Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

no potem z expów i sco zrobił się same lamy noi wiadome było że ten twór z cyrkowcami na pokłądzie raczej zbyt długo nie pociągnie:p
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

hehehe skád ja to znam:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a tak troche odbiegajac od tematu to macie kogo tluc na m45?
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

diabelosik jak mówi mankato oni byli już dużo wcześniej w naszej koalicji bo dołączyli do was nie wiem z jakiej paki piszesz w tej sprawie o TE ,fakt przybyli do nas jak znowu u was jakieś rozpady się zaczęły bo wiadomo tak choć jako tako front był utrzymany .Diabełek nie kozacz tak bo osoba co gra 6 miesięcy przeciw wrogom i przychodzi finał i nagle zmienia front to to jest dopiero skoczek czy tam spadochroniarz.SB już prawie na mecie z cudakami szkoda że nam się soj rozpadł było by ciekawiej :cool:
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

diabelosik jak mówi mankato oni byli już dużo wcześniej w naszej koalicji bo dołączyli do was nie wiem z jakiej paki piszesz w tej sprawie o TE ,fakt przybyli do nas jak znowu u was jakieś rozpady się zaczęły bo wiadomo tak choć jako tako front był utrzymany .Diabełek nie kozacz tak bo osoba co gra 6 miesięcy przeciw wrogom i przychodzi finał i nagle zmienia front to to jest dopiero skoczek czy tam spadochroniarz.SB już prawie na mecie z cudakami szkoda że nam się soj rozpadł było by ciekawiej :cool:

człowieku , ja tu jestem od grania , a nie od dyplomacji , dyplomacją się ktoś inny zajmuje , ja jestem pionkiem w sojuszu więc nie mów że ja zmieniam front, bo ja o tym nie decyduje. Ja tylko wykonuje rozkazy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

człowieku , ja tu jestem od grania , a nie od dyplomacji , dyplomacją się ktoś inny zajmuje , ja jestem pionkiem w sojuszu więc nie mów że ja zmieniam front, bo ja o tym nie decyduje. Ja tylko wykonuje rozkazy.
a to dziwne bo wydaje mi się, że z tobą i Kasaczi gadałam o dyplomacji dwa tygodnie przed cudami jak zaczęliście koalicję na siebie napuszczać. Ale już byliście ugadani, więc pewne rzeczy zrozumieliśmy po fakcie. Szkoda, że tyle osób oskarżyliście o zdradę i tylu dobrych graczy skończyło grać przez wasze intrygi.
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

byłem wtedy na ts'ie ale ze mną nic nie ustalałaś , bo ja się tym nie zajmuję. Kaszczi miała do cb pytania a ty do niej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Seeee odezzzwała lemmoniada co o inrrrrydzeee wie duzzzzo :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

a to dziwne bo wydaje mi się, że z tobą i Kasaczi gadałam o dyplomacji dwa tygodnie przed cudami jak zaczęliście koalicję na siebie napuszczać. Ale już byliście ugadani, więc pewne rzeczy zrozumieliśmy po fakcie. Szkoda, że tyle osób oskarżyliście o zdradę i tylu dobrych graczy skończyło grać przez wasze intrygi.

kilka osób od was tez skończyło bo się nie podobało wasze działanie
a byli to jedni z najlepszych w waszym sojuszu
szkoda ich trochę
no ale wy sami siebie zniszczycie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Co by nie mówić to SB dają rade mają dobrych graczy ,plan na grę i przede wszystkim super dyplomacje i zarzadzanie sojem.Faktem jest iż używają kretów ale robi to większość teraz więc nie można mieć pretensji.Do zasypywania i budowania cudaków szykują się zawsze od pierwszego dnia świata widać to po ilości i zagęszczeniu całych wysp.

To ich drugi wygrany świat i jak zechcą jeszcze nie jeden podbiją.Gratki dla starego SB oraz nowych członków sojuszu .
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

To nie miejsce do rozmów o banach...ale jak ktoś łamie regulamin i kara się należy, to o czym my mówimy?! A podajesz przykład osoby z TT, która w głębokim poważaniu miała postanowienia OWH i co support miał z tym zrobić...pogłaskać po główce i powiedzieć nie rób tak więcej?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Przestańcie chrzanic głupoty... SB jest słabe jak barszcz i do tego posuwają się do takich zagrywek że śmiać się można... Wszystkiego do wiecie się niebawem jak im pomagaja adasie.... :) juz jest o tym strona na FB gdzie są publikowane wszystkie tego typu zagrania... Np dzisiejszy ban koleżanki za nazwy miast w których użyła nazw perfum i brak bana kolegi z SB który jawnie szydzi z wroga i w dodatku nazywa go idiota...:p

A każde zwycięstwo SB w ten sposób(tak było tez na innych światach) dowodzi tego ze są słabi... I choć wielu z mich twierdzi ze niea parcia na szkło to realja są jakie są haha..:)

Admin teraz możesz dac mi bana na tym forum na wieki bo tylko do tego jesteś zdolny...:)

Pozdrawiam wszystkich którzy walczą z sigmolkami...:p
:)





Kolego może polecę dobrego psychologa, bo chyba się tobie przyda.
obwiniasz nas o wszystko jakbyśmy byli winni każdemu złu na tym świecie.
ogarnij się bo każdy błąd jaki ktoś popełni, jest zwalany na sb.
Zazdrościsz zgranej ekipy? czy co.
nie rozumiem Ciebie wcale.
jeśli masz jakiś problem to chyba z sobą, a jeśli to zazdrość to na następnym świecie zgraj sobie ludzi tak by byli jak my zgrani i oddani.
Zawsze jest tak, że przegrany niemogąc pogodzić się z porażką, szuka wyjaśnienia, przyczyn swojej klęski próbując zwalić winę na tych którym się udało.
skoro wszystko to nasza wina to, to że jest zimno niech też bedzie na naszym koncie a co mi tam, przyjme i to na klate
a wiesz dlaczego?
bo bawi mnie twoje podejscie i szukanie drugiego dna.
 

DeletedUser22227

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Przestańcie chrzanic głupoty... SB jest słabe jak barszcz i do tego posuwają się do takich zagrywek że śmiać się można... Wszystkiego do wiecie się niebawem jak im pomagaja adasie.... :) juz jest o tym strona na FB gdzie są publikowane wszystkie tego typu zagrania... Np dzisiejszy ban koleżanki za nazwy miast w których użyła nazw perfum i brak bana kolegi z SB który jawnie szydzi z wroga i w dodatku nazywa go idiota...:p

A każde zwycięstwo SB w ten sposób(tak było tez na innych światach) dowodzi tego ze są słabi... I choć wielu z mich twierdzi ze niea parcia na szkło to realja są jakie są haha..:)

Admin teraz możesz dac mi bana na tym forum na wieki bo tylko do tego jesteś zdolny...:)

Pozdrawiam wszystkich którzy walczą z sigmolkami...:p
:)

Po pierwsze proponuje sprawdzić pisownię
smiley_emoticons_winken4.gif
. Po drugie to jest gra strategiczna i trzeba umieć planować, a to że jak Wam się coś nie udaje zwalacie na nas to już norma i pokazanie Waszej bezsilności w grze przez brak zgrania i planowania. Dlatego następnym razem proponuje dobrać sobie odpowiednich ludzi i próbowac wygrać kolejny świat. A co układów z adminami to temat przemilczę bo robi się już nudny i każdy jak mu coś nie wychodzi w walce z nami powtarza to jak mantrę, i robi się to już śmieszne
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

U Lukaszona podziwiam punkty walki oraz ilość i położenie położenie miast. Jak on te sloty robi to ja nie wiem
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Hahaha....:)
Piszcie co chcecie i tak fakty są jakie są... Każdy zobaczy i sam oceni kto tu tak naprawdę ściemnia...:p

Sin nie masz co się irytowac i złoscic... Pamiętaj ze złość piękności szkodzi, a co do twoich informacji to zapomnialas dopisać... "Przeczytałam,ale nie doczytałam"

Życzę wam miłej nocy i bawcie się...:)

Dobranoc...:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Hahaha....:)
Piszcie co chcecie i tak fakty są jakie są... Każdy zobaczy i sam oceni kto tu tak naprawdę ściemnia...:p

Sin nie masz co się irytowac i złoscic... Pamiętaj ze złość piękności szkodzi, a co do twoich informacji to zapomnialas dopisać... "Przeczytałam,ale nie doczytałam"

Życzę wam miłej nocy i bawcie się...:)

Dobranoc...:)

Tak, The tribe - jedyny taki sojusz na grepo który zawala własne cuda a potem sojusznikowi.. w końcu to i tak wina Sigmy
smiley_emoticons_irre.gif


szkoda nawet pisać.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

człowieku , ja tu jestem od grania , a nie od dyplomacji , dyplomacją się ktoś inny zajmuje , ja jestem pionkiem w sojuszu więc nie mów że ja zmieniam front, bo ja o tym nie decyduje. Ja tylko wykonuje rozkazy.


Diabeł, nie bądź bezczelny. Może można nam wiele zarzucić, mnie również nie wszystko pasuje, ale nie zasłaniaj się decyzjami sojuszu... Bo pionkiem z pewnością nie byłeś. Może też ktoś Cię zachęcał do Twojego skoku do SB...?
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wracając do tematu, sytuacja wygląda tak:sytuacja.png

Chętnie zostanę fanem tej stronki na fb, ale nie wiem czy jest szansa na nią bo admini FB to nasi ludzie
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Sytuacja analogiczna jak z graczem king10, dostał bana za nazwy miast takie same jak nazwy wódek. O banach nie można dyskutować, wyślij ticeta po prostu wyżej i już, a jeśli władasz dobrze angielskim bądź niemieckim wal prosto tam... dość szybko reagują
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

W regulaminie nie ma zapisu zakazującego używania nazw własnych... Wydaje mi się że wódka czy piwo to inna opcja niż perfumy... Moje miasta mają takie nazwy od efezu i jakoś wcześniej nikomu to nie przeszkadzało aż do teraz. Dziwnym trafem podczas ery cudów
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

W regulaminie nie ma zapisu zakazującego używania nazw własnych... Wydaje mi się że wódka czy piwo to inna opcja niż perfumy... Moje miasta mają takie nazwy od efezu i jakoś wcześniej nikomu to nie przeszkadzało aż do teraz. Dziwnym trafem podczas ery cudów

Mylisz się w OWH jest napisane:

bez upoważnienia zamieszczać, powielać i szerzyć treści chronionych prawem (np. prawem autorskim, firmowym, patentowym lub prawem o wzorach użytkowych) lub udzielać do nich dostępu. reklamować, oferować lub rozprowadzać produktów lub usług.

więc można dać bana, ale moim zdaniem lepiej by było dać ostrzeżenie i 24 godziny na zmianę nazwy tak jak to było w moim przypadku.
 
Do góry