Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ty jesteś zaprzeczeniem własnej osoby
sami świnie podstawiacie a na innych narzekacie że niby ktoś "świnie podsuwa" nie słyszał by ktoś coś tak okropnego robił... wręcz to straszne jest :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

nie wiem coś za jeden podejerzewam że Achilles, bo się przedstawisz jakoby chciałam do ciebie do sojuszu-a są trzy osoby z którymi o tym pisałam Achilles z AA szef TE i szef DNS metodą wykluczenia pozostaje szef aa. Z obcymi się nie gada szczególnie jak boisz się pisać pod własnym nickiem i stworzyłeś ten by mnie zwymyślać od różnych- nie boisz się bana bo to nie twój nick- po raz kolejny gratuluje odwagi. I tak jak mówię metodą wykluczenia pozostaje tylko jedna osoba.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

tak wstawiliśmy 80 tyś birem , więcej nie było potrzeby..i tak byście tego nie przebili . (widziałaś ile ladu stało z Leonidasem na murze 25 .. ??? musielibyście chyba graczy z innych światów prosić o pomoc z rozbijaniu żeby się przebić ) Lemeli ty popatrz ile ty wysłałaś ataków, ludzie z środka tabeli wysłali więcej od Ciebie. Potopiliście 60 tyś ogni a o lądzie to nawet pisać nie będę...bo to co widzę na murze w obronie to nawet mnie zmroziło. We wszystkich tych atakach ucierpiała aż jedna moja birema
smiley_emoticons_flucht2.gif
.
Z czym ty chciałaś atakować ?:) Nie dość, że ludzie wysyłali swoje offy i swoje ognie to jeszcze ty zwalasz na nich..i się dziwisz że wolą skończyć grę ... sama wolałabym skończyć niż się męczyć z takimi waszymi pomysłami.
Masakra. Tyle powiem. Współczuje wszystkim tym którzy muszą słuchać takich wielkich strategów.. powodzenia i miłego wieczoru.
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

tak wstawiliśmy 80 tyś birem , więcej nie było potrzeby..i tak byście tego nie przebili . (widziałaś ile ladu stało z Leonidasem na murze 25 .. ??? musielibyście chyba graczy z innych światów prosić o pomoc z rozbijaniu żeby się przebić ) Lemeli ty popatrz ile ty wysłałaś ataków, ludzie z środka tabeli wysłali więcej od Ciebie. Potopiliście 60 tyś ogni a o lądzie to nawet pisać nie będę...bo to co widzę na murze w obronie to nawet mnie zmroziło. We wszystkich tych atakach ucierpiała aż jedna moja birema
smiley_emoticons_flucht2.gif
.
Z czym ty chciałaś atakować ?:) Nie dość, że ludzie wysyłali swoje offy i swoje ognie to jeszcze ty zwalasz na nich..i się dziwisz że wolą skończyć grę ... sama wolałabym skończyć niż się męczyć z takimi waszymi pomysłami.
Masakra. Tyle powiem. Współczuje wszystkim tym którzy muszą słuchać takich wielkich strategów.. powodzenia i miłego wieczoru.
smiley_emoticons_kaffee2.gif


jak w ten evencie to ich największy sukces :)
lub czytać można Lameli
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wiecie..
Oni musza bić kogoś na swoim poziomie :D
A taki bot co pod kolona nie wyśle klina to idealny przeciwnik :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

GRATULACJE dla koalicji a raczej dla ludzi z tej koalicji którzy nie sa wysoko w rankingu, a zaatakowali wszystkim czym dysponowali.
Powiem tylko tyle, jeśli u nas nasza góra tyle by "piszczała" na temat wysyłania ataków pod kolona a sami by siedzieli cicho tylko patrzyli jak się ludzie topią to sam bym ich rozebrał.
Lameli dobrze wiesz ile wysłałaś a ile nakrzyczałaś i ilu od was z koalicji tak zrobiło.
popatrzcie sami na siebie a nie tylko zwalacie wine na innych.

Jest takie przysłowie
"Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje." (nie chce tym nikogo obrazić, lecz dać coś komuś do zrozumienia)




Co do kretów żeby zaraz sie ktoś tu nie wtrącił to wszyscy ich mają, jakbyście mogli też byście ich nam wstawili pewnie nawet na cudaki, no ale..
Koominiorz normalnie brawo dla Ciebie (nie jest szpiegiem, walczycie z nami od dawna i nie wiecie z kim walczycie, że go przyjmujecie bez problemu?) wasz błąd i tyle.

Jeśli chce ktoś przedyskutować swoje racje czy wypłakać się do rękawa zapraszam na sigme, nick taki jak tutaj.
Pozdrawiam
 

DeletedUser22902

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Witam,

Same pochwały na temat sigmy i uzalanie sie nad sobą ale to tylko gra, zabawa,

Jezeli sigma jest taka doskonała to wytłumaczcie mi czemu gracze sigmy atakują ogniami moje miasta w nocy, wiedząc ze w miescie jest pare kilo birem. A to wiedzieli bo puscili rozpoznanie mantykorami. Zgłupiałem przy tych nocnych atakach. Za dużo wódki czy co?

pzdr
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Oj tam, akcja na naszego cudaka była bardzo udana moim zdaniem, Lameli dobrze pisze, że każdy powinien wysłać po 1000 ogni, wtedy to byłby już koniec ich offa całkiem, a tak to jeszcze trochę zachomikowali, 300 k ogni też byśmy rozbili
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Tym bardziej, że birem jeszcze sporo było w pogotowiu, ale jak z całej koalicji TT puszcza fejki, a z TE i Fenicji tylko kilka osób topi ognie, to czego wy oczekujecie...że drugie tyle birem postawimy bez sensu?! Jak dla mnie, to i tak stało za dużo, ale przez to też i mniejsze straty były:) No i były osoby, które ani jednej biremy nie straciły w tym całym zamieszaniu:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

zapominacie jeszcze o armii leonidasa i legionie potepionych.. tam tez sie ludzie potopili :).
I to nie kilka osób
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

szczere gratulacje dla graczy Sigmy za zwyciestwo na tym serwerze , juz chyba tylo jakis kataklizm móglby Wam to odebrac
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Odp: Sytuacja na świecie Sparta
Wiecie..
Oni musza bić kogoś na swoim poziomie
A taki bot co pod kolona nie wyśle klina to idealny przeciwnik :p
SB to zgrany skład spoko są dobrzy choć nie potrzebnie podniecają się tu co niektórzy z nich na fo ale ty diabelos to jesteś pajac ....
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

SB to zgrany skład spoko są dobrzy choć nie potrzebnie podniecają się tu co niektórzy z nich na fo ale ty diabelos to jesteś pajac ....

myślisz że mnie obchodzi zdanie kogokolwiek z TE na moj temat? spojrz pierw na graczy z swojego sojuszu , jak się zachowują a dopiero potem zajmij się innymi sojuszami.

Kto chowa u siebie graczy z buntami byle by tylko ci biedni gracze miast nie stracili ? , wykorzystując fakt że jest pakt i nie wypadałoby atakować. Zamiast honorowo się zachować i np. wbileś bunty - gość doszedł do nas , to te miasta są twoje , albo masz pozwolenie na atakowanie to spk. Ale nie że ja wbijam bunt a po chwili koleś siedzi u was , i jeszcze deff'a od was dostaje. Właśnie cały wasz sojusz tak wygląda , sami spadochroniarze skaczacy z sojuszu do sojuszu , byle by miast nie tracić (patrz kempas,czupakabra,gracze z kompaniji,raist,babaherod i reszta cyrkowcow). Taka jest prawda i nic z tym nie zrobicie.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

nie wiem diabeloos czy dobrze kojarze ale cyrkowców sami do Was przyjeliscie , nie jest to atak na Ciebie ale chyba tak bylo
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jak ich przyjmowali to na szczęscie nie bylo mnie w Expach :p , wlasnie chyba dlatego ich wgl przyjeli bo na moje miejsce znaleźli sobie nowego rekrutanta (patrz 3kskluzywny)http://scr.hu/4xvd/bmyk3
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

nie no ja Ci wierze , tak mi sie cos wydawalo ze u Was byli
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

no to jak tam byli to expy chyba niedlugo pociagneli hahahah
 
Do góry