Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

cieszymy się na swoiste kółeczko adoracji 7 ? czy więcej sojuszy :) jakieś tresci więcej czy dalsze poematy bez treści. ?
A co tam dziś będę cięta, coś mi się od życia też należy
smiley_emoticons_freu-dance.gif
Ja na Was nie jestem cięty I dopóki się pewne rzeczy nie zmienią, cięty w dalszym ciągu nie będę ;) pisałem o graczach nie bedących w Waszych szeregach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

cieszymy się na swoiste kółeczko adoracji 7 ? czy więcej sojuszy :) jakieś tresci więcej czy dalsze poematy bez treści. ?
A co tam dziś będę cięta, coś mi się od życia też należy
smiley_emoticons_freu-dance.gif
sin a mnie zawsze cieszy jak ktoś sarkazmu nie rozumie. Pozatym jeśli na każdym wygranym przez was świecie, stosujecie taką samą politykę jak na tym to proponuje zmianę nazwy sojuszu naa kretowisko. Strasznie to wy sie nie nawalczycie jeśli wszystkim obiecujecie korone za współpracę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Hym..dwa razy większa przewaga w atakujących i prawie tyle samo w obrońcach - rzeczywiście nudzimy się , prosimy o więcej punktów
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

sin a mnie zawsze cieszy jak ktoś sarkazmu nie rozumie. Pozatym jeśli na każdym wygranym przez was świecie, stosujecie taką samą politykę jak na tym to proponuje zmianę nazwy sojuszu naa kretowisko. Strasznie to wy sie nie nawalczycie jeśli wszystkim obiecujecie korone za współpracę.


idź coś pozmywaj bo się czytać tego nie da
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

idź coś pozmywaj bo się czytać tego nie da
Może Ty zmywasz o 00:30 albo ktoś w twojej rodzinie-. Jak cię wkurza to nie czytaj.
Sin jeśli wsadzacie szpiegów do sojuszy, z którymi walczycie, albo obiecujecie złote góry za info z forum sojuszu- to co się dziwisz, że macie punkty - i nie pisz mi, że nie bo sam do mnie pisał jeden od was by mi przekazać, że wsparcie jakie wysyłałam do koalicjanta to stanowczo za mało... Więc farsa i tyle....
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Witam i jak sporo zmian jakieś fuzje ?może nowe pakty i układy w czołowych sojuszach ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

i nie pisz mi, że nie bo sam do mnie pisał jeden od was by mi przekazać, że wsparcie jakie wysyłałam do koalicjanta to stanowczo za mało... Więc farsa i tyle....

:confused: skoro ma takie mozliwosci niech sie sam podzieli takim infem :). Chetnie posłucham :)
 

DeletedUser23990

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

dlaczego zostałem skasowany z gry skoro nie przegrałem bitwy

- - - Automatycznie połączono posty - - -

moje miasto to Akropolis :było nieżle rozbudowane:senat16,mag13,koszary14,akademia14,gospodarstwo22,kamieniałomy22,drwale22kopalni21,port5,targ7światynia4, jaskinia2,surowce ca5000-10000, nie przegrałem bitwy i raptem znikłem z gry.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Poprostu ktos Ci podbil miasto:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

PS: Pod jakim nickiem grałeś na Sparcie i na jakim morzu miałeś miasto?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

W sumie to co piszą gracze z TE ciągnie za sobą niesmak a ta wielka koalicja wcześniej expe,socio,TE i inna masa jakoś nie zadziałała w wielkej wierzy skoro nastąpił rozłam o_O bum chyba za dużo myślących w jednym miejscu

Chociaż fajnie wyszło Lameli teraz naczelną plan zrealizowany w 100% haha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Nie jestem naczelną- naucz się czytać i sprawdzać w rankingach. A co do reszty skomentowałam na poprzedniej stronie i zdania o was nie zmienie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Witam i jak sporo zmian jakieś fuzje ?może nowe pakty i układy w czołowych sojuszach ??

Zaloguj się to się dowiesz, nie możemy się doczekać :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

kupiłem złoto na tym świecie a nie moge nim handlować
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Już Ci odpowiedziałem w innym temacie, że nie można handlować za dopiero co zakupione złoto. W odpowiednim miejscu masz wszystko dokładniej wyjaśnione...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Świat rano miał 250 mln punktów na cuda istnieje od 1 lipca 2015 r czyli warunki spełnione- czemu nie jesteśmy w erze cudów- i rozumiem że teraz nie ma bo gracze przeciągają jak mogą ale było.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A ja widziałem i nie tylko ja...
Ewidentnie widać, że ktoś tu komuś pomaga...:p

Wszystkie warunki były spełnione by zaistniała ERA CUDÓW nie zaistniała...
Ewidentny błąd lub spiskowe działanie!!!

Dla przypomnienia punktów było dzisiaj od 8:00 (od 4:50 siedziałem na grepo)
Szkoda tylko, ze zrzutu nie zrobiłem co by potwierdziło to wszystko... niemniej jednak nie tylko ja to widziałem bo i jeszcze kilku graczy...
marcom79 14.01.2015 08:12
CHYBA JUŻ !!!! , NA PLACU POKAZUJE 250,41

szopenix dzisiaj o godz. 08:34
a druga sprawa?
250.41 mln. / 250 mln.
jak to jest nie wkroczył a przekroczył
o co chodzi ile jeszcze czasu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

trzeba troche znać grepo aby wiedzieć kiedy wystartuje świat
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Świat rano miał 250 mln punktów na cuda istnieje od 1 lipca 2015 r czyli warunki spełnione- czemu nie jesteśmy w erze cudów- i rozumiem że teraz nie ma bo gracze przeciągają jak mogą ale było.


hahahha

nie wiesz ?

ech
brak słów
myślałem że bardziej jesteś ogarnieta
 
Do góry