Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

jak świat światem.. zawsze tak ludzie piszą a później co innego robią
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


3 cudak SIGMY
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser20713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

To jest tak zwana deklasacja :) .... :eek: dziękujemy supporcie :) hehheheheheh ;) jak byście więcej grali też byście tak mieli ..więc do roboty a nie ,,,,,
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

dziekuje wszystkim gracza SB,SBF ,oraz pomagajacym z innych sojuszy
gra z wami to jest przyjemnosc,kolejny swiat nalezy do nas,WIELKIE BRAWA;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Sigma Bross

Zgarnęliśmy wszystko, co było do wygrania: przywódca świata, zwycięzca świata, najlepszy sojusz w ataku, najlepszy sojusz w obronie, najlepszy sojusz wojownicy.

W punktach walki deklasujemy inne sojusze o ponad pierdylion punktów.

Sojusze - wojownicy

1 Sigma Bross 39403194
2 The End 25459109
3 Anonimowi Agresorzy 24565181
4 EXPENDABLES 16756944
5 THE TRIBE 15170055
6 Ak Fenicja 13283489
7 Fenicja 10544253
8 Katharsis 7942669
9 EXPENDABLES 2 7581075
10 Sigma Bross Friends 7345745

Sojusze - atakujący

1 Sigma Bross 24044989
2 The End 15336048
3 Anonimowi Agresorzy 11481782
4 EXPENDABLES 9650982
5 THE TRIBE 9018283
6 Ak Fenicja 8557937
7 Fenicja 7651519
8 Katharsis 4807973
9 Armia Leonidasa 4300482
10 EXPENDABLES 2 3861785
11 Sigma Bross Friends 3386933

Dziękujemy bardzo. Pozdrawiamy.
 

DeletedUser23447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Gratulacje również ode mnie. Niestety nie udało nam się zmontować ekipy do fajnej walki z Wami, za dużo było pieniaczy itp., za mało innych rzeczy. Zwycięstwo moim zdaniem Wam się należało w 100% :cool:.
PS.
Prawie padłem czytając:
W punktach walki deklasujemy inne sojusze o ponad pierdylion punktów.
Oczywiście wszystko się zgadza, tylko autor powyższego powinien chyba podziękować kolegom i koleżankom z sojuszu za to osiągnięcie? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Gratulacje również ode mnie. Niestety nie udało nam się zmontować ekipy do fajnej walki z Wami, za dużo było pieniaczy itp., za mało innych rzeczy. Zwycięstwo moim zdaniem Wam się należało w 100% :cool:.
PS.
Prawie padłem czytając:

Oczywiście wszystko się zgadza, tylko autor powyższego powinien chyba podziękować kolegom i koleżankom z sojuszu za to osiągnięcie? :confused:


Dziękujemy Leto. Masz rację. Za dużo u Was pieniaczy i "płaczków" a za mało konkretów, roboty oraz zgrania.

A co do Vitpea czyli naszej Julki, z całym szacunkiem, jeżeli nie wiesz co osoba robiła w sojuszu i dla sojuszu to zachowaj ów pogląd dla siebie
smiley_emoticons_verlegen.gif


Korzystając z okazji dziękuje wszystkim za ciekawą grę.
W szczególności graczom SB i SBF za zaangażowanie, zgranie i te nieprzespane nocki na TS
smiley_emoticons_hecheln.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif



aa i bym zapomniała ... Babaherod chyba nie przypilnowałeś , miałeś przypilnować żeby Sigma korony nie zdobyła i coś plan nie wyszedł ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22646

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Dziękujemy Leto. Masz rację. Za dużo u Was pieniaczy i "płaczków" a za mało konkretów, roboty oraz zgrania.

A co do Vitpea czyli naszej Julki, z całym szacunkiem, jeżeli nie wiesz co osoba robiła w sojuszu i dla sojuszu to zachowaj ów pogląd dla siebie
smiley_emoticons_verlegen.gif


Korzystając z okazji dziękuje wszystkim za ciekawą grę.
W szczególności graczom SB i SBF za zaangażowanie, zgranie i te nieprzespane nocki na TS
smiley_emoticons_hecheln.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif



aa i bym zapomniała ... Babaherod chyba nie przypilnowałeś , miałeś przypilnować żeby Sigma korony nie zdobyła i coś plan nie wyszedł ;)

Gratulacje :).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wielkie gratulacje dla Sigmolków!!!! Wiedziałem, że wygracie to w cuglach:))) Pozdro:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wielkie gratulacje dla Sigmolków!!!! Wiedziałem, że wygracie to w cuglach:))) Pozdro:)

Siema
smiley_emoticons_winken4.gif

Zgadza się ale mieliśmy małą zagwozdkę. Przeciwnicy się dogadali i każdy po dwa inne cudaki budował.. było to dość interesujące ..
smiley_emoticons_kaffee2.gif

Także tempo było dzięki temu konkretne. Chociaż ostatnie poziomy to już poszło po maśle
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Inaczej się podchodzi do budowania kiedy chcesz kogoś zablokować a inaczej kiedy chcesz wygrać
smiley_emoticons_saufen.gif
w wielkim skrócie
smiley_emoticons_hecheln.gif


ps: szkoda, że Ci co najgłośniej krzyczeli teraz milczą i walnęli szaraki
smiley_emoticons_hust.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

The Tribe nie pilnuje swoich cudaków
smiley_emoticons_confusednew.gif
kolos rodyjski 9 lvl padł dzisiaj
smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

miło że wpadłeś
smiley_emoticons_winken4.gif

ja tu cały czas siedzę i obserwuję Was na statsach:)) nawet miałem taki plan, że w razie gdybyście mieli problemy to miałem wrócić i wspomóc, ale widzę, że nie było potrzeby;) A tak poważnie to trzymam się z daleka od grepo i na razie jest mi z tym dobrze....zobaczymy jak długo;) Pozdro!
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ten kolos padł wcześniej, jak jeden z nich wyszedł z cudów...i to obydwu. A stracone miasto na cudzie to tylko dodatek:)

A Ty buba mogłeś wpaść po koronkę...należałaby Ci się
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

miałam pisać, że pewnie został wyrzucony
smiley_emoticons_auslachen2.gif
ale już nie będę się pastwić :) .
Sytuacja na świecie jest taka, że większość przeciwników się pokasowała ( ze wstydu to dobra połowa), forum obumiera także poczekamy pół roku do zamknięcia świata zapewne
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Do końca roku tutaj będziemy grać...jeszcze wspomnisz moje słowa
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

to chyba czas zmienić zasady :) albo powinni po cudach zrobić jakiś czas ograniczony np: 3 miechy do zamknięcia.
Albo zmodyfikować zasady gry /lub formę końcówki gry. Bo takie bobowanie po światach to większego sensu generalnie nie ma.
Chyba światy drugiej generacji ogólnie się zakończyły poza Zakrosem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wiesz, pewnie masz rację. Coś w tym jest, bo po cudach to już nie jest to samo, co przed cudami. Tylko skracanie światów pewnie nie byłoby zbytnio na rękę Inno, ponieważ mimo tego, że mało się dzieje, to ludzie i tak wydają kasę na złoto...no chyba, że ktoś wydłuży czas oczekiwania na cuda:)
 

DeletedUser23402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

gratulacje sigmolki zaluje ze przez atmosfere jaka panowala w centrum nie bylo mi dane dozekac tego momentu i przepraszam ze wiecej nie bylo mi dane popsuc wam krwi jeszcze raz gratulacje
 
Do góry