśniakowi opowiadać :) równie dobrze można gadać na wszystkie sojusze,które postawiły cuda
I jestem pewien że gracze SB i SBF dołożyli by wam na następnym świecie bez problemu od samego początku

Dziw to nie jest gracze z wieloletnim doświadczeniem i władzą rządzącą i dobrze znający zasady gry to właśnie jest przewaga nad innymi a chęci do gry wam nie da nic jak wy sami oraz miła atmosfera farmienia wroga hehe

Także głowa do góry może uda się na następnym świecie i słowa Dona wspomnę ekipa przychodzi po to by wygrać.
Można powiedzieć brawa :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Nie będziemy (Sigma Bross) nikomu nic udowadniać. Ile jeszcze tych światów mamy wygrać? Jak ktoś ludzi nie szanuje, nie potrafi przyznac się do błędu i pogratulować, to my nie będziemy płakać. Nie gramy dla poklasku przeciwników.

Mało tego, choć trudno w to uwierzyć, korona nie jest celem samym w sobie. Najważniejsze, że spotykamy się razem na grze i możemy sobie popykać w miłej atmosferze. Dopóki ludzie spinają się przy rozrywce, jaką jest ta gra, to nic tutaj nie osiągną.

Pozdrawiam rdzennych Sigmoli jak i naszych nowych kolegów/ koleżanki z róznych sojuszy, którzy pomagają nam przy cudach. Zasypmy jak najszybciej te cudaki i jedziemy czerwone kropki po staremu
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Vitpea,jeszcze najwazniejsze,zostajemy po wybudowaniu cudakow,czyli bedzie sie dzialo,zalezy nam zeby osoby(wiadomo ktore) mimo ze w punktach walki nie swieca blaskiem, restarty zrobily,kto? ttteo chyba juz kazdy wie:D:D:D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

O ja Cie, co to było The Tribe
smiley_emoticons_auslachen2.gif
?
całe 3 atakowane miasta na cały sojusz, brawo
smiley_emoticons_bravo2.gif

7 kola ogni na murku i 1800 potopionych transow. Polowa atakow bez ogni poszla
smiley_emoticons_hust.gif

Jeden atak obudził mnie 9:30 rano..
smiley_emoticons_drunk.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Gratulujemy wybudowania Świątynia Artemidy w Efezie...:D
 

DeletedUser23447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

(...)zalezy nam zeby osoby(wiadomo ktore) mimo ze w punktach walki nie swieca blaskiem, restarty zrobily,kto? ttteo chyba juz kazdy wie:D:D:D
Akurat to może Wam nie wyjść, tyle osób kończy grę w momencie gdy zdobędziecie koronę, że głowa mała..
Nie będzie po prostu z kim grać.
 
Do góry