Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Gościu widzę strasznie się poczuł pewny pod tym nickiem..
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

By się ujawnił to bym poleciał... no ale pewnie nawet już nie istnieje jak wgl istniał na sparcie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

takie bajeczki to możesz Ptaku z zoo opowiadać swoim maskotkom. :cool:
I te Twoje groźby hehehhee dziecko z przedszkola nie wiem czy po nich by Ci lizaka oddało.

Sin a ty się tu tak nie podniecaj, połowa podkuliła ogony i poleciała do Was, wojownicy bez jaj ;) ;)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

takie bajeczki to możesz Ptaku z zoo opowiadać swoim maskotkom. :cool:
I te Twoje groźby hehehhee dziecko z przedszkola nie wiem czy po nich by Ci lizaka oddało.

A gdzie ja ci grożę
smiley_emoticons_confusednew.gif
.Stwierdzam tylko fakt ,że dostałeś lanie i teraz żale na FO wylewasz.Weź miej przynajmniej jaja a nie zachowujesz się jak dzieciak któremu łopatkę w piaskownicy zabrano.Choć po zachowaniu chyba jednak dzieciakiem jesteś i do tego nie do końca zdrowym
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Pewnie z ciebie jakiś bob,który siedział na m67 (na końcu mapy) lub podobne rejony i kochał nadmierne szefostwo,które wciskało wam kity iż jesteście wielcy i że macie ogromną przewagę... a to się boby na końcu mapy zawiedli i dalej bobują z celem wygrania świata haha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Widzę, że standardowo nie można napisać rzetelnej krytyki na temat wielkiego stratega Ptaka,żeby się nie spotkać z cenzurka..
Ptaku nie będę się powtarzał bo widziałem że czytałeś. Strategie to ty ustalaj na rozmowie w pośredniaku. Ty jesteś "poeta" który bajki pisze, nie wiesz co to strategia. :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Sin a ty się tu tak nie podniecaj, połowa podkuliła ogony i poleciała do Was, wojownicy bez jaj ;) ;)

a ty znasz w ogóle tych ludzi żeby się na ich temat wypowiadać ? Nie wiem, walczyłeś z nimi ? Bo ja tak. 2 lata. I nei tylko tutaj ale na innym świecie.
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif

I powiem Ci, że chciałbyś być tak zorganizowany i skuteczny jak oni.
smiley_emoticons_irre4.gif

Po Twoich komentarzach widać, że zazdrość przez Ciebie przemawia albo głupota. A może jedno i drugie
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Tak sobie was czytam i śmiać mi się chce... ;)

Ci co mieli wygrać to wygrali i szkoda komentować... Można mieć pewne uwagi do tego co się wydarzyło,
ale po co odgrzewać starego kotleta...

Było, minęło a grać można dalej... Ja ze swojej strony podziękuję pewnym graczom Sigmy bo dali mi porządną lekcję,
ale spokojnie... Nie o lekcje walki chodzi tylko o pewne myki jakie zastosowali... :cool:
Na kolejnym świecie teraz będę wiedział na co zwracać uwagę i postaram się kolejny raz nie popełnić tyle błędów jakie
miały tu miejsce... :p

Dziękuję i do zobaczenia na kolejnym świecie ;)

Postaram się być waszym wrogiem ;)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Widzisz Lukaszonn bo przegrać też trzeba umieć a typek powyżej stworzył sobie drugie konto i kozaka struga jaki to on miszczu jest.Żenada normalnie aż szkoda faktycznie dyskutować z noobem
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

a typek powyżej stworzył sobie drugie konto i kozaka struga jaki to on miszczu jest.Żenada normalnie aż szkoda faktycznie dyskutować z noobem
smiley_emoticons_irre.gif

https://vid.me/qKvE tak mi się skojarzyło.
smiley_emoticons_freu-dance.gif


-----
A tak poważniej już podchodząc do tematu. To ktoś z Jutkas się bawi ale widać nie ma odwagi się ujawnić.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
za to grozić wszystkim ze swojego nowego nicku już tak.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


Wyjście ze świata Sparta jest tam (przycisk wyloguj) ---------->
smiley_emoticons_karte2_rot.gif
.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

To kto wraca z urlopu by dostać kopa hehe ?
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

bardzo prosze nie dyskutowac z trolem ech.....,po co karmicie typa,skonczymy dyskusje na Sparcie to i ten maly czlowieczek sie wyniesie
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

dokladnie,lider slaby,|ciach| ,putin mocny,typek mocny,wogole helios z filmami tez mocny i slaby drink i slabe wogole europejskie ugropowania i slabe podejscie do sparwy hehehehe,i co jeszcze jest slabe,dajcie jakis pomysl,moze rosol na kaca za slaby heheheehhehehehehehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Rosół na kaca za słaby Marek zdecydowanie
smiley_emoticons_lol.gif

Dla mnie NATO jest słabe,słabe są też programy w TV, słaba lewica no i palenie też jest słabe ..

a ja to już w ogóle słaba jestem..

a dla was co jest za słabe ?
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24346

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Rosół na kaca za słaby Marek zdecydowanie
smiley_emoticons_lol.gif

Dla mnie NATO jest słabe,słabe są też programy w TV, słaba lewica no i palenie też jest słabe ..

a dla was co jest za słabe ?
smiley_emoticons_kaffee2.gif

Baaaardzo sie broniłem przed tym by tu nie zawitać przez tyle lat.
Ale w końcu uległem:((skoro już tu jestem to powiem co jest słabe:))
Słaby jest alkohol w krajach Uni:))
Słabi są ludzie, co mylą życie rzeczywiste z tą grą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Słaby jest nasz rząd,
Słaba jest armia Ukrainy
Słaba jest nalewka mojej teściowej
Słaby jestem po sobocie ;)
 

DeletedUser20848

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ja też jestem słaby... tak słaby, że aż nie wierzę... i dziś z kumplami słabo zagraliśmy w piłkę... i pozdro dla nas wszystkich słabiaki... hehe...
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

hehe novy słabe to dajest ost zagadki w tawernie i coś słabo nam idzie od wczorj z panem saperką :D
 
Do góry