Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Kolejny świat rusza już jutro, nie może więc zabraknąć tematu, w którym możecie podyskutować o sytuacji na Sparcie! Póki co zapraszamy jednak do rozmów i spekulacji w Sparta party - ten wątek zostanie otwarty po starcie świata.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Czyżby znów wioski się nie zresetowały? :confused:
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ano się nie zresetowały z wczoraj na dzisiaj... i już cierpię na brak surki :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Resecik proszę, bo akademia sama się nie zbuduje.

(aż dziw że nie ma tu jeszcze złotnikowego butthurta :D)
 

DeletedUser19480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

złotnicy na wakacjach
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

złotnic panowie to świat niżej xD
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Tak z innej beczki:
Dwie największe masówki świata (HeLLaS i *AvengerS*),zajmujące przy okazji miejsca 1 i 2 są w pakcie. Będzie ciekawie. :)
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Tak z innej beczki:
Dwie największe masówki świata (HeLLaS i *AvengerS*),zajmujące przy okazji miejsca 1 i 2 są w pakcie. Będzie ciekawie. :)

Pakty teraz xD ja już miałem 2 propozycj fuzji i to pierwszego dnia :eek: ja tam się ciesze że ci goście idą do tych masówek bo jak widzą mój sojusz tylko 15 osób to sa siana dają bo malo punktów ale jak kto woli :) Większość gracz gondnych uwagi czeka i dopiero po ochronce będą wstępować do sojuszy :) Ciekawi mnie ile oni się utrzymają bo Avengers już ma akademie :p
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ciekawi mnie ile oni się utrzymają bo Avengers już ma akademie :p

miałem to napisać :) *AvengerS* założył kask008. Znam gościa z Olimpii i już pierwszego dnia miał ak ale i tak po końcu ochronki padli a on w pierwszej kolejności ;)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Do "wielkiej koalicji masówek" dołączyła Husaria ,a serwer nie ma jeszcze 2 dni...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Do "wielkiej koalicji masówek" dołączyła Husaria ,a serwer nie ma jeszcze 2 dni...

Stały schemat. Tutaj koalicja masówek, po drugiej stronie barykady Looney Tunes. Zejdzie ochronka, masówki będą przeważały ilością, Looney podpisze pakt z innym sojuszem nastawionym raczej na jakość, masówki zostaną zmiażdżone, po paru miesiącach zacznie wiać nudą.

Ile razy człowiek już to widział :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Dzięki leniwy ,że nam kibicujesz.:D
Ano widziałem to kilka razy ,np. na juktasie byłem w ciasteczkowych, podpisaliśmy pakt z legionem i barbariansami bodajże (wszystkie nasze sojusze zajmowały dalsze miejsca) i rozgromiliśmy wielką koalicję BoSu z łatwością.:rolleyes:
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Serio? Już myślałem, że to jakieś dobre sojusze ;__;

Bo są silniejsze sojusze. Masówki są owszem, bo dzieci z gimnazjum wchodzą na grepo, tworzą sobie masówkę i myślą, że mają dobry sojusz. Następnie przegrywają i myślą, że był to przypadek po czym wchodzą na następny świat i znów robią masówkę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Bo są silniejsze sojusze. Masówki są owszem, bo dzieci z gimnazjum wchodzą na grepo, tworzą sobie masówkę i myślą, że mają dobry sojusz. Następnie przegrywają i myślą, że był to przypadek po czym wchodzą na następny świat i znów robią masówkę.

My się tymi masówkami rozprawimy szybko jak i cały świat pewnie :p
 
Do góry