Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23009

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

W tej sprawie nie jestem wstanie sie wypowiedziec bo nie znam sytuacji. Skonczylem zanim ta wojna tak naprawde sie zaczela, wczesniej byly tylko niewiele znaczace incydenty.

Własnie straciliście 2 wioseczki :) Coś czuje że na tylu się to nie skończy.
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Jeszcze jedno musze powiedziec po tym co tu dzisiaj napisano. Radze wszystkim sojuszom uwazac na wladze sojuszu AA , wyglada ze dla nich cos takiego jak fair play i zasady moralne nie istnieja. Teraz pomimo paktu istniejacego od poczatku swiata zbieraja ekipe na DNS , po DNS pewnie bedzie Sigma a raczej The End pojdzie na pierwszy ogien. Na miejscu ich przyszlych paktowiczow mocno bym sie zastanowil.


ja jetem ciekawy jednego czemu sie nie wypowiada spartakers taki to ważniak ...
Co to nie on ... to pewnie jego strategia gry
ponieważ zazdrość że nam się udaje, to teraz wszystkich motywują do walki z nami ...
Myślę że to AA jest w to wszystko zamieszana...
Niby dlaczego nam podbierali graczy, podpisali specjalnie pakt z The End ...?
Boją się sami na nas ruszyć muszą mieć jeleni których wykorzystają ...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Weź mi przypomnij ile Wy straciliście, bo nie chce mi się szukać... ;/

weźcie zmieńcie z 3 razy jeszcze nazwę sojuszu to was nie rozpoznamy i was nie będziemy atakować
chyba o to wam chodzi bo się boicie
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Spartakers jest chyba uczciwszy niz anastazja, moze nie umie pisac dyrdymalow. : )
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

może i tak
z nią nie miałem okazji jeszcze się nawet spotkać
Ale spartakers to teraz siedzi cichutko jak wredna myszka
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

gmkgmk z Szacunkiem do Ciebie lecz jak była Zakładka Koalicji to niestety ale miałeś tak wysoko zadartego nosa ( ze względu że byliście TOP1) że nie widziałeś nic poza Sobą i to spowodowało to co jest teraz a i nie mów mi że nie miałeś paktu z Sigmą i AA :) i przy okazji z La Muerte też miałeś pakcik i czułeś się fajnie bo niby rządziłeś lecz to się tylko obróciło przeciwko twoim zamiarom które wnioskuje miały na celu podbić słabszych i tym samym się umocnić:) plan wyszedł lecz w drugą stronę:) bywa
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

To jest zawsze kwestia subiektywna, to raczej koledzy z xxxx krzyczeli na nas na tym forum zapatrzeni w swoja wielkosc po ukoronowaniu na Gythium. Juz nie pamietasz chyba : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Wygląda na to, że DNS zachowywało się jak dorastający młodzieniaszek, który chciał zaliczyć wszystkie sojusze. Po czym tenże młodzieniaszek teraz nawet sobie nie zamaca i pozostanie mu tylko patrzenie na to jak się bawi reszta jego kolegów.
|Ciach|
No ale Nie ma co już płakać nad rozlanym mlekiem tylko się zbroić.

PS. Dlaczego topowi gracze w DNS zamiast robić Łaźnie? budują Teatry i Biblioteki, nie mówiąc już o nieopracowanym podboju przy akademii na lvl30.
Kolejne miasto przejęte i zamiast budować w nim wojo trzeba bawić się w firmę wyburzeniową
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Wygląda na to, że DNS zachowywało się jak dorastający młodzieniaszek, który chciał zaliczyć wszystkie sojusze. Po czym tenże młodzieniaszek teraz nawet sobie nie zamaca i pozostanie mu tylko patrzenie na to jak się bawi reszta jego kolegów.

No ale Nie ma co już płakać nad rozlanym mlekiem tylko się zbroić.

PS. Dlaczego topowi gracze w DNS zamiast robić Łaźnie? budują Teatry i Biblioteki, nie mówiąc już o nieopracowanym podboju przy akademii na lvl30.
Kolejne miasto przejęte i zamiast budować w nim wojo trzeba bawić się w firmę wyburzeniową

Strasznie dużo ostatnio padło buńczucznych zapowiedzi, planów i ataków na DNS. Pewnie na zapowiedziach by się skończyło, ale to jednak DNS pozrywał wszystkie pakty... ;) Ciekaw jestem tej "współpracy", szczególnie nie mogę doczekać się wspólnej akcji X'ów z Sigmą :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

...... ale to jednak DNS pozrywał wszystkie pakty... ;) Ciekaw jestem tej "współpracy", szczególnie nie mogę doczekać się wspólnej akcji X'ów z Sigmą :)
Ale przecież gmk wyżej pisał, że Xy zerwały pakt. To jak to w końcu wygląda??
A co do współpracy to Xy, SB, LM to ludzie, którzy grają ze sobą kolejny świat i mimo, że tak wyszło, że stoją po przeciwnych stronach barykady to wielu z Nich wrogami są tylko w grze. Wiele osób ma stosunki czysto koleżeńskie więc problemu raczej nie będzie.
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Ale przecież gmk wyżej pisał, że Xy zerwały pakt. To jak to w końcu wygląda??
A co do współpracy to Xy, SB, LM to ludzie, którzy grają ze sobą kolejny świat i mimo, że tak wyszło, że stoją po przeciwnych stronach barykady to wielu z Nich wrogami są tylko w grze. Wiele osób ma stosunki czysto koleżeńskie więc problemu raczej nie będzie.

Nie dowiesz się jak to wygląda bo każdy ma inne zdanie i inaczej to widzi :p jak dla mnie to konflikt o akademie był śmieszny i wcale DNS nie chciało dyrygować sojuszami tylko jakby to powiedzieć pomóc im w dobrym rozwoju dając uwagi ale to jest nierozumne i wiele graczy rozumie to przez działanie na szkodę sojuszu itd. że chce ich wchłonąć itp. jeśli o mnie chodzi to ja jak byłem w radzie to nigdy nie zdradziłem sojusznika to samo gmk tego nie próbował natomiast po pato można się tego spodziewać i w sumie dziwię się że gmk zostawił jej/jemu lidera :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

może i tak
z nią nie miałem okazji jeszcze się nawet spotkać
Ale spartakers to teraz siedzi cichutko jak wredna myszka


Tak to moja wina ja wszystko rozpocząłem. ja wszyskich zbuntowałem
smiley_emoticons_confusednew.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale jeśli szukacie kozła ofiarnego to mogę być ja

to jest tylko gra
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Ale przecież gmk wyżej pisał, że Xy zerwały pakt. To jak to w końcu wygląda??
A co do współpracy to Xy, SB, LM to ludzie, którzy grają ze sobą kolejny świat i mimo, że tak wyszło, że stoją po przeciwnych stronach barykady to wielu z Nich wrogami są tylko w grze. Wiele osób ma stosunki czysto koleżeńskie więc problemu raczej nie będzie.
Mówiąc o zrywaniu paktów, pisałem o dniu wczorajszym. Zapowiadaliście wielką koalicję i na kłapaniu i obrażaniu się skończyło. A, że DNS nie pozwoli się obrażać, to pakty zostały zerwane "za Was".
Wielu wrogami jest tylko w grze ? To super, bo chyba o grę tutaj cały czas się rozchodzi...
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Niech każdy uważa jak uważa, tylko krótkie sprostowanie. My jako DNS nie zerwaliśmy ani razu paktu, jedynie teraz kiedy to były ataki od AA na naszych graczy, do tego wcześniej poszedł MAS, który trafił nawet tutaj. Nawet po tym masie SB AA TE nie mieli jaj, żeby zachować się jak facet i zerwać pakty. Tylko jakieś głupie podchody robili. Jak było każdy powinien sobie wywnioskować, a nie wierzyć w to co ludzie wypisują.
Fakty są takie, że My nie chcieliśmy zrywać żadnych Paktów. Sam uważałem AA za sojuszników, ale wyszło jak wyszło. Płakać nie będziemy, zabawa teraz będzie, a jak wyjdzie to wyjdzie. DNS na pewno nie upadnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Życzę wszystkim udanych podbojów i miłej zabawy.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Niech każdy uważa jak uważa, tylko krótkie sprostowanie. My jako DNS nie zerwaliśmy ani razu paktu, jedynie teraz kiedy to były ataki od AA na naszych graczy, do tego wcześniej poszedł MAS, który trafił nawet tutaj. Nawet po tym masie SB AA TE nie mieli jaj, żeby zachować się jak facet i zerwać pakty. Tylko jakieś głupie podchody robili. Jak było każdy powinien sobie wywnioskować, a nie wierzyć w to co ludzie wypisują.
Fakty są takie, że My nie chcieliśmy zrywać żadnych Paktów. Sam uważałem AA za sojuszników, ale wyszło jak wyszło. Płakać nie będziemy, zabawa teraz będzie, a jak wyjdzie to wyjdzie. DNS na pewno nie upadnie.


supportowy donosiciel
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Tylko się nie popłacz i idź na jakieś zajęcia z kulturalnego wypowiadania się, bo nawet tego nie potrafisz.
Może uda Wam się z babką rozbić kolejny sojusz tym razem AA, tak jak na poprzednim świecie :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Hehe, jeszcze niedawno pisalem Warriorreaktywacja ze tylko patrzec jak Sigma i Xxxx sie spaktuja. A on mi pisal ze to sie nigdy nie stanie , ze nie ma nawet na to 1 % szans. I co Warrior kto mial racje ? Mowilem ze Ci ludzie ktorzy grali z Toba na Gythium to juz nie Ci sami co tutaj pomimo ze niby te same osoby.
 

DeletedUser19294

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Hehe, jeszcze niedawno pisalem Warriorreaktywacja ze tylko patrzec jak Sigma i Xxxx sie spaktuja. A on mi pisal ze to sie nigdy nie stanie , ze nie ma nawet na to 1 % szans. I co Warrior kto mial racje ? Mowilem ze Ci ludzie ktorzy grali z Toba na Gythium to juz nie Ci sami co tutaj pomimo ze niby te same osoby.

To są dokładnie Ci sami ludzie, którzy nienawidzą matactwa, kłamstw i niehonorowej gry....
To właśnie Twoje działania doprowadziły do sytuacji, która jest w tej chwili - gdybyś szanował koalicjantów, respektował ustalenia i za plecami sojuszników nie podpisywał "cichych" PON-ów z ich wrogami...to pewnie byłoby zupełnie inaczej...
 
Do góry