Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Patrzac po rankingu agresorow to nie wiem jak wy walczycie miedzy soba wiekszosc siebie zna
smiley_emoticons_saufen.gif
w samej top50 jest 27 znajomych nickow
smiley_emoticons_drunk.gif

Adrian a tam walczymy, takie tam macanki bardziej
smiley_emoticons_irre4.gif

hahha
 

DeletedUser15082

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Pozdrawiam przegranych tej wojny czyli =DNS= i ich Patologibse.A tak z innej beczki mam gmkgmk na wyspie już na urlop uciekł a ledwo co odnowa zaczynał...
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

SB już na 1

tylko czekać aż każdy zacznie ich jechać
 

DeletedUser15082

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Ja odpadam mam za daleko :D A tak na serio nie chce mi się jechać tych póki dns nie jest jeszcze zniszczony do końca
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

dns już się rozpada, gracze rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, kazdy dostanie coś dla siebie

łapać co się da i jechać tych niedorbych z sb
 

DeletedUser15082

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Człowieku ja jestem bardzo blisko frontu ale póki są czerwone kropki dns jeszcze istnieje
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Pozdrawiam przegranych tej wojny czyli =DNS= i ich Patologibse.A tak z innej beczki mam gmkgmk na wyspie już na urlop uciekł a ledwo co odnowa zaczynał...

Ale on tu po pierwsze nie gra praktycznie i pewnie nawet wiochy bronić nie będzie jak już a poza tym nie uciekł tylko musiał wziąść urlop :) ale tłumacz sobie jak chcesz bo jak ktoś birze urlop to przecież ucieka zawsze a nie :p
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

nie broń xalami przegranej sprawy Patologipa pociągnoł sojusz DNS na dno z którego już sie nie ma jak podnieść a jego zausznik Makaron11 dobił i krzyżyk postawił , pewnie że sojusz jeszcze jest nie da isę zabrać 500 miast w krótkim czasie , a z urlopem tego kapusia to każdy wie o co chodzi , a czy teraz bedzie bronił wiosek czy nie to juz naprawde nie ma znaczenia , tylko jak spojrzy w oczy (monitor) tych ludzi którzy mu zaufali i poszli za nim
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

nie broń xalami przegranej sprawy Patologipa pociągnoł sojusz DNS na dno z którego już sie nie ma jak podnieść a jego zausznik Makaron11 dobił i krzyżyk postawił , pewnie że sojusz jeszcze jest nie da isę zabrać 500 miast w krótkim czasie , a z urlopem tego kapusia to każdy wie o co chodzi , a czy teraz bedzie bronił wiosek czy nie to juz naprawde nie ma znaczenia , tylko jak spojrzy w oczy (monitor) tych ludzi którzy mu zaufali i poszli za nim

Ale ja nie bronie DNS przecież ja nawet nie gram na tym świecie jakbym grał to pato nigdy by nie dostał lidera i dziwię się że gmk mu dał :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

dns już się rozpada, gracze rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, kazdy dostanie coś dla siebie

łapać co się da i jechać tych niedorbych z sb

niedobre ciasteczko przyszło z Jutkasu i knuje :p , nie jesteśmy TOP1 tak dla ścisłości.
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

:D
oj tam oj tam trochę pospamować na forum trzeba
na świecie się tyle najwidoczniej dzieje że nikt tu nie zagląda


P.S. Ciastka is the best

fakt cyrk wskoczyl, ale to chyba paru z dnsu przeszło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Ooo...człowiek pójdzie na urlop, a tu się cuda dzieją:) Ten Cyrk, to się skąd wziął, bo nawet nie kojarzę?
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Cyrk to Exile Immortals po zmianie nazwy :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Dzięki za uświadomienie mi tego:) Nie przeglądam rankingu zbyt często i nawet nie zarejestrowałem tej zmiany. W pewnym momencie pojawił mi się jakiś CnK i nie wiedziałem do czego ich przypiąć. Teraz już jest wszystko jasne...
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

A jak sytuacja na sparcie kto z kim trzyma, jakieś rokowania co do sojuszy czy jeszcze za szybko ???
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

A jak sytuacja na sparcie kto z kim trzyma, jakieś rokowania co do sojuszy czy jeszcze za szybko ???

Raczej Cyrk na kółkach i Expendables typuję... mają największą ilość najlepszych miast (13716pkt)...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

A od kiedy to miasta mające po 13716 punktów są najlepsze? I co w nim zrobisz...ogniówkę na 235 sztuk, czy jedynie 294 biremy? To ja już wolę moje miasta z minimum 300-320 ogni i 350-400 birem:) Kto się później w walce spodziewa, że z miasta 5k punktów leci na Ciebie 320+ ogni...

Różnica ogromna w walce. Bobować najlepiej dopiero jakiś miesiąc przed EC, co by te świątynie/targowiska postawić. Wcześniej, to nie jest aż takie ważne :)
 
Do góry