Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Ci co mnie znaja wiedza ze mam cos w rodzaju kodeksu moralnego ktorego sie trzymam, a udostepnienie tego forum Sigmie bylo nie fair w stosunku do Xxxx i La Muerte. Ale to trzeba miec jakas elementarne poczucie uczciwosci zeby to zrozumiec.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Sid, Ty to jednak jajcarz jesteś... Mówisz o szacunku, a szukasz przydupasa, żeby zerwać pon i zaatakować w przewadze... Szacuneczek dla Ciebie :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Jeszcze jedno musze powiedziec po tym co tu dzisiaj napisano. Radze wszystkim sojuszom uwazac na wladze sojuszu AA , wyglada ze dla nich cos takiego jak fair play i zasady moralne nie istnieja. Teraz pomimo paktu istniejacego od poczatku swiata zbieraja ekipe na DNS , po DNS pewnie bedzie Sigma a raczej The End pojdzie na pierwszy ogien. Na miejscu ich przyszlych paktowiczow mocno bym sie zastanowil.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Dzieje się coś na tym świecie czy tylko rozmowy na forum się toczą??
 

DeletedUser18359

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

No nie do konca tak, sojusz DNS mial pakt z AA, Xxxx i La Muerte , nawet raz wzial z nimi udzial w akcji na Sigme po czym zwrocil sie przeciwko sojuszowi ze swoich terenow czyli Sparcie nie chcac sie mieszac w konflikty mocno jednak od DNS odlegle. Zawarl PON z Sigma zeby miec jak to sie mowi swiety spokoj. Niezadowoleni z tego faktu przywodcy Xxxx i LM zerwali pakt i bez uprzedzenia uderzyli na DNS . Kto wbil ten niby noz, chyba nie DNS. W tym czasie AA podpisalo pakt z Sigma. DNS dalej mial tylko PON. A teraz slysze ze kolejni dwaj paktowicze chca wbic DNS kolejny noz. Ale oczywiscie tlumaczenie jest ze to DNS zrywal pakty i kombinowal. Co jest mocno dalekie od prawdy. To jest teraz po prostu zagranie by zniszczyc sojusznika ktory jest za mocny.


O czym Ty mówisz ?? Powstała koalicja DNS ,AA ,XXXX i La Muerte w celu walki z Sigmą a TY za plecami podpisałeś z nimi pakty i podsyłaliscie im defa w sumie nie tylko im ale i pozostałym naszym celom , rekrutowałeś graczy których Twoi koalicjanci mieli zarezerwowanych i również podsyłaliscie im defa Przestań gadac głupoty o jakimś wbijaniu noża w plecy przez ówczesną koalicję , bo tylko Ty to robiłeś kolego . Straszenie z Twojej strony też było dość częste
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

To Wy mieliscie takie wyobrazenie my weszlismy do koalicji a nie do koalicji przeciwko Sigmie. My do niej weszlismy tylko ze wzgledu na moje osobiste sympatie i znajomosci. Nigdy nie napisalem ze wchodze do niej by walczyc z Sigma. Zawarlem z nia nawet PON bo chcialem spokojnie grac na M45. I nie byl to PON wymierzony w Xxxx. Jesli chcecie wiedziec to planowalismy z Kolinem nawet zaczac sie mieszac na M44 i w przyszlosci polaczyc. Wtedy byc moze wspolnie walczyc tak z Sigma jak i innymi. Ale Wam odbilo i zerwaliscie pakt po czym zaatakowaliscie. Ja Wam kilkakrotnie wczesniej dawalem do zrozumienia ze walka z Sigma dla nas w tamtym momencie byla nierealna ale nie sluchaliscie.
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

nie no śmiech na sali:) szczerze to na tym całym ukrytym forum to się rządziliście jak WŁADCY i niestety ale gmkgmk przekombinowałeś ze wszystkim i nie mów że było inaczej.niestety prawda wychodzi po czasie:eek:
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

No wlasnie wychodzi tylko Wam ona nie pasuje. A fakty sa takie ze to Xxxx zerwal pakt , to Xxxx pierwszy zaatakowal. Z czym tu dyskutowac. A z drugiej strony to AA zrobilo pakt z Sigma a nie DNS. Mozecie mi wierzyc albo nie ale my bysmy nigdy akurat tej wojny nie zaczeli. I to nie dlatego ze ani wojna z Sigma ani z xxxx nie byla nam do niczego potrzebna tylko dlatego ze xxxx mialo w swoich szeregach graczy z ktorymi nie chcialem sie bic. Niestety xxxx mialo tez krzykaczy ktorzy te wojne wywolali.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Nareszcie coś się dzieje... :)
Miło się czyta i obserwuje ruchy TOP sojuszy... :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Nie czas na wyjaśnianie tej całej błazenady DNS którą próbujecie wyprostować

Niestety (dla was) ale sojusze które uczestniczą w tej zabawie wszystko wiedzą jak jest i nic tego nie odwróci
Możecie mnie obarczać możecie mnie wyzywać możecie mnie rozebrać do zera ale i tak wszyscy wiedzą z (kim posiadaliście pakt jak i złe relacje) jak było i się stanie :)

I Czy jakieś jacyś tam gracze u was w DNS czy też szanowna rada waszego sojuszu pisze sobie swoje prawdy to może sobie pisać bardzo proszę :)

A jak chcesz ratować swoje szanowne mniemanie to próbuj dalej ja i tak szacunek do ciebie straciłem na sparcie po wyczynach twojej osoby

To co sojusze przedstawią wam to jest wszystkich inicjatywa taka już reakcja na zagrywki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

A Ty dalej ogolniki sadzisz : ) prawda w oczy kole wiec lepiej pisac dyrdymaly. Z Toba szkoda gadac . Jedno co mozna przyznac to umiecie sie ustawic. Pojecie fair tez nie znane wiec Wam latwo. No coz ja tak nie umiem. Zreszta dobrze ze juz nie gram bo czulbym sie mocno zdegustowany ze nie zoorientowalem sie wczesniej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Takim człekom jak ty jedno w oko kole ale dużego i na parę razy
Ratuj dupsko tłumacząc się z tego wszystkiego my wszyscy na sparcie wiemy i tego będziemy planu się trzymać :) powodzenia w dalszej grze na innych światach oby nikt na ciebie nie trafił :) szkoda nerwów
Bizancjum nic ci nie dało do myślenia jak można grać wspólnie a nie kombinować i działać wbrew wszystkim na świecie
Cóż dobrze że ci prawi są na sparcie z bizancjum i innych światów
Jak by wiedzieli na bizancjum co z ciebie za ziółko i byś prowadził sojusz to dawno by cię złoili na parę razy a są tam tacy z VoD i całej koalicji jak i Niezniszczalni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

O jakim wspolnie mowisz narazie to z tego co wiem to AA zawarlo pakt z DNS wlasnie go zrywa i zbiera ekipe by dowalic zawsze lojalnym sojusznikom. AA mialo pakt z xxxx i La Muerte , jako pierwsze zawarlo pakt z Sigma przeciwko xxxx i La Muerte. Czyli idac tak dalej za chwile zerwie pakt z The End albo Sigma i wspolnie z bylymi wrogami zaatakuje ktorys z tych sojuszy. Itd. Takie sa fakty a nie dyrdymaly bo DNS nie zaatakowalo nigdy zadnego koalicyjnego sojuszu malo tego nigdy zadnego paktu nie zerwalo. Nie pisz o wyimaginowanych sprawach tylko o faktach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Nie próbuj ratować DNS swoimi tekstami jak my tu obecni na sparcie wiemy co się dzieje :) pośmiejemy się trochę z tych tekstów twoich a co tam xD
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

I dalej ogolniki, wiesz co to sa fakty ? : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Tak oglądam o 19;00 zawsze :) a jak nie dam rady obejrzeć to znaczy że byłem zapracowany :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

No coz wiem ze nie mozesz napisac nic innego. Jak to kiedys napisal Maniek z czym ja sie nie zgadzam ale tak wlasnie jest dla wielu w tej grze. Nie wazne jak byle wygrac.
 

DeletedUser23009

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Jeśli chodzi o lanie Cyrk na Kółkach (EI) przez DNS to prawda jest taka że potraficie tylko krecić :p W innych sytuacjach dostajecie bęcki od nas. Jest parę kwiatków którzy bardzo ładnie nabijają nam pkt walk.

PS: Tracki się skończył i już nie ma się takiej przewagi co? ;)
 

DeletedUser23009

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Coś jak to określiłeś się dzieje ale co to trudno stwierdzić :D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Jeśli chodzi o lanie Cyrk na Kółkach (EI) przez DNS to prawda jest taka że potraficie tylko krecić :p W innych sytuacjach dostajecie bęcki od nas. Jest parę kwiatków którzy bardzo ładnie nabijają nam pkt walk.

PS: Tracki się skończył i już nie ma się takiej przewagi co? ;)

W tej sprawie nie jestem wstanie sie wypowiedziec bo nie znam sytuacji. Skonczylem zanim ta wojna tak naprawde sie zaczela, wczesniej byly tylko niewiele znaczace incydenty.
 
Do góry