Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Obraźliwe mogą być epitety fałszywe, jeśli Ciebie prawda obraża to już nie mój problem.
To dziwne, bo co chwilę pienisz się tutaj. Może już pomyliłeś real z wirtualem ? Gdyby o samo pośmianie chodziło, to nie oburzał byś się tutaj, tylko śmiał ;) Nazywasz mnie trollem i twierdzisz, że Was wyzywam, samemu zachowując się dokładnie tak jak opisujesz. W tym słowniku co tu o nim wspominałeś masz takie słowo jak "hipokryzja" ? Zerknij sobie w wolnej chwili.
Sprawdź też pozycję na temat pytania retorycznego. Jeśli odpowiedź nie jest jedna, to pytanie nie jest retoryczne
Rozmowa z Tobą to jak rzucanie grochem o ścianę, terminu hipokryzja uzyłem wcześniej, przypuszczam, że mój zasób słownictwa jest dla Ciebie nie do ogarnięcia, ale mogę się mylić;)
Kolejne terminy dla Ciebie "sarkazm", "manipulacja".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Rozmowa z Tobą to jak rzucanie grochem o ścianę, terminu hipokryzja uzyłem wcześniej, przypuszczam, że mój zasób słownictwa jest dla Ciebie nie do ogarnięcia, ale mogę się mylić;)
Kolejne terminy dla Ciebie "sarkazm", "manipulacja".
Owszem, możesz się mylić. Trochę mnie zmyliłeś, bo sarkazmu używają ludzie inteligentni.
 

DeletedUser11978

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wasza hipokryzja zwala z krzesła. Przypomnijcie sobie sytuację sprzed ok miesiąca, może wcześniej.

hipokryzja ???
a co my wtedy zrobiliśmy ???
pamięć Cie zawodzi ???
przełkneliśmy zaistniałą sytuacje i nie zrobiliśmy dokładnie NIC troche pogadaliśmy i tyle
teraz oczekujemy wzajemności
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

co się stało z cyrkiem ?
 

DeletedUser11978

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

kolega ma bledne informacje chyba :D

w ranking kazdy może wejść itam widać :


22 Cyrk na kółkach 1851156 13 142397

troche mniejszy ten cyrk ale zawsze cyrk - faktycznie część namiotu im znikło
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

to zaatakuj kogoś z Cyrku... jeżeli Ci się uda to albo jakiś nie ogarnięty, albo już se grę olał, więc wiochę za darmo masz.
Z cyrku zostały tylko psowate tzw. Likaony. Mądre zwierzęta. Likaon ma bardzo silny instynkt stadny, który sprawia, że żyje i poluje w dużych watahach. Jest bardzo wytrzymałym drapieżnikiem – może gonić ofiarę przez wiele kilometrów. Najchętniej poluje na antylopy. Nie boją się większych drapieżników. Często walczą o terytorium z hienami (które żywią się padliną, także martwymi likaonami), nie boją się też stawić czoła lwom. Inteligencją dorównują wilkom, natomiast przewyższają je stopniem rozwoju zachowań społecznych. Dawniej występowały na prawie całym kontynencie, łącznie z Saharą, a w starożytności także na Bliskim Wschodzie aż po Babilonię. Dziś przetrzebione przez lwy i hieny walczą o przetrwanie.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

więc pewnie niedługą całkiem wyginął ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

więc pewnie niedługą całkiem wyginął ;)

Kto wyginął? Zdania bezpodmiotowe są tak jakby nielogiczne. O nie zaczynaniu zdań od "więc" nie wspomnę;).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Pewnie miało być "wyginą" :) Literówka się wkradła...a odnosiło się do poprzedniego postu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Może jeszcze żółtymi papierami przed nosem pomachacie? Literówkę to możesz zrobić kiedy pomylisz kolejność znaków, lub w klawisz nie trafisz. Wyraz jest technicznie poprawnie zapisany, tylko stylistycznie nie gra. Innymi słowy, trzeba było się uczyć nie bąki zbijać.
A.... i absolutnie nie zajarzyłem o co chodziło. :p Pojecie sarkazmu jest mi obce:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Polonistka w polskim rządzie jedna już jest i nic dobrego to nie wniosło. Przepraszam, wykryła nadużycie na c.a. 8,00 PLN ;P Jeżeli pojęcie sarkazmu nie jest ci obce to może i pojęcie frustracji też nie będzie Ci obce. Teraz Likaony jedyne co Wam pozostaje do podkulić ogony i czekać na rozwój wypadków ;)
 

DeletedUser11978

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Nie lubie także gdy ktoś zaprzecza faktom
czy CnK gra czy nie - mam to w nosie - ja przedstawiłem tylko FAKT - jest w rankingach i tyle.
Może jeszcze Underro temu zaprzeczysz ???
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Nie lubie także gdy ktoś zaprzecza faktom
czy CnK gra czy nie - mam to w nosie - ja przedstawiłem tylko FAKT - jest w rankingach i tyle.
Może jeszcze Underro temu zaprzeczysz ???

CnK jest po odchodzili od nich ale sam sojusz jest więc o co chodzi? może jeszcze powiecie że nie ma TT,Kulturalnych,AA,SB,SG, i innych dużych sojuszy
flaga.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

On nie zaprzecza stwierdził fakty.
Sytuacja na teraz - SG dostało łomot i straciło 12 miast na rzecz TE od wczoraj a to dopiero początek. :D Dziękujemy obrońcom tego sojuszu za łatwe punkty walki.
 

DeletedUser15954

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

siema,człowiek sobie wchodzi poczytać co tam na świecie słychać a tu non stop to samo,napinki,kłótnie itp. może idzcie się kłócić do piaskownicy albo zacznijcie pisać na temat
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Sparta

siema,człowiek sobie wchodzi poczytać co tam na świecie słychać a tu non stop to samo,napinki,kłótnie itp. może idzcie się kłócić do piaskownicy albo zacznijcie pisać na temat

my tu gadamy o sytuacji sojuszy sam napisałeś 1 post twój 1 post i na razie mały sens powiem tyle jak sam nie wiesz co to za skróty CnK TT SB LM to idź na sparte i się poucz tego
aniol.gif
 
Do góry