Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

oj nie wiem czy miałbyś tak ochotę.. wcale tak lepiej nie było później.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


Bardzo serdecznie podziękowania za grę dla samuraja sparty: wojog22 który chyba już odpuścił grepo i czeka na kasacje konta.
Gratuluje walki i dziękuje za ta dwudniową lekcje w offie i deffie :eek:

Do zobaczenia na innych światach.
 

DeletedUser23402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

oj chcialbym i tez bym chcial zeby kiedys si z zakrosa stanelo na przeciw sigmie oj by bylo ciekawie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

szczerze to watpie w to.. bo ludzie sie wykruszaja i z jednej i drugiej strony.
Na pewno nie było by to tak ekscytujace jak jeszcze z dwa lata temu.
Poza tym za duzo znajomosci i przyjazni po obu "stronach".
Ludzie graja ze soba latami..pewnych rzeczy obawiam sie, że nie przeskoczysz..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

powiem ci ze lepiej mi wojowac z przyjaciolmi niz z pieniaczami co sie szarza jak cos nie wychodzi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

oj nie wiem czy miałbyś tak ochotę.. wcale tak lepiej nie było później.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


Bardzo serdecznie podziękowania za grę dla samuraja sparty: wojog22 który chyba już odpuścił grepo i czeka na kasacje konta.
Gratuluje walki i dziękuje za ta dwudniową lekcje w offie i deffie :eek:

Do zobaczenia na innych światach.

hahahha
I co by się stało z kochającym trio guzik, sin i donbeker.. :rolleyes:
https://www.youtube.com/watch?v=dvf--10EYXw
jaka drogę by wybrali ? czy to wydarzenie zatrzęsło by ich przyjaźnią ? Grepopudelek czeka na informacje :eek::eek::eek:;)
Chociaż teraz to tam więcej osób doszło do kołeczka wzajemnej adoracji prawda .. :confused:

Ten świat zawinął się z chwila dojścia xxx do sigmy. Najwięksi wrogowie pokochali się i BUUUM.. potem już były tylko dożynki.
Pewnie podobnie będzie i na kolejnych światach , a że maja do tego talencik to uwaga..:rolleyes:
 

DeletedUser23402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

akurat ciebie nie z tego co wiem to byla przyczyna i szanuje decyzje :) ale wielu by sie takich znalazlo nieprawdasz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

hahahha
I co by się stało z kochającym trio guzik, sin i donbeker.. :rolleyes:
https://www.youtube.com/watch?v=dvf--10EYXw
jaka drogę by wybrali ? czy to wydarzenie zatrzęsło by ich przyjaźnią ? Grepopudelek czeka na informacje :eek::eek::eek:;)
Chociaż teraz to tam więcej osób doszło do kołeczka wzajemnej adoracji prawda .. :confused:

Ten świat zawinął się z chwila dojścia xxx do sigmy. Najwięksi wrogowie pokochali się i BUUUM.. potem już były tylko dożynki.
Pewnie podobnie będzie i na kolejnych światach , a że maja do tego talencik to uwaga..:rolleyes:

To się pośmiałam
smiley_emoticons_lol.gif

Obawiam się, że jednak nie zrozumiałam
smiley_emoticons_confusednew.gif

Andrzej on chciał chyba inny post zacytować ale coś mu nie wyszło
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Może za dużo już
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

To się pośmiałam
smiley_emoticons_lol.gif

Obawiam się, że jednak nie zrozumiałam
smiley_emoticons_confusednew.gif

Andrzej on chciał chyba inny post zacytować ale coś mu nie wyszło
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Może za dużo już
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_hust.gif

nie odpowiesz słoneczko na pytanie :confused: Grepopudelek czeka :eek:

Guzik czego nie rozumiesz ? Załatwiłeś TBC więc baw się dobrze, policzymy się innym razem a będzie sporo okazji. :rolleyes:;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

hahahha
I co by się stało z kochającym trio guzik, sin i donbeker.. :rolleyes:
https://www.youtube.com/watch?v=dvf--10EYXw
jaka drogę by wybrali ? czy to wydarzenie zatrzęsło by ich przyjaźnią ? Grepopudelek czeka na informacje :eek::eek::eek:;)
Chociaż teraz to tam więcej osób doszło do kołeczka wzajemnej adoracji prawda .. :confused:

Ten świat zawinął się z chwila dojścia xxx do sigmy. Najwięksi wrogowie pokochali się i BUUUM.. potem już były tylko dożynki.
Pewnie podobnie będzie i na kolejnych światach , a że maja do tego talencik to uwaga..:rolleyes:

Tiaaaa...urzekła mnie Twoja historia. Mam się teraz śmiać, czy płakać?!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Kancior/Robson ależ ty zabawny, szkoda że zapomniałem się zaśmiać.
Percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z Tobą,
ponieważ nie stoisz nawet w brodziku moich potrzeb intelektualnych.;) ;)

Sin cóż poradzisz, kobiety to łup wojenny więc je przyjmujemy :cool:
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

haha no i wszystko jasne kto ukrywa się pod tym nickiem
nasz kochany zakompleksiony przyjaciel rime
biedne dziecko z ciebie phihihihi
słyszałem, że nie radziłeś sobie w PL i musiałeś wyemigrować na zachód hehehehehhehehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jeżeli to rzeczywiście ty remi to daruj sobie chłopie. Nie mam ochoty na żadną konwersacje z Tobą. Spełnij moją prośbę i nie odzywaj się do mnie.
wszystkich pozostałych normalnych śledzących Sparte lecimy z akcjami dalej
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

to jest rime na bank, bo on rok temu uroił sobie na juktasie, że ja i niejaki Kancior Wielki to ta sama osoba hahaha i widać, że do dzisiaj w to wierzy hahahah
no dawno nie miałem takiej polewki z nikogo jak dzisiaj z typa
smiley_emoticons_irre4.gif


|ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15954

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

witam,na początku gratuluję wygranej zwycięzcom.może to nie istotne i mnie zaraz tu zlinczujecie:cool: ale czy wygraną zawdzięczacie tylko sobie? czy punkty walki są tylko waszą zasługą,czy nie jest normalną koleją rzeczy że wraz z postępem rozgrywki i rozbijaniem kolejnych sojuszy nie przyjmuje się "wartościowych" graczy z pokonanych sojuszy,przeważnie są to tak zwani Radni(którzy w moim mniemaniu zostawiają tonący okręt na łaskę żywiołów,mniejsza z tym liczy się że sobie popykali trochę dłużej:)) czy punkty takowych graczy nie są dodawane do punktów sojuszu do którego przeszli??? teraz kilka zdań na temat sojuszu w którym przyszło mi trochę pograć-The End,cóż do czasu kiedy był rządzony przez kompetentne osoby było naprawdę fajnie,ale niestety czasami real brutalnie weryfikuje nasze plany i zamiary i niestety czasami trzeba sobie darować,doprowadziło to do tego że moim zdaniem rządy w sojuszu przejęły osoby które najzwyczajniej do tego się nie nadawały a miały tylko przysłowiowe parcie na szkło i dużo szumu robiło co widać było i na tym forum.Dużo graczy pisze że gra dla znajomych i atmosfery i korona jest nie istotna:)hehe dobre:) też tak do tej gry podchodzę(przynajmniej mi się tak wydaje) niestety niektórzy chyba nie posiadają kręgosłupa moralnego i słowa które wypowiadają/piszą nie mają dla nich wartości bo jak się okazuje gdy pojawiła się szansa na koronę szybko zapomnieli o swoich zapewnieniach.Ja niestety,a pisze to z przykrością do niektórych osób się zraziłem.jeszcze raz gratuluje wygranej:)
ps.może mnie ktoś oświeci kto to są ci WSZYSCY ??? sporo z wasz pisze i to niejednokrotnie wszyscy widzieli,wszyscy słyszeli,wszyscy wiedzą,wszyscy to,wszyscy siamto...najpierw się upewnij że WSZYSCY wiedzą że piszesz w ich imieniu:cool: pzdr.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Heh...jakby nie patrzeć, to normalną koleją rzeczy jest, a przynajmniej dla mnie, umożliwienie dalszej gry osobom, które zostały pokonane, a wykazują chęć dalszej gry. Tym bardziej, gdy do takiej sytuacji następuje po głosowaniu wszystkich członków sojuszu, a nie tylko decyzją jednoosobowego "wodza", czy "rady". Jak się okazało, ten wróg nie był taki straszny, a konflikt podżegany przez kilka osób, przerodził się w dobre wzajemne relacje i przyjemną dalszą grę. Nie takie przypadki już świat Grepo przecież widział...ot choćby na Juktasie, gdzie EE po wielu miesiącach walk z IXL zaczęło z nimi współpracę...tutaj miała miejsce podobna sytuacja i do grona SB dołączyło trochę graczy z grona "czerwonych". A jak pewnie bym prześledził statystyki, to w każdym sojuszu znalazłbym takie osoby, które dołączały do zwycięskich sojuszy takich "wojenek" na świecie.

Wygraną zawdzięczamy wszystkim osobom, które się do tej wygranej przyłożyły...czy to będąc w sojuszu od początku, czy też dołączając do niego w trakcie tych kilku miesięcy istnienia świata. Przez sojusz przewija się zawsze sporo osób...przecież od początku świata SB opuściło także mnóstwo graczy, w tym takich niezłych. Im też zawdzięczamy w jakimś stopniu zwycięstwo, bo przyłożyli się do rozwoju sojuszu.

A teraz, dochodząc do punktów, to do punktów sojuszu wliczane są tylko punkty budownicze. Punkty walki, w obronie, czy ataku, są wliczane do punktów sojuszu, tylko wtedy gdy dany gracz zdobywając je, jest w tym sojuszu.

A co do Twojego podsumowanie TE, to nie zamierzam polemizować, bo po prostu brakuje mi wiedzy w tym temacie...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

witam,na początku gratuluję wygranej zwycięzcom.może to nie istotne i mnie zaraz tu zlinczujecie:cool: ale czy wygraną zawdzięczacie tylko sobie? czy punkty walki są tylko waszą zasługą,czy nie jest normalną koleją rzeczy że wraz z postępem rozgrywki i rozbijaniem kolejnych sojuszy nie przyjmuje się "wartościowych" graczy z pokonanych sojuszy,przeważnie są to tak zwani Radni(którzy w moim mniemaniu zostawiają tonący okręt na łaskę żywiołów,mniejsza z tym liczy się że sobie popykali trochę dłużej:)) czy punkty takowych graczy nie są dodawane do punktów sojuszu do którego przeszli??? teraz kilka zdań na temat sojuszu w którym przyszło mi trochę pograć-The End,cóż do czasu kiedy był rządzony przez kompetentne osoby było naprawdę fajnie,ale niestety czasami real brutalnie weryfikuje nasze plany i zamiary i niestety czasami trzeba sobie darować,doprowadziło to do tego że moim zdaniem rządy w sojuszu przejęły osoby które najzwyczajniej do tego się nie nadawały a miały tylko przysłowiowe parcie na szkło i dużo szumu robiło co widać było i na tym forum.Dużo graczy pisze że gra dla znajomych i atmosfery i korona jest nie istotna:)hehe dobre:) też tak do tej gry podchodzę(przynajmniej mi się tak wydaje) niestety niektórzy chyba nie posiadają kręgosłupa moralnego i słowa które wypowiadają/piszą nie mają dla nich wartości bo jak się okazuje gdy pojawiła się szansa na koronę szybko zapomnieli o swoich zapewnieniach.Ja niestety,a pisze to z przykrością do niektórych osób się zraziłem.jeszcze raz gratuluje wygranej:)
ps.może mnie ktoś oświeci kto to są ci WSZYSCY ??? sporo z wasz pisze i to niejednokrotnie wszyscy widzieli,wszyscy słyszeli,wszyscy wiedzą,wszyscy to,wszyscy siamto...najpierw się upewnij że WSZYSCY wiedzą że piszesz w ich imieniu:cool: pzdr.

Ja również dziękuje za walkę
smiley_emoticons_bravo2.gif

Don już nakreślił odpowiedź - dodam tylko kilka rzeczy.
Jeżeli chcesz się odnieść do przyjęć przeciwników to musiałbyś znać trochę tła i historii z innych światów, żeby określić dlaczego tak się stało a nie inaczej. Te osoby walczyły z nami przez 1.5 roku wcześniej na innym świecie, a osoby które wtedy powodowały konflikt pomiędzy naszymi sojuszami (przy naszej "pomocy" )zakończyły grę na sparcie.
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Poza tym one nie przyszły do nas z zamiarem "koronacji" bo zauważ że ich dołączenie do naszej ekipy nastąpiło bardzo wcześnie.
Pomimo, że ten świat trwał ledwie 6 miesięcy ze względu na fajną prędkość.
Wówczas wiele rzeczy nie było wiadomych i jeszcze więcej mogło się zdarzyć. Przyszły do nas żeby się bawić. I jak sam słusznie zauważyłeś również ich zasługą jest wygrana na tym serwerze.
smiley_emoticons_bravo2.gif


Co do kompetencji/dyplomacji etc innych sojuszy nie zwykłam się wypowiadać. Każdy lider/liderzy bierze odpowiedzialność za to co dzieje się w środku i na zewnątrz swojego sojuszu bo ma narzędzia i wystarczającą wiedzę żeby to zorganizować.
Jeżeli sam piszesz że po zmianie władzy poziom drastycznie spadł to zapewne sam wiesz co było przyczyną klęski.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry