Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8673

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

O jakich przejeciach mowisz, toz kilka osob ma podboj dopiero. A i tak najpierw braliby duszki i nieaktywnych. A Lasu to jeszcze kilka razy sojusz pewnie zmieni. Nie pierwszy raz. Chociaz tym mnie akyrat zaskoczyl bo zdecydowalem sie tu grac glownie dla niego. troche nie fair sie zachowal i to bez powodu. Ale to jego sprawa.

pewnie / niepewnie - kto to tam wie , a powodów tutaj na forum pisać nie będę - bo to nie miejsce do tego aczkolwiek to ja sie zawiodłem na Tobie bardziej .

PS , tych 16 helasów to nie 10 ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

2 dni "walk" a tu już taki problem ? Ego to niedobry doradca...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A ja zrobię mały odskok od waszej rozmowy. ;)

Ciekawa sprawa. Hellas już nie ma, ale akademia twardo stoi. Czyżby nie zauważyli jeszcze, że ich głównego sojuszu nie ma? :confused:
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

bywa:) ale widać komu zależy na graczach i to mi się podoba osobiście :cool:

a co do Hellas to może coś kombinują albo przyjęli taką strategię :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ile zamieszania o jeden sojusz :p a co będzie później xD wow już się boję o tutejsze rozmowy będzie jazda po krawężnikach :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A tam, będzie ciekawie przynajmniej na forum ;)

Trochę już akademii popowstawało, ciekawe jak się gra potoczy.
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

czas postawić coś z procentami :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

O, kolejni podszywacze. Tym razem ktoś tutaj stworzył Black Guardian.

Drodzy twórcy (może ktoś forum czyta z nich), prawdziwy BG, a właściwie jego gracze też są na tym świecie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

O, kolejni podszywacze. Tym razem ktoś tutaj stworzył Black Guardian.

Drodzy twórcy (może ktoś forum czyta z nich), prawdziwy BG, a właściwie jego gracze też są na tym świecie ;)
Zamierzasz złożyć jakiś pozew do prokuratury, czy może rwie Cię w którejś z części ciała w związku z tym, że sojusz z taką samą nazwą założył ktoś inny ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Czy ktoś powiedział że gdzieś mnie rwie? To było jako ciekawostka, dosyć śmieszna dla mnie, gdy widzę własny sojusz z obcymi mi ludźmi. Widzę jednak że śmiertelnie poważnie zostałem potraktowany. Szkoda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Od razu śmiertelnie poważnie :) Po prostu śmieszy mnie jak ktoś uważa, że nikt inny nie może już nadać takiej nazwy sojuszu jaką on nadał... Miałeś fajny pomysł, komuś się spodobało i nadał taką nazwę, przecież to nie kradzież ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Nie mówię, że nie wolno nadawać takich nazw. Każdy może mieć podobny pomysł czy coś. Po prostu rozbawił mnie ten przypadek, ze my też tu gramy. :)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Pozdrowionka dla wszystkich i bawimy się:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

To co tam się dzieje u xxxx jakieś pierwsze nowe cele na ten świat ? czy pierwszeństwo mają stare sprawy ?
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Nie sądziłem, że ranking top 10 sojuszy tak szybko się zmieni... Myślałem, że te masówki chociaż trochę przetrwają ;) Przynajmniej teraz zapowiada się ciekawie.
 

DeletedUser21237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jeszcze nawet ludzie się dobrze z podbojami nie rozkręcili, a już masówki padły ^^ Normalnie żal, smutek i ból.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Co się stało z LT? byli i już nima... Czyżby rozsypało się coś u nich?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Z moich wstępnych informacji wynika ,że główny założyciel (Muaythai) musiał wcisnąć "rozwiąż sojusz" ,do jutra dowiem się wszystkiego ,lecz teraz ludzie śpią ={
 
Do góry