Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A kto niby opowiadał o jakiś układach i układzikach bo sobie nie przypominam ? ze strony SB żaden taki temat nie był nigdy poruszany.
Ponadto.. pisanie o przeciwnikach tak jak raczyłeś skomentowac jednego gracza.
Moglbym wymienic i waszych szeregach pelno ciekawych przykładów ( pewnie w naszych też się znajda)
kwestia tylko.. po co ? mnie to osobiscie nie rajcuje :).
a jakby nie patrzeć jest to froma.. obrazy .. a niektorzy tutaj chwalili się wysoka kultura osobista w stosunku do sojusznikow.. no coś tu nie gra :).
Ale nie moja sprawa :)
Nie udawaj świętoszka Kochanie. Za uszami swoje również macie, jeśli chodzi o układy i układziki.
Co do tych ośmieszających ataków, to owszem, można przytoczyć ich mnóstwo. Jednak nie przypominam sobie, żeby którykolwiek dotyczył osoby ze ścisłego topu wojowników danego sojuszu, a nawet świata.
Twierdzisz, że naśmiewanie się z braku używania mózgu to forma obrazy ? W takim razie nie ma co się dziwić muslimom, że czują się prześladowani... Rozumiem pomyłki, niewiedzę, gapiostwo, ale głupoty nie zrozumiem nigdy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Aldoraine sztuka polega na tym, że nikt niczego nie udaje. Niektórzy jednak próbują się wybielać i przypisywać innym każde swoje niepowodzenie. Tak jak próbuje tutaj insynuować koleżanka. Oskarżenia, intrygi , wojownicy top one od intryg... o czym to świadczy ?
Raz o zdenerwowaniu i niepewności sytuacji, a dwa, że bazuje na plotkach które tutaj tak krytykujemy. Abstrahując od tego, że napisała kompletna bzdurę i insynuacje ( w co oczywiście przeciwnicy nie uwierzą - więc równie dobrze mogę wykreślić to zdanie bo nie mam szans na to, żeby ktoś zmienił nagle swoje myślenie) obrażając przy tym wszystkich z SB... zastanawiam się po co siedzę o 20 i jeszcze pisze na tym forum :p.

idę grac :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Najdziwniejsze jest to, że generalnie cały świat ma podobne spostrzeżenia co do Sigmy i ich wielkiej kultury gry- jak i grania fair. I oczywiście wszyscy absolutnie wszyscy są w błędzie tylko nie oni. Szkoda świat zapowiadał się naprawdę fajnie, a tak mamy specyficzną wymuszoną kulturę gry jak i atmosferę .... I tak wiem koleżanka Sin zaraz wyprowadzi nas z błędu...
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Prosze kolegow i kolezanki z SB i SBF o nie komentowanie wypocin innych sojuszy,bede wdzieczny, harnas
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser21011

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Dokładnie - słuchajcie Marka - ja także będę wdzięczny - ponadto proszę nie podsyłać mi linków " bym sobie poczytał "
- mam ciekawsze zajęcia niż czytanie lamentów kompleksiarzy ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

a co mi tam ja się wypowiem.
CZYTAJCIE UWAŻNIE BO SIĘ NIE POWTÓRZĘ.



[...]













[...]


Dziękuję za przeczytanie,
miłego dnia życzę,
Pozdrawiam
Grzegorz
 

DeletedUser22902

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Hej, ale chyba gra troche na tym polega to jak polityka sojusze wrogowie pakty koalicje, zdrady itp.

liczy sie kto przetrwa rozbuduje sie

Jeden sojusz radzi sobie dobrze dogaduje sie z innymi zabezpiecza sobie atakuje, inny pozwala sie rozebrać takie zycie tutaj

LaM poległo przy pierwszym ataku sigmy, i zabrakło przywództwa

Pzdr dla wszystkich grających
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Dokładnie nie ma co marudzić i szukać wymówek bo tamci są tacy czy inni i narzekać wiecznie bo ktoś ma układy czy diabli wiedzą co każdy sojusz jest swoim kowalem i proszę graczy THE END przestańcie narzekać bo to nic nie daje .Co do sigmy to zasługują na wygraną za stabilność i za walkę o ile będą budować cudaki to wygrają na spokojnie bo żaden inny sojusz tu nie wybuduje nawet 4 cudaków :cool:i co do ery cudów to totalna kpina to wysyłanie surki :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Dokładnie nie ma co marudzić i szukać wymówek bo tamci są tacy czy inni i narzekać wiecznie bo ktoś ma układy czy diabli wiedzą co każdy sojusz jest swoim kowalem i proszę graczy THE END przestańcie narzekać bo to nic nie daje .Co do sigmy to zasługują na wygraną za stabilność i za walkę o ile będą budować cudaki to wygrają na spokojnie bo żaden inny sojusz tu nie wybuduje nawet 4 cudaków :cool:i co do ery cudów to totalna kpina to wysyłanie surki :mad:



mają kiedyś zmienić te cuda
ale czyt o bedzie w tej dekadzie ?
smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

i ja się wypowiem chodź i tak zaraz okaże się że nie mam racji, choć byłem w LM...
Cuda takie że przywództwo przeszło (w większości) do Scoatel
zaczęło się od 3 osób z rady (po 1 atakach SB, co za dziwy :D)
IbnSina i jeszcze tam nie pamiętam :p
teraz to myśleć, kto wygra cuda :D


PS. nazwa sojuszu nie istnieje, więc na pewno w nazwie sojuszu błąd walnąłem ;)
 

DeletedUser14121

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wyznacznikiem budowy cudaków powinny być pkt walki, podboje miast itd ale nie wysyłka surowców. Nie ma to kompletnego przełożenia na to na czym polega ta gra, czyli na walce. Powinni zrobić coś w stylu, że jak sojusz zgarnie odpowiednią ilość pkt walki to poziom wskakuje na wyższy:) Coś w ten deseń, ale nie surowce :/
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Tiaa...i puszczanie jeden na drugiego ataków wewnątrz sojuszu, aby tylko nabić punkty walki. Wszyscy budują procarzy i ślą na siebie wybijając sobie offy na zerowych murkach...i tu wszystko zależeć będzie, kto szybciej ogarnie rekrutacje.

Ale do takich dyskusji był kiedyś osobny temat, więc nie ma sensu tutaj poruszać więcej tego tematu.
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

zdrowych ,spokojnych Świat,dla całej ekipy i wszystkich sojuszy ze Sparty,spędzonych w gronie rodzinnym i w fantastycznej atmosferze,bogadych prezentów,oraz spokoju i miłości,życzy harnas:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Szampana w bród,
wódeczki ciut,
kaca małego
i brzuszka pełnego,
zdartych zelówek,
wielu śpiewanych solówek,
porannej kawy
i wspaniałej Sylwestrowej zabawy
 

DeletedUser23447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

a tak napisałem, żeby towarzystwo rozruszać, oprócz zyczeń (za nie oczywiście dziękuję) jakoś tak cicho..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Co tu pisać Kultura gry SB... I wszyscy wiedzą o co chodzi :cool:
 

DeletedUser23447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Nie przesadzaj, o "kulturze" gry co niektórych niezwiązanych z SB (chyba) to można poematy pisać. SB to przynajmniej dobry przeciwnik ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

cieszymy się na swoiste kółeczko adoracji 7 ? czy więcej sojuszy :) jakieś tresci więcej czy dalsze poematy bez treści. ?
A co tam dziś będę cięta, coś mi się od życia też należy
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Do góry