Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Pozdrawiam bobów z ELITE TEAM, jak można tak kraść nazwę i hańbić robiąc masówkę oraz dodawać akademię...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ranking sojuszy według punktów budowy :)

1 *AvengerS* 127780 70
2 Sigma Bross 122898 70
3 La Muerte 121791 66
4 HeLLaS 114365 56
5 ELITE TEAM 111423 68
6 Wilki 105838 65
7 xxxx 105531 54
8 Husaria 102859 61
9 Anonimowi Agresorzy 102299 69
10 Gummy Bears 98477 56
11 Looney Tunes 95478 44
12 LuksusVs 91282 63
13 -=Tymczasowy=- 90888 57
14 SPARTA 87770 67
15 Ruch Narodowy 87553 56

Pozdrawiam Sojuszników i graczy z Gythium.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Pozdrawiam bobów z ELITE TEAM, jak można tak kraść nazwę i hańbić robiąc masówkę oraz dodawać akademię...

Masz namyśli ten sojusz z lambdy ? w odniesieniu kraść
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Po pierwsze jedyni i prawdziwy sojusz ELITE TEAM był na ETA
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Po pierwsze jedyni i prawdziwy sojusz ELITE TEAM był na ETA

AA to też lecz ja kilka innych widziałem pod tą nazwą i dużo gorzej sobie nie radzili :) nazwy można się czepiać lecz to walka pokazuje jak jest warta nazwa sojuszu myślę ze im baty sprawicie za to :D
 

DeletedUser21237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Kilka godzin po ochronce i już masówki nie dają sobie rady ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Widzę, że tu nawet ciekawie się zapowiada :) i parametry dobre :) może też dołączę, ale tylko gościnnie
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Tak z innej beczki:
Dwie największe masówki świata (HeLLaS i *AvengerS*),zajmujące przy okazji miejsca 1 i 2 są w pakcie. Będzie ciekawie. :)

Nieco się zmieniło, lider HeLLaS - mestari, bez uprzedzenia rozwiązał sojusz i z paroma kolesiami zaistniał w "Dziewice na Szubienice". Raczej odradzam jakiekolwiek układy z tym graczem, bo zachowuje się jak kapryśny gimbus, jak pamiętam na Rentimo też miał zapędy na bycie liderem, ale po odmowie walnął focha i uciekł, taka mała szkodliwa postać.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Trochę jestem zły na DnS ,że przyjęli tych hellasów, mieliśmy z hellasami wojnę ,a z DnS coś w rodzaju zalążku paktu ,a teraz to nie wiem ,bo popsuli nam plany ekspansji trochę :mad:
Może uda się wynegocjować ,aby ich wywalili i na spokojnie dali nam poprzejmować...
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

DnS przyjelo tylko okolo 10 graczy i wiele wiecej nie bedzie wiec planow Wam nie zawalamy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

DnS przyjelo tylko okolo 10 graczy i wiele wiecej nie bedzie wiec planow Wam nie zawalamy

Serio? ale przecież nie ma już Hellasów, a wzięliście tych co narobili bałaganu i uciekli do was, a konsekwencje czynów waszych nowych przyjaciół, mają ponosić gracze z rozbitego "bez orientu" sojuszu? no wiecie, tu już chodzi o zwykłą ludzką przyzwoitość.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ale ja nie wiem w czym problem ... jak chcieli zabrać to zabrali a czy to jakaś większa mieszanka tam się zrobiła to sprawa tych graczy w sojuszu a nie DnS bo nie wiem co mogli tak szalonego zrobić na tym etapie gry haha
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

DnS przyjelo tylko okolo 10 graczy i wiele wiecej nie bedzie wiec planow Wam nie zawalamy
Słuchaj. Wzięliście 10 na naszych głównych wyspach , każdy był przeznaczony do podbicia i teraz mamy rozterkę ,bo niektórzy są za tym ,żeby zignorować to ,że są u was i na nich pojechać. Dyskutować dalej nie będę ,bo nie ja robię za dyplo ,ale liczcie się z tym ,że naszej przyjaźni sobie w ten sposób nie zjednacie.
ps. Człowiek Lasu już u nas ,podobno też go wkurzać zaczęliście. Ciekawe ,co z tego będzie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ale ja nie wiem w czym problem ... jak chcieli zabrać to zabrali a czy to jakaś większa mieszanka tam się zrobiła to sprawa tych graczy w sojuszu a nie DnS bo nie wiem co mogli tak szalonego zrobić na tym etapie gry haha

Haha szalony to jest Twój post, nie dość że nie czytasz ze zrozumieniem treści tematu, to jeszcze nie starasz się używać znaków interpunkcyjnych, dzięki czemu to co napisałeś przypomina bełkot haha.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

O jakich przejeciach mowisz, toz kilka osob ma podboj dopiero. A i tak najpierw braliby duszki i nieaktywnych. A Lasu to jeszcze kilka razy sojusz pewnie zmieni. Nie pierwszy raz. Chociaz tym mnie akyrat zaskoczyl bo zdecydowalem sie tu grac glownie dla niego. troche nie fair sie zachowal i to bez powodu. Ale to jego sprawa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Nieco się zmieniło, lider HeLLaS - mestari, bez uprzedzenia rozwiązał sojusz i z paroma kolesiami zaistniał w "Dziewice na Szubienice". Raczej odradzam jakiekolwiek układy z tym graczem, bo zachowuje się jak kapryśny gimbus, jak pamiętam na Rentimo też miał zapędy na bycie liderem, ale po odmowie walnął focha i uciekł, taka mała szkodliwa postać.

Drogi graczu, tym wpisem nie popisałeś się swoją inteligencją, czy też doświadczeniem, jak też wyżej napisałeś w sojuszu HeLLaS byłem liderem, a jak wszyscy wiemy gracz z uprawnieniami lidera sojuszu nie może rozwiązac sojuszu. Może to uczynic tylko i wyłącznie założyciel. Cieszę się, że uważasz iż zaistniałem w DnS, no bardzo mi miło :) Nie wiesz jak się zachowuje, ponieważ nie znasz mnie i nie wiesz o mnie zupełnie nic. Jestem ambitnym graczem i bardzo chciałem miec fajną grupkę na Retimno - no nic.. nie wyszło, czasem tak się zdarza, więc zakończyłem grę na tamtym świecie (co oznacza, że nigdzie nie uciekłem). Nie taka mała ta postac, skoro stwarza Ci takie kompleksy ;)

Pozdrawiam wszystkich graczy czytających forum ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Haha szalony to jest Twój post, nie dość że nie czytasz ze zrozumieniem treści tematu, to jeszcze nie starasz się używać znaków interpunkcyjnych, dzięki czemu to co napisałeś przypomina bełkot haha.


zinterpretować to ja mogę ci w inny sposób na serwerze kolego :) bo nie wiem jak ty się możesz czepiać kilku graczy że wywołali zamieszanie jak praktycznie większość graczy podboju nie ma zbadane :)) a to że ktoś dostał strzała z ataku, zrobił szal na forum lub dał komuś nieprzyzwoite treści to inna bajka,bo przecież są tacy stalowi co trzymają się zasady "Szpieg na mnie traktuję jak atak: haha :D
Skoro tak się trzymasz kilku zasad to powodzenia bo takich akcji będzie pewnie jeszcze masa :)
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

no no :D już pierwsze zgrzyty:confused: spokojnie po miesiącu się dopiero w miarę wszystko określi ale znając życie to i tak wszystko się poprzewraca do góry kołami ;)
 
Do góry